Кращі клініки Ізраїлю 2022

Кращі клініки Ізраїлю

Ізраїль по праву займає провідні позиції в світовій медицині. Система охорони здоров'я тут побудована таким чином, що створені всі сприятливі умови для лікування найскладніших патологій не тільки для громадян держави, але і для іноземців. Клініки Ізраїлю пропонують пацієнтам здійснити такі операції, пройти таку терапію, на які вітчизняні медики не вирішуються або їм не вистачає медичного обладнання, досвіду, підтримки.

Кожен медичний центр в Ізраїлі спеціалізується на певній патології і впроваджує інноваційні шляхи її усунення. Саме ця якість робить ізраїльські лікарні одними з кращих в світі.

Міністерство охорони здоров'я опублікувало чесний список клінік Ізраїлю, які є одними з найкращих за якістю обслуговування пацієнтів.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Рейтинг кращих клінік Ізраїлю (ТОП-5)

Лікування в кращих клініках Ізраїлю це:

 1. Можливість самостійно вибрати відповідний медичний центр, а також вибрати лікуючого лікаря.
 2. Кращі висококваліфіковані лікарі, медичний персонал, що має багаторічний досвід роботи і практики світового значення.
 3. Застосування інноваційних методик, технік і технологій лікування, що дозволяють у багатьох випадках безболісно провести операційне втручання.
 4. Консервативний метод терапії, яка наносить мінімум шкоди організму.
 5. Прозорі і доступні ціни лікування.

Головна перевага лікування в Ізраїлі - це можливість вибору приватної чи державної клініки, де однаково ефективно вирішать будь-яку медичну проблему.

ТОП клінік Ізраїлю і їх рейтинг, заснований на оцінці якості послуг:

Клініка Хадасса
Клініка Хадасса

Центр Хадасса є однією з провідних державних клінік Ізраїлю, яка входить до трійки кращих лікарень за якістю обслуговування. Лікарня славиться тим, що отримала номінацію на Нобелівську премію миру за терпимість по відношенню до представників усіх націй і віросповідань.

Клініка Ассута

Клініка Ассута

Найбільшим приватним медичним центром є клініка Ассута, яка має в своєму розпорядженні 11 госпіталів. Провідною спеціалізацією вважається гінекологія, онкологія, хірургія та ортопедія.

Лікарня Шиба

Клініка Шиба

За кількістю прийому пацієнтів, лікарня ім. Х. Шиба є лідером - щорічно вона приймає понад 1 млн. пацієнтів з усього світу. У своєму підпорядкуванні вона має більш 150 центрів і відділень, де борються з онкологією, є висококласні фахівці з нейрохірургії, педіатрії та ін.

Медичний центр Сураскі (Іхілов)

Медичний центр Сураскі (Іхілов)

Медичний центр Сураскі - одна з найбільших лікарень Ізраїлю, провідним напрямком діяльності якої є надання допомоги маленьким пацієнтам. Будь-яка проблема зі здоров'ям дитини легко вирішується вмілим лікуванням докторів Сураскі.

Реабілітаційний центр Реут

Реабилитаційний центр Реут

Приватна клініка Реут в Тель-Авіві спеціалізується на реабілітаційних процедурах. У цій сфері вона є найкращою в країні. У центрі можна відновити розумові та фізичні здібності після травм, а також наслідки після захворювань - онкології, хвороб органів дихання, неврологічних хвороб і інших.

На що звернути увагу при виборі клініки в Ізраїлі?

Більшість громадян СНД і України, вибирають медичні клініки в Ізраїлі через наявність сучасного діагностичного та лікувального обладнання, висококваліфікованого персоналу і новітніх методик лікування патологій.

Перед тим, як відправитися проходити лікування, слід визначитися з клінікою, зібрати необхідні документи.

Слід уважно оцінити наступні пункти:

 1. Рівень професіоналізму персоналу, компетенції лікарів.
 2. Ознайомитися з відгуками пацієнтів.
 3. Підбирати лікарню за критерієм якості обслуговування.
 4. Наскільки реальними є ціни?
 5. Можливість вибору відповідного способу оплати.
 6. Наявність вибору, оскільки не всі державні клініки надають можливість вибрати лікаря при самостійному зверненні.

Провідні клініки Ізраїлю вільно приймають громадян України для проходження терапії, оскільки віза для жителів нашої країни не потрібна.

Яку клініку вибрати - приватну або державну?

Всі медичні клініки Ізраїлю надають послуги на вищому рівні однаково як для громадян країни, так і для іноземних пацієнтів.

Приватні клініки в Ізраїлі - це:

 • Можливість самостійного вибору лікуючого фахівця, умов проживання та перебування на час лікування;
 • Висока оснащеність і оснащеність медичним інвентарем;
 • Адекватні і доступні ціни терапії;
 • Можливість безпосередньо вибрати підходящого хірурга, кардіолога або анестезіолога.

При цьому, державні клініки Ізраїлю здатні надавати медичну допомогу будь-якої складності для пацієнтів будь-якого віку. У разі проведення складної операції або розгляду важкого випадку, моментально збираються консиліуми і вирішуються подальші дії.

У великих державних лікарнях працюють кращі фахівці, де для них створені всі умови для застосування новітніх розробок і методик медицини.

Якщо Ваш випадок не вимагає серйозних аналізів, діагностики, тривалого лікування, то краще вибрати приватний медцентр, де можна швидко розпрощатися зі своєю недугою. Серйозніші випадки розглядаються в великих медичних центрах країни.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор