Лікування стовбуровими клітинами в Україні

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор

Оцініть цю статтю

рейтинг: 93.38% - 8 гол.

Лікування стовбуровими клітинами в Україні

Лікування стовбуровими клітинами - досить новий, але дуже перспективний напрямок в медицині. Сьогодні воно активно освоюється у всіх розвинених країнах, і в тому числі в Україні.

У 2003 році лікування стовбуровими клітинами в Україні дозволено на офіційному рівні, і з тих пір українські медики в цій сфері досягли приголомшливих результатів. Унікальні авторські методики отримали міжнародне визнання і довели свою ефективність в клінічній практиці. За цей час були врятовані сотні пацієнтів з обширними опіками, хронічною ішемією нижніх кінцівок, панкреонекрозом. Це означає, що жителі України, які потребують такої допомоги, зможуть пройти лікування вдома.

Відзначимо, що Україна є єдиною серед країн СНД, де подібний вид терапії був дозволений офіційно. Рідкістю такий дозвіл поки є і для розвинених Європейських країн, тому з кожним роком все більше медичних туристів їдуть лікуватися стовбуровими клітинами в нашу країну.

Скільки коштує лікування стовбуровими клітинами в Україні?

За зберігання пуповинної крові необхідно заплатити від $ 200, плаценти - від $ 150 в рік. Також потрібна окрема оплата за забір і підготовку матеріалу.

Технологія культивування та підготовки СК досить складна, тому не можна розраховувати на низьку вартість лікування. Клініки не озвучують точних розцінок, все суто індивідуально. На ціні відображаються такі фактори, як стадія захворювання, які медичні процедури потрібно застосувати в тому чи іншому випадку і хто буде донором стовбурових клітин.

Однак, ціни на лікування стовбуровими клітинами в Україні значно нижче, ніж в розвинених країнах Європи і США. При цьому ефективність лікування в українських клініках не поступається закордонним. Отже, українці і гості країни з США, Європи, Китаю та інших країн мають можливість отримати кваліфіковану допомогу за доступною ціною.

Які захворювання лікують стовбуровими клітинами в Україні?

Сюжет про лікування захворювань стовбуровими клітинами зняв телеканал 1+1

На результат клітинної терапії впливають такі важливі фактори, як стан організму пацієнта, тяжкість і тривалість хвороби, її ускладнення. Але проведені дослідження показують, що використання стовбурових клітин допомагає досягти позитивної динаміки в стані хворого. В українських медичних центрах лікують:

  • Цироз печінки - нерідко виявляється на пізніх стадіях. Потрапляючи в хворий орган, стовбурові клітини перетворюються в властиві йому живі. Відбувається оновлення печінки, і хвороба відступає. Завдяки такому лікуванню часто вдається уникнути пересадки органу.
  • Цукровий діабет - практика Інституту клітинної терапії показує, що лікування ефективне на 97%. Вплив на організм виявляється в комплексі: здійснюється стимуляція підшлункової залози, відбувається відновлення чутливості клітин до інсуліну, підвищується імунітет, покращується тонус судинних стінок;
  • Хвороба Альцгеймера - ін'єкції стовбурових клітин поки є єдиним підтвердженим методом лікування, здатним повернути хворого до нормальної життєдіяльності, інші ж відомі медицині методи можуть тільки зупинити подальший розвиток захворювання;
  • Розсіяний склероз - лікування даного захворювання за допомогою СК приносить куди кращі результати, ніж традиційні методи. Зокрема, у пацієнтів, які пройшли терапію, нормалізується робота мовного апарату, пам'ять, відновлюється робота нервових закінчень, спинного і головного мозку;
  • Рак - пересадка СК сьогодні застосовується для лікування лейкемії, раку грудей, яєчка, легень. Доведено, що зниження імунних сил впливає на виникнення новоутворень. Застосування СК дозволяє підвищити імунітет, сприяє оновленню складу крові. Імунотерапія раку - новий метод, що знаходиться в експериментальній стадії, але вчені покладають на нього великі надії;
  • ДЦП - медики вважають, що найбільш сприятливий вік для проведення клітинної трансплантації - 7-9 років. На жаль, повне зцілення можливо не завжди. Але досвід показує, що часткове відновлення функцій організму і поліпшення якості життя дитини новими технологіями цілком під силу.

Наскільки безпечно і ефективно лікування стовбуровими клітинами?

Дослідження стовбурових клітин

Терапія СК – молодий метод, що розвивається. Тому його ефективність і безпека - найгостріше питання. Велике значення має рівень підготовки фахівців, обладнання лабораторії, відповідність стандартам.

На сьогодні у світовій науці відомо понад 5,6 тис. досліджень. Їх результат показав клінічну безпеку і високу ефективність інноваційного методу.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.