Лікування бронхіальної астми в клініках Туреччини

Бронхіальна астма

Бронхіальна астма - хронічне ураження дихальних шляхів. Воно характеризується звуженням просвіту бронхів і накопиченням мокротиння. Хворі постійно переживають напади кашлю, страждають від задишки, утрудненого дихання.

Захворювання може мати як спадковий, так і набутий характер. Ризик виникнення великий при частих хронічних запальних захворюваннях легенів, особливо при зниженому імунітеті, при прийомі деяких лікарських засобів (НПЗП в першу чергу). Також в групі ризику алергіки, представники стресових професій, що працюють у вологих холодних приміщеннях, в місцях, де є цвіль, грибок.

Зараз набирає популярність лікування астми в Туреччині. У країні є лікарі-пульмонологи, що працюють за передовими європейськими методиками з дітьми і дорослими. Клімат багатьох турецьких курортів сприятливий для людей з цим захворюванням.

Лікування бронхіальної астми в Туреччині не тільки спосіб оздоровитися, а й ще можливість добре відпочити, помилуватися турецькими красотами і архітектурою.

Як проходить діагностика бронхіальної астми в Туреччині?

Первинна консультація пульмонолога окреслить приблизний список необхідних процедур і обстежень. Діагностика астми в Туреччині включає в себе наступні методики:

  • Спірометрія;
  • Пікфлуометрія;
  • Пульс-оксиметрія;
  • Рентген грудної клітини, іноді додатково КТ;
  • Фармакологічні проби.

При необхідності проводяться додаткові алергенні проби (аналіз крові, шкірні тести).

Лікування астми в турецьких клініках

Пацієнти-астматики вимагають індивідуального підходу, і в турецьких медичних центрах при розробці терапії враховуються вік, характер хвороби, переносимість препаратів. У клініках з лікування астми в Туреччині використовуються як перевірені часом, так і новітні фармакологічні розробки.

Упор йде на такі методи:

  • Медикаментозна терапія (застосовуються стероїдні протизапальні та протиастматичні засоби);
  • Відвідування термо-мінеральних джерел.

Прийом ліків сам по собі не допоможе повного одужання, необхідно підтримувати організм, а для цього підійдуть курорти з термальними водами.

У Туреччині велика мережа санаторіїв, практикуються виїзди в печери. Багато рекомендують відвідати печеру Астма (Астима) з постійною температурою 14-18̊С. Вологе повітря і оптимальний тиск сприяють поліпшенню роботи легень. Існують спеціальні екскурсії, під час них астматики залишаються в печері на 4 години.

На курорті Фетхіє є печера з термальними джерелами, призначена саме для лікування астми.

Лікування астми в Туреччині
Лікування бронхіальної астми в печері Астима

Від чого залежить ціна лікування бронхіальної астми в Туреччині?

Медичне обслуговування в Туреччині дешевше, ніж в Німеччині та Ізраїлі. Ціноутворення знаходиться під державним контролем, тому можна бути впевненим, що з пацієнта не візьмуть зайве. Однак в залежності від типу установи вартість деяких процедур може коливатися.

Ціни на лікування астми в Туреччині залежать від конкретної клініки, способу діагностики, перебігу захворювання та підібраної терапії.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор

Оцініть цю статтю

рейтинг: 97.8% - 5 гол.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.