Лікування в санаторії Хевіз (Угорщина)

За результативністю лікування патологій кістково-м'язової системи курорт Хевіз входить трійку кращих в Європі. Багато пацієнтів приїжджають для лікування в Угорщину на озеро Хевіз для відвідування унікальних за складом термальних джерел, які забезпечують дві третини всієї терапевтичної ефективності.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Який діагноз у пацієнта?*
Захворювання серцево-судинної системи
Захворювання опорно-рухового апарату
Захворювання шкіри
Інше
Назад Далі

Які методики лікування застосовують на озері Хевіз?

Лікування на озері Хевіз

Хороший результат лікування в Хевіз багато в чому пояснюється унікальними властивостями води, багатої сірчистими сполуками і мінеральними речовинами з термального джерела, глибина якого досягає сорока метрів. Джерело мінеральної води настільки унікальне, що його хімічний склад повністю оновлюється протягом декількох днів, а його температура ніколи не опускається нижче двадцяти п'яти градусів за Цельсієм.

Вода з цього термального джерела збагачена такими мінеральними речовинами як сірка (незамінна при лікуванні артриту), кальцій (має виражену зміцнювальну і протизапальну властивість), натрій (необхідний для нормального функціонування скелетної мускулатури), калій (забезпечує нормальну скоротливу здатність м'язової тканини), залізо ( збільшує споживання клітинами кисню), гідрокарбонат і сульфат (володіють сильними регенеративними і знеболюючими властивостями). Також термальні води збагачені бактеріями Thiobacillus (покращує засвоєння сульфатів) і благородним газом радоном (підсилює вироблення протизапальних гормонів).

В арсенал санаторних установ озера Хевіз входить:

  • Терапія лікувальними грязями - унікальний метод лікування, який базується на благотворній дії торф'яної грязі, що містить ті ж мінеральні речовини, що і вода;
  • Підводне витягування хребта - унікальна процедура, що дозволяє забезпечити ефективну декомпресію хребта за допомогою розтягування його під власною вагою або за допомогою прикріплених до ніг вантажів;
  • Фізіотерапія - використовується в якості доповнення до основного лікувального курсу, до її складу входить масаж, а також лікування лазером, ультразвуком і спрямованим магнітним полем.

Кращі санаторії на озері Хевіз в Угорщині

До кращих санаторіїв на озері Хевіз в Угорщині відносять:

Лікарня Natur Med Carbona

Natur Med Carbona

Лікувальний заклад, розташований за півкілометра від озера на території мальовничого парку. У лікарні є: доступ до мінеральної води з власного термального джерела і кілька постійно діючих термальних басейнів.

Санаторій Europa Fit Superior

Europa Fit Superior

Унікальний санаторій, який спеціалізується на лікуванні дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів і хребта, для лікування яких в заклад була проведена мінеральна вода (п'яти видів). Крім цього в басейні з термальною водою проводяться високоефективні процедури по витягненню хребта.

Готель Aquamarin на курорті Хевіз

Aquamarin

Завдяки унікальному лікарському персоналу, наявності двох термальних басейнів і соляної кімнати курорт спеціалізується на лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і органів дихання.

Danubius Aqua

Danubius Aqua

У санаторії розташовується власний парк, кілька термальних басейнів, а також прекрасно оснащені відділення, зі спеціальними номерами для пацієнтів, які страждають від різного роду алергій.

Лікування в Danubius Heviz

Danubius Heviz

Лікувальний заклад спеціалізується на терапії захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, підшлункової залози і верхніх дихальних шляхів.

Особливості лікування на курорті Хевіз

До особливостей лікування на курорті Хевіз в Угорщині можна віднести:

  1. Постійну температуру води - температура води в термальних джерелах незалежно від погоди тримається на двадцяти п'яти градусах;
  2. Вплив на гормональну систему - мінеральний склад термальної води робить прямий вплив на діяльність гормональної системи, збільшуючи вироблення гормонів, що відповідають за купірування запального процесу;
  3. Заборона на активні рухи під час процедур - через високу навантаження на серце і судини під час лікувальних купань категорично заборонено виконувати рухи, що вимагають великих зусиль.

Вартість лікування в Хевізе (Угорщина)

Ціни на лікування на угорському курорті Хевіз залежать від часу перебування в озері, кратності купань і кількості лікувальних процедур.

Вартість оздоровлення на озері Хевіз:

  • Тригодинне купання - 260 грн.;
  • Чотиригодинне купання - 290 грн.;
  • Абонемент на один день - 390 грн.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор