Скільки коштує маммопластика за кордоном?

Мамопластика за кордоном

Груди - одна з найвидатніших частин жіночого тіла, вона завжди привертала до себе увагу. Саме вона схильна до вікових і іншим змінам. Після народження дитини, навіть маленький бюст не в змозі повернутися до колишніх розмірів і форм. Ну а власницям пишних форм можна про це і не мріяти. Цю проблему вирішує маммопластика за кордоном. Оперативне втручання сприяє поверненню колишньої форми і допомагає отримати груди потрібного розміру.

Мамопластика - хірургічна операція, яка дозволяє провести збільшення грудей за кордоном або ж просто її скорегувати обсяг. Операція може виконуватися декількома способами. Все залежить від її цілей. Ліпофілінг дозволяє підтягнути груди, аугментаційна пластика збільшує розмір, а редукційна зменшує його.

Дізнатися вартість операції

Бажаєте дізнатися скільки коштує операція?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Який вид корекції необхідний?*Можна вибрати кілька варіантів
Ринопластика
Мамопластика
Абдомінопластика
Ліпосакція
Лігаментотомія
Інше
Назад Далі

Переваги збільшення грудей за кордоном

Пластика грудей за кордоном - це якісні імпланти, які виглядають більш природно і служать довгі роки. Саме вони вважаються найбезпечнішими. Пластичні хірурги працюють з передовими фірмами, які випускають тільки сучасні моделі. Такі імпланти містять в собі когезивних силіконовий гель, який не розтікається, якщо оболонка була пошкоджена.

Серед інших аргументів на користь проведення операції за кордоном:

 • Можливість виготовлення імплантів на замовлення, виходячи з бажань пацієнтки;
 • До кожної клієнтки знайдеться індивідуальний підхід. Перед операцією хірург проводить бесіду з пацієнткою, з'ясовує всі нюанси, консультує по кожному методу втручання, розповідає про всі достоїнства і недоліки;
 • Зарубіжні клініки обладнані сучасними апаратами, які допомагають мінімально травмувати тканини. Операція займе всього кілька годин, а загоєння пройде швидко і без ускладнень;
 • Збільшення грудей за кордоном виконують пластичні хірурги зі світовим ім'ям. Вони щорічно проходять курси підвищення кваліфікації, вивчають нові методи і використовують сучасні підходи. Пацієнтка може розраховувати на успішний результат навіть у випадках сильного птозу молочної залози або асиметрії;
 • Швидке відновлення. Тут все залежить не тільки від професійного догляду, а й застосування сучасних ліків і методик.

Які види маммопластики доступні для пацієнток за кордоном?

Збільшення грудей за кордоном

Існує два види проведеної операції - хірургічний і безопераційний. Вони мають суттєві відмінності між собою, а саме: матеріал, хід втручання, довговічність результату.

Аугментаційна маммопластика і збільшення грудей

Найпопулярніший метод оперативного втручання. Здійснюють його з використанням імплантів. Така маммопластика сприяє збільшенню розміру і поліпшенню природних форм.

Виходячи з типу агументаціонной операції, маммопластика за кордоном займає до двох годин. Робляться маленькі надрізи в тих місцях, які є невидимими. Існують наступні види втручання:

 • Інфрамаммарний. Здійснюється безпосередньо під грудьми;
 • Поперечний. Хірург робить надріз навколо ареоли або соска;
 • Пахвовий.

Кожен з підходів має свої переваги й недоліки. Кінцевий результат обговорюється з хірургом. Імпланти можуть розміщуватися як під м'язом, так і над ним. Все залежить від індивідуальної конституції, розміру грудей і стану шкіри. Місце розташування імпланту і його тип визначається до оперативного втручання за допомогою 3D-моделі. Імпланти, які розташовуються під м'язом, мають більш естетичний і природний результат.

Ліпофілінг грудей

Здійснюється за допомогою трансплантації власного жиру пацієнтки. Таким чином можна додати об'єм в бюст, виправити вроджену асиметрію і позбутися від помилок попередніх операцій. Трансплантація жирової тканини здійснюється з будь-якої ділянки тіла і є чудовою альтернативою штучним імплантам.

Збільшення грудей за допомогою власного жиру, має ряд переваг для багатьох жінок - це природний матеріал, який не викликає ніяких алергічних реакцій. Жир беруть з тих місць, де його зосереджено найбільше і трансплантують в груди. Після операції виходить природний результат як тактильний, так і візуальний.

У процесі такого виду маммопластики за допомогою липофилинга вводиться необхідний обсяг жирової тканини в певні області. Так змінюється форма і об'єм грудей. Невеликі розрізи роблять навколо ареоли або в складках. Для розуміння, як буде виглядати результат в підсумку, робиться індивідуальна 3D-модель. Так хірург зрозуміє, яким чином буде розподілятись жирова тканина всередині.

Редукційна маммопластика (зменшення грудей)

Оперативне втручання, в ході якого відсікається зайва жирова тканина. Хірург видаляє частини молочної залози і надає бюсту бажаний розмір. Реконструктивна процедура підходить для тих жінок, які втомилися мучитися з великими обсягами. Тіло пацієнтки набуває пропорційних форм. Після процедури відчувається легкість і підвищується фізична активність.

Порада! Перед початком операції потрібно визначитися і обговорити з хірургом, до якого розміру пацієнтка хоче зменшити бюст.

Мастопексия (підтяжка грудей)

Мета оперативного втручання - підтягнути груди, яка обвисла. Підходить для пацієнток із запущеною стадією птозу. Така груди не тільки мають неестетичний зовнішній вигляд, але це тягне за собою ряд наслідків, які надають згубний вплив на здоров'я жінки. Через відсутність природної вентиляції під бюстом накопичується піт і бруд, які викликають шкірні захворювання.

За допомогою такого виду маммопластики можна придбати бажані форми з мінімальною кількістю післяопераційних рубців.

Для отримання відмінного результату існує безліч варіантів оперативного втручання. За допомогою мастопексії можна зменшити бюст, але самі груди отримають гарний і підтягнутий вигляд. Виходячи з бажань пацієнта, можуть використовуватися імпланти.

Хірург робить Т-подібний надріз (від соска вниз). Здійснює додатковий надріз під молочною залозою. Видаляє зайві тканини залози і жиру, відсікає шкіру. Сосок поміщається в потрібне положення і фіксується. Саму тканину підтягують і роблять косметичний шов. Якщо потрібна установка імплантів, їх розміщують під м'яз.

Скільки коштує маммопластика за кордоном?

Ціна маммопластики за кордоном може суттєво різнитися, іноді відміну можливо в два рази і більше, в залежності від вибору клініки, типу втручання і країни проведення операції.

Однак найбільш вартість збільшення грудей за кордоном залежить від кваліфікації фахівця, який проводить хірургічне втручання. На цьому пункті не можна економити, адже для успішного результату і отримання бажаного результату, операцію повинен здійснювати досвідчений і висококласний пластичний хірург.

Саме він визначається з типом операції, підбирає якісний імплант і приймає рішення з інших важливих пунктів, таких як:

 • спосіб доступу до молочних залоз (через ареолу або пахву);
 • місце установки імпланта (під м'яз або молочну залозу).

Спосіб здійснення операції і хірургічний доступ впливають на складність процесу, а значить і на вартість всієї процедури.

Ціна маммопластики в Західній Європі

У західноєвропейських країнах зосереджені найкваліфікованіші фахівці. Хірурги мають найбільший досвід подібних операцій. Якщо вибрати одну з цих країн (Італія, Франція, Німеччина і Австрія), пацієнтка може не переживати про якість імплантів або післяопераційному догляді.

 1. Перша країна, яка відкриває цінової рейтинг - Швейцарія. Тут повний комплекс з операцією (індивідуальний підбір наркозу, препаратів і імплантів) коштує від € 10000. Але потрібно відзначити, що кваліфікація швейцарських хірургів і якість реабілітації, стоять цих грошей;
 2. Трохи нижче розташовуються Франція і Німеччина. Однак рівень обслуговування там такий же високий, просто вони відстають у вартості. Рівень роботи хірургів тут нічим не відрізняється від швейцарського. Середня ціна за оперативне втручання тут становить 8-9 тисяч євро;
 3. На третьому місці розташувалися Італія і Австрія. Там вартість всього комплексу обходиться в € 7000-8000. Якість послуг тут відповідає високому західноєвропейського рівня.

Вартість збільшення грудей в Східній Європі

Ці країни можуть запропонувати більш доступну цінову політику, якщо порівнювати їх із західними сусідами. Різниця полягає в тому, що медичний персонал отримує меншу оплату за свою роботу.

Країни, які входять до складу Євросоюзу, (Чехія, Угорщина, Словаччина і Польща) використовую в своїх клініках західноєвропейські методики і обладнання. З їх допомогою можна отримати бажаний результат, який буде радувати довгі роки.

Кожен хірург має сертифікати Євросоюзу. Це говорить про високий рівень роботи професіоналів. Ціна відповідає якості наданих послуг. Вартість проведення операції складає від € 3000-5000 за весь комплекс процедур.

Ціни на збільшення грудей в Ізраїлі і Туреччині

Пластична хірургія дуже розвинена в Туреччині та Ізраїлі, адже ці народи дуже цінують естетичну красу. Перевагою тут виступає відсутність мовних проблем.

Спілкування з лікарями і медперсоналом не викликає ніяких труднощів, адже багато хто з них знаю російську, англійську, німецьку. Цей критерій є дуже важливим для багатьох пацієнток. На етапі підготовки до маммопластике існує багато питань, які потрібно обговорити з хірургом. Вартість проведення операції по збільшенню грудей тут становить від $ 4000-6000.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор