Медичний лікувальний туризм в Німеччині

Медичний туризм в Німеччині

Медичний туризм в Німеччині - популярний напрям для лікування і проходження реабілітації серед багатьох пацієнтів з України та країн СНД. Це відмінна можливо поєднати відпочинок або роботу з діагностикою та лікуванням свого захворювання. Німецька медицина вважається однією з найрозвиненіших у всьому світі. І не дивно, адже клініки Німеччини пропонують новітнє і сучасне обладнання для лікування навіть найскладніших хвороб, тут регулярно розробляються і впроваджуються авторські і передові технології лікування.

Понад дві тисячі медичних центрів і клінік готові прийняти пацієнта для ефективної комплексної діагностики і терапії. Однак, крім компетентного персоналу, новітніх методик усунення патологій, німецькі фахівці значну увагу приділяють етапу реабілітації пацієнта. Тут створені найкращі умови для перебування та відновлення пацієнтів з різними патологіями.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

У чому привабливість Німеччини для медичних туристів?

Медичні тури в Німеччину

Медичні тури в Німеччину користуються широкою популярністю не тільки через можливість пройти терапію в кращих медичних закладах світу, а й з-за того, що саме в німецьких клініках зосереджені науково-дослідні центри, що дозволяють розробляти і впроваджувати новітні методики і технології лікування. Пацієнтам відкривається можливість пройти медикаментозне лікування новітніми препаратами, а також спостерігатися у фахівців зі світовим ім'ям і досвідом.

Колосальна фінансова підтримка системи охорони здоров'я з боку держави дозволяє створювати всі умови для ефективної, сучасної і високоточного лікування пацієнтів з інших країн.

У німецьких центрах і клініках працюють одні з кращих фахівців, випускників медичних університетів усього світу. Німеччина - це інновації в світовій медицині.

Переваги медичного лікувального туризму в Німеччину

Оздоровчий і лікувальний туризм в Німеччині має ряд особливостей, які забезпечують його перевагу:

 • Високоякісний медичний сервіс, який відповідає всім світовим стандартам;
 • Висококваліфікований медперсонал, який проходить сувору і інтенсивну підготовку перед тим, як приступити до роботи;
 • Доступність різних медичних процедур, які неможливо пройти в інших зарубіжних клініках;
 • Можливість пацієнта самостійно вибирати клініку для проходження терапії;
 • Проходження санаторно-курортного лікування під індивідуальним наглядом;
 • Спеціальні діагностичні програми для літніх пацієнтів;
 • Комплексна діагностика з унікальними методиками для дітей і підлітків.

Крім цього, центри Німеччини щорічно піддаються косметичному реформуванню, що дозволяє в рази удосконалювати і покращувати якість обслуговування пацієнтів.

Ціни на медичні тури в Німеччину

Медичний туризм в Німеччину - задоволення не з дешевих. Але оскільки всі ціни регулюються на законодавчому рівні, то вартість проходження лікування, діагностики або реабілітації для іноземних пацієнтів нітрохи не відрізняється від вартості для самих німців.

Важлива умова, яку іноземний медтурист повинен дотриматися перед початком терапії - це внесення депозиту на рахунок центру. Розмір депозиту залежить від обраних процедур обстеження і методик і представляє собою певну передоплату за майбутнє лікування.

Ціни на медичний туризм в Німеччині в різних клініках можуть відрізнятися, ще вони залежать від обраних лікувальних процедур:

 • Консультація фахівця - від 350 €;
 • Курс хіміотерапії - від 2 тис. €;
 • Ендопротезування - від 9000 до 24 тис. €;
 • ПЕТ-КТ - від 2 тис. €;
 • Трансплантація кісткового мозку - від 230 тис. €;
 • Проведення ЕКЗ - від 6,5 тис. €.

Діагностика і лікування в Німеччині - це високі стандарти лікування, де застосовуються високотехнологічні методи та роботизовані механізми, брендові препарати і медичні інновації.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор