Лікування лімфоми в клініках Ізраїлю

Лікування лімфоми в Ізраїлі

Лімфома - це група злоякісних захворювань, які вражають лімфатичну систему. При цьому заражені лімфоцити - білі кров'яні тільця, що відповідають за імунітет, не можуть виконувати свою функцію і витісняють здорові клітини. Також уражаються внутрішні органи і в організмі накопичуються патологічно змінені лімфоцити. Внаслідок чого хвора людина абсолютно не захищений від інфекцій.

Ізраїль займає лідируючі позиції в лікуванні лімфоми - близько 80% пацієнтів повертаються до повноцінного життя.

Лікування лімфоми в Ізраїлі починається з постановки точного діагнозу і визначення типу. Існує 2 типу: лімфома Ходжкіна і неходжкінські лімфоми. На них по-різному впливає терапія і вони відрізняються динамікою росту. Вартість лікування лімфоми в Ізраїлі залежить не тільки від типу захворювання, але і від обраного методу терапії.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Ефективні методики діагностики лімфоми, які використовують лікарі Ізраїлю

Діагностика лімфоми

Діагностика лімфоми в Ізраїлі проводиться наступними методами:

 • Комп'ютерна томографія. З її допомогою перевіряється стан лімфатичних вузлів.
 • Аналіз крові. Оцінюється кількість лімфоцитів і відхилення в інших показниках.
 • Позитронно-емісійна томографія. Цей високочутливої ​​метод здатний показати ступінь поширення захворювання.
 • Біопсія. За її результатами можна зробити точні висновки про наявність лімфоми, а також про її тип і обсягах.
 • Пункція кісткового мозку з цитогенетичним аналізом. Дає можливість визначити стан тканин кісткового мозку і виявити необхідність трансплантації кісткового мозку.
 • Сцинтиграфія з галієм. Пацієнту вводять радіоізотоп галію і на наступний день виконують сканування за допомогою гамма-камери.
 • Абдомінальна операція з проведенням спленектомії і подальшого аналізу. Зараз рідко використовується, так як неінвазивні методи досягли високої точності.

Лікування лімфоми Ходжкіна в клініках Ізраїлю

Лімфома Ходжкіна

Обидва типи лімфом схожі базовими симптомами: збільшення лімфовузлів, зменшення ваги, підвищена температура, нічна пітливість. Однаковим є і те що вони метастазують і поширюються на внутрішні органи за межі первинного вогнища.

Лімфома Ходжкіна - онкологічне захворювання лімфатичної системи, при якому в частинах апарата є клітини Рід-Штернберга. Вона трапляється набагато рідше ніж неходжкінська - всього 1% від загального числа випадків. Найбільш часто зустрічається у молодих людей 20-30 років. Лімфома Ходжкіна вважається одним з найбільш виліковних злоякісних утворень.

Основні методи лікування лімфоми Ходжкіна в Ізраїлі:

 • Хіміотерапія. За допомогою медикаментів різних форм відбувається знищення злоякісних клітин шляхом поширення з кров'ю. При цьому ушкоджуються і деякі здорові клітини.
 • Дистанційна радіотерапія, при якій використовується радіоактивне опромінення з зовнішнього джерела для знищення пухлинних клітин.

Дуже часто схема лікування передбачає поєднання двох цих методів. У разі якщо вони виявляються неефективні вибирається один з додаткових методів:

 • Трансплантація кісткового мозку. При цій процедурі витягується кістковий мозок пацієнта, обробляється і заморожується. Далі проводиться хіміотерапія і радіотерапія і знищуються злоякісні клітини. Після цього очищений кістковий мозок пацієнта або здорового донора повертається в організм хворого.
 • Трансплантація стовбурових клітин. Забираються стовбурові клітини пацієнта, проводиться лікування хіміо-або радіотерапією і після закінчення вони повертаються пацієнту.
 • Спленектомія - це хірургічне видалення селезінки, яка відноситься до лімфатичної системи.

Лікування неходжкінської лімфоми в Ізраїлі

Неходжінская лімфома - група приблизно з 30 захворювань, кожне з яких має свої унікальні ознаки. Ризик утворення такої лімфоми зростає з віком. Для вибору оптимального варіанту лікування необхідно визначити стадію захворювання. При 1 стадії патологічний процес має місце тільки в лімфатичних вузлах, а при 4 пухлина поширюється на інші органи.

Лікування неходжкінської лімфоми в Ізраїлі проходить такими методами:

 • Хіміотерапія.
 • Радіотерапія.
 • Біологічна терапія. Метод базується на активації природного захисту організму за допомогою спеціальних речовин для знищення пухлинних клітин.

Також при необхідності застосовуються комбінації цих терапій.

Ціни на лікування лімфоми в кращих клініках Ізраїлю

Медицина Ізраїлю здатна на дуже високі результати по частині лікування лімфом різного типу. Варто сказати, що сучасне обладнання для діагностики і подальшого лікування є у всіх кращих клініках. Однак ціни все ж трохи відрізняються в залежності від методу запропонованого лікування, наявності обладнання для того чи іншого виду пухлини.

Процедура Клініка Ассута Клініка Шиба Клініка Сураски Клініка Хадасса
ПЕТ-КТ від 1660$ від 1900$ від 1550$ -
Біопсія - - від 650$ -
Пункція кісткового мозку з цитогенетичним аналізом - - від 2560$ -
КТ грудної клітки - від 280$ від 580$ -
Аналіз крові на онкомаркери від 20$ - 350-400$ -
Біопсія "сторожових" лімфовузлів 2100-2150$ - 1800-2600$ від 1000$
Аутологічна пересадка кісткового мозку - від 69000$ 70000-80000$ -
Променева терапія від 10000$ - від 7000$ від 10000$
Біологічна терапія - - 2000-3000$ -
Імунотерапія 3800-5000$ - 1500-5000$ -
Хіміотерапія від 620$ - - від 1200$
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор