в 1991 р.  в Україні була проведена перша процедура IVF;Репродуктивні технології активно розвиваються в Україні вже більше 20 років.

  • в 1997 р. в Україні проведено ICSI;
  • в 2003 р. в Україні проведено кріотрансфер.

Україна - серед країн-лідерів у галузі лікування безпліддя

Завдяки багатьом факторам  рівень розвитку галузі репродуктивного здоров'я надзвичайно високий і відповідає світовим стандартам. В Україну за допомогою у народженні дитини щорічно приїжджає все більше пацієнтів, у тому числі з країн Європи та Північної Америки.

На сьогоднішній момент  в Україні працює 34 спеціалізовані клініки репродуктивного здоров'я, які займаються лікуванням всіх форм безпліддя у відповідності зі стандартами Світової організації охорони здоров'я (ВООЗ) та Європейської Асоціації Репродукції Людини і Ембріології (ESHRE).

  • Більшість ЕКО-клінік побудовані і оснащені відповідно до світових стандартів у цій галузі лікування безпліддя. Досить часто в українських провідних IVF - клініках рівень оснащення по модифікаціям обладнання перевищує відповідні показники в клініках за кордоном.
  • Українські лікарі - репродуктологи постійно вдосконалюють свій професійний рівень в рамках обміну досвідом , спеціалізованих майстер-класів, стажувань в кращих світових клініках. Українська делегація завжди численна і на світових форумах репродуктологов.
  • Завдяки співпраці з провідними фармацевтичними компаніями-виробниками, українськими клініками репродуктивного здоров'я застосовуються найсучасніші препарати і схеми лікування, які використовуються в репродуктології.

Завдяки такому прогресивному підходу, результативність лікування безпліддя в Україні знаходиться на рівні світових стандартів, а іноді й перевищує їх! Вартість лікування безпліддя при цьому є доступною в порівнянні з вартістю лікування в більшості країн СНД і Європи.

Українська Асоціація Медичного Туризму допоможе Вам вибрати ЕКО-клініку в Україні для максимально результативного і зручного лікування безпліддя!

Бажаємо Вам здорову та щасливу дитину!