Ціни і переваги лікування в клініках Індії

Лікування в Індії

В останні роки Індія все впевненіше займає провідні позиції за рівнем розвитку медицини і фармакологічної промисловості. На лікування в Індію приїжджають пацієнти більш ніж з 100 країн світу.

Важливий фактор, що привертає численних гостей з-за кордону - використання методів лікування, які викладені в Аюрведі. Розвитку медичного туризму сприяє і поява нових сучасних клінік. Медичні центри оснащені сучасною технікою, мають в штаті кваліфікованих лікарів, які сумлінно працюють. Можливості індійської медицини з кожним роком зростають і, відповідно, збільшується кількість іноземних пацієнтів.

Основні переваги лікування в Індії для пацієнтів з-за кордону

У лікарнях Індії можна зустріти пацієнтів з країн Європи, Азії, Африки. Це пов'язано з тим, що лікування в Індії, в порівнянні з іншими країнами, має ряд важливих переваг.

Основні з них:

  • низька вартість лікування;
  • висока якість послуг;
  • кваліфіковані лікарі.

Приваблива індійська медицина своєю економічністю. Лікування в Індії обходиться на 40-80% дешевше, ніж в клініках європейських країн.

Клініки Індії мають все необхідне для проведення точної діагностики та ефективного лікування. Славляться лікарні і своєї спеціалізованої реабілітацією. В її основі лежить поєднання сучасних технологій і класичних методів.

Більшість докторів отримали знання в вищих навчальних закладах Європи та США, і там же стажувалися. У престижні клініки Індії потрапляють тільки найкращі лікарі. Перед прийомом на роботу вони проходять серйозні випробування.

Лікування яких захворювань в Індії найбільш затребуване у пацієнтів

Аюрведичне лікування в Індії

Індійські лікарі досягли успіхів в лікуванні багатьох захворювань. Найчастіше пацієнти звертаються в клініки з метою проходження:

  • Аюрведичного лікування. За 100 років колоніального життя багато цінних знань з аюрведою були загублені. Сьогодні вони відновлюються по крупицях. Нове покоління лікарів навчається цих таємниць у спеціальних навчальних закладах;
  • Лікування гепатиту. Для лікування вірусного гепатиту не випадково обирають Індію. Крім гарної діагностичної та лікувальної бази, пацієнтів привертає використання для лікування дженериків. Ці препарати є аналогом західних засобів, але коштують в рази дешевше;
  • Трансплантації органів. У порівнянні з іншими країнами, в Індії проводиться величезна кількість операцій з пересадки нирок, печінки, кишечника. Трансплантологія - одне з найбільш розвинених напрямів індійської медицини;
  • Терапії онкологічних захворювань. Для лікування раку в Індії використовуються всі сучасні методи, що застосовуються в розвинених країнах. За рівнем лікування онкології Індія не поступається показникам світових досягнень.

Також лікарі успішно лікують захворювання серцево-судинної системи, ЦНС, проводять операції з ендопротезування.

Вартість лікування в індійських клініках

Кращі клініки Індії

Індійські фахівці надають допомогу за цінами набагато нижчими, ніж в країнах Європи і Америки. При цьому вартість лікування в Індії не відбивається на його якості.

Невисокі ціни на лікування в Індії, крім інших факторів, стали можливі завдяки високому розвитку фармацевтичної сфери, що дозволяє значно знизити вартість препаратів.

Поєднання якості лікування з економічною доступністю дозволили пацієнтам з багатьох країн світу повернути здоров'я.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор

Оцініть цю статтю

рейтинг: 97.3% - 10 гол.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.