Лікування варикозу і захворювань вен в Австрії

Лікування варикозу в Австрії

Варикозне розширення вен - досить поширена патологія, яка спостерігається приблизно у кожного десятого жителя планети. Вона характеризується зниженням тонусу венозних стінок, застоєм крові у венах і їх деформацією. Вени, розширені варикозом найчастіше виявляються в області литкових м'язів і на задній поверхні колінних суглобів.

Ще зовсім недавно вилікувати варикоз було можна тільки шляхом флебектоміі - операції з видалення варикозних вен. Завдяки розвитку медицини, сьогодні для лікування використовуються і інші, більш щадні методи, які дозволяють уникнути відкритого втручання. На жаль, їх освоєння вітчизняною медициною відбувається не так швидко, як хотілося б. Тому багато пацієнтів їдуть на лікування варикозу в Австрію.

Переваги лікування варикозного розширення вен в Австрії ендолазером

У 2001 році вчені запропонували абсолютно новий спосіб лікування за допомогою ендолазера. Методика була успішно освоєна австрійськими лікарями і впроваджена в повсякденну практику. Залежно від ступеня ураження судин, для лікування варикозного розширення вен в Австрії підбирається відповідний метод терапії:

 • Ендоваскулярний метод - при його використанні в області коліна робиться невеликий розріз. Через нього хірург вводить лазерний зонд в вену кінцівки. Втручання направлено на звуження венозних стінок, яке відбувається за рахунок впливу хвилі лазера. Операція проходить під контролем УЗД, що збільшує якість роботи фахівців;
 • Трансдермальний лазер - також застосовується в австрійських клініках. При використанні цього методу лазерна енергія проходить через шкіру зовні. Методика ефективна при лікуванні незначної патології і не може замінити відкритого втручання.

Для точного визначення уражених ділянок проводиться діагностика. Лазерна енергія під час лікування спрямовується виключно на ці місця. Такий підхід дозволяє зберегти здорові вени, а іноді і деякі пошкоджені ділянки.

Втручання проводиться під місцевою анестезією, пацієнт не відчуває під час операції ніякого болю.

Які ще методи використовують для лікування захворювань вен в Австрії?

Методи лікування захворювань вен в австрійських клініках

Для лікування вен в Австрії використовується весь арсенал існуючих на сьогодні методик. У медичних центрах фахівці намагаються застосовувати малоінвазивні методи:

 • Стріппінг - пошкоджені вени видаляються з використанням мікро-зонда, який впроваджується в вену з одного боку і виходить з іншого, при цьому вивертаючи її навиворіт;
 • Мікрофлебектомію - при цьому методі на шкірі пацієнтки роблять дрібні надрізи, через які усувають пошкоджені вени;
 • Лазерну коагуляцію - до пошкоджених вен застосовують лазер, в результаті чого усуваються розриви на їх внутрішніх стінках;
 • Склеротерапія - процедура полягає у введенні спеціальної піни за допомогою ін'єкції. Препарат викликає пошкодження судини, після чого його стінки стискаються і зростаються, утворюючи рубцеву тканину. У таку судину більше не надходить кров, а її функції беруть на себе здорові вени. Варикозне розширення на ногах після склеротерапії зникає протягом декількох тижнів;
 • Флебектомія - призначається при великих ураженнях. Ця техніка застосовується австрійськими фахівцями тільки у випадках, коли більш щадні втручання неефективні.

Чи у всіх випадках потрібне лікування варикозу?

При появі перших ознак варикозу потрібно негайно вживати заходів. Відвідати флеболога необхідно, якщо з'явилися:

 • Біль або дискомфорт в кінцівках;
 • Набряки і важкість у ногах, особливо після тривалого стояння;
 • Кровотечі з варикозних вен;
 • Зміна кольору шкіри, виразки;
 • Косметичні дефекти.

Операція при варикозному розширенні потрібно не завжди. Для лікування захворювань вен в Австрії існує чимало консервативних методів. Наприклад, на початкових стадіях захворювання допомогти вирішити проблему можуть компресійні панчохи.

При їх використанні відбувається стабільне стиснення ніг і поліпшення кровообігу. Але підходять панчохи не всім, і перед їх застосуванням бажано пройти обстеження кровоносних судин.

При відсутності ефекту від консервативного лікування, лікар підбирає інші, більш дієві методи терапії.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.