Репродуктивна медицина в Україні

Репродуктивна медицина

Якщо у пари, що має регулярні статеві контакти і не використовує засоби контрацепції, протягом року вагітність не настає, слід звернутися до профільних фахівців і пройти обстеження обом з подружжя. Це зовсім не означає, що пара безплідна, кажучи мовою лікарів, пара тимчасово не здатна зачати дитину. Але швидше за все, щоб обзавестися потомством, необхідно буде звернутися в центр репродуктивної медицини.

Одним з найбільш затребуваних і тих, що швидко розвиваються, сегментів медицини в Україні є репродуктивна медицина. Питанням відтворення потомства та лікування безпліддя приділяється серйозна увага у всіх без винятку розвинених країнах, і в Україні, в тому числі. Завдяки передумовам, що склалися в останні кілька десятиліть, розвиток репродуктивної медицини в Україні вийшов на міжнародний рівень.

Повний спектр послуг знаходиться в рамках правового поля, і надається на абсолютно законних підставах. Якість послуг, що надаються відповідає високим міжнародним стандартам, що в свою чергу позначається на зацікавленості іноземців, так званих, медичних туристів, які прагнуть отримати комплекс послуг цієї галузі саме в нашій країні.

Чому все більше іноземців користуються послугами української репродуктивної медицини?

Клініки репродуктивної медицини в Україні

Статистика показує, що майже половина пацієнтів клінік репродуктивної медицини в Україні - іноземні громадяни. На першому місці пацієнти з Ізраїлю, за ними слідують італійці, німці, англійці і громадяни інших країн Європейського Союзу. В останні роки, значно зріс потік людей з Грузії і Закавказзя. Велика частина пар звертається саме з проблемами безпліддя.

В першу чергу їх приваблює висока якість послуг, що надаються медичними центрами в поєднанні з відносно невисокою вартістю репродуктивної медицини в Україні, і ще раз повторимося, абсолютної законністю послуг, що надаються. Наприклад, у багатьох європейських країнах, репродуктивна медицина знаходиться в жорстких законодавчих рамках, що часом не дозволяє провести необхідну процедуру. Прикладом може служити наступний приклад, генетичне дослідження ембріона, на предмет вроджених захворювань, заборонено повністю в таких країнах як Німеччина, Австрія, Італія та Швейцарія, але без проблем проводиться в Україні.

Ціни на послуги репродуктивної медицини в Україні:

відрізняються від світових в кілька разів, а часом навіть на порядок. Яскравим прикладом може послужити порівняння цін на ЕКО (запліднення яйцеклітини відбувається за межами жіночого організму) в Україні та США. Вартість процедури в Америці орієнтовно складе від $ 80000 до $ 95000, тоді як в Україні вартість складе близько $ 800- $ 1000 за першу спробу, а при невдалій спробі надається знижка на наступні проби. Приблизно така ж картина спостерігається при порівнянні цін на інші послуги, що, поза всяких сумнівів є визначальним фактором для вибору на користь медичного туризму в Україні.

Які методи лікування безпліддя використовує сучасна репродуктивної медицина?

Медицина, в тому числі репродуктивна, швидко і динамічно розвивається - тому шанси на щасливе батьківство є практично завжди

Які ж основні методи репродуктивної медицини використовуються для лікуванння безпліддя

  • IVF;
  • ICSI;
  • ЕКЗ з використанням донорських яйцеклітин або сперми донора;
  • лікування жіночого безпліддя стовбуровими клітинами;
  • лікування чоловічого безпліддя стовбуровими клітинами;
  • сурогатне материнство.

Для вибору оптимального рішення щодо методу лікування безпліддя заповніть заявку або замовте зворотний дзвінок.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор