Лікування раку прямої кишки в клініках Ізраїлю

Рак прямої кишки

Згідно всесвітнім статистичними онкологічним даними, рак прямої кишки - один з найбільш частих діагнозів за останні п'ятдесят років. Зазвичай, рак виникає через утворення поліпів - пухлин. Як правило, розвиток поліпів відбувається протягом 4-5 років, а через 7 років переростає в серйозний діагноз у вигляді раку.

Варто відзначити, що пухлина прямої кишки в Україні, на жаль, має лідируючі місця серед величезної кількості різновидів онкології. А ось лікування раку кишки в Ізраїлі, проходить набагато більш результативно. Саме тому смертність від цього захворювання в останні роки там знизилася до мінімуму.

Для ефективного лікування прямої кишки в Ізраїлі використовується новітнє обладнання, регулярно освоюються передові методи лікування, а ефективна діагностика вже допомогла врятувати десятки тисяч життів пацієнтів з Ізраїлю та інших країн.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Чому методи діагностики раку прямої кишки, які використовують в Ізраїлі, найбільш ефективні?

Діагностика раку прямої кишки

Загальновідомий факт, що своєчасна і якісна діагностика захворювання - це вже половина шляху до успішного лікування. Рак прямої кишки - досить-таки серйозне захворювання і до його діагностики онкологи Ізраїлю підходять з особливою ретельністю. Крім того для успішної діагностики важливо використовувати найсучасніше обладнання, без якого поставити правильний діагноз буває дуже складно.

Зазвичай під час обстеження пацієнтів з раком кишки використовують такі методики:

  • Біопсія - цей метод дозволяє взяти уражені тканини для подальшого аналізу. У випадку з обстеженням пацієнтів з раком прямої кишки паркан тканини може здійснюватися під час колоноскопії.
  • ПЕТ-КТ - в організм пацієнта вводиться глюкоза, яка найбільш швидко вбирається саме на злоякісні новоутворення. Після цього виконується комп'ютерна томографія. За результатами томограми і можна визначити ступінь поширення ракових клітин.
  • Дослідження ультразвуком. Під час цієї процедури пацієнтові в пряму кишку вводиться чутливий датчик, який дозволяє побачити ступінь поширення ракових клітин і стадію захворювання.

Методи лікування раку прямої кишки, які використовують в клініках Ізраїлю

Лікування раку кишки в клініках Ізраїлю

Серед ефективних методів лікування раку прямої кишки в клініках Ізраїлю можна відзначити наступні:

  1. Хірургічне втручання. На сьогоднішній день - найбільш ефективний метод. Є кілька типів операцій, в результаті вибір залежить від стадії захворювання і виду пухлини.
  2. Променева терапія. Опромінення пухлини використовується для зменшення її розміру перед операцією або для уникнення виникнень нових злоякісних утворень після неї. Повноцінною альтернативою хірургії променева терапія, на жаль, служити не може.
  3. Хіміотерапія. Використовується в сукупності з іншими методиками лікування і для профілактики поширення захворювання. У деяких випадках можливе ввести препарати безпосередньо в артерію, яка йде до прямої кишки, що дозволяє звести до мінімуму побічні ефекти від лікування.
  4. Місцеве висічення. В даному випадку пухлина прямої кишки віддаляється без зовнішніх розрізів, безпосередньо через анальний отвір. Методика використовується в випадках, коли пухлина має невеликі розміри і не проросла крізь стінки кишечника.

Скільки коштує лікування раку прямої кишки в кращих клініках Ізраїлю?

Загальна вартість варіюється в залежності від призначених методів лікування і процедур діагностики. Важливо також з якою стадією захворювання звернувся хворий, яка величина пухлини і т.д. У таблиці наведено орієнтовні ціни на лікування раку прямої кишки в клініках Ізраїлю, проте точну вартість можна дізнатися після консультації з лікарем.

Процедура Клініка Ассута Клініка Шиба Клініка Сураски Клініка Хадасса
ПЕТ-КТ 1000$ від 1900$ 1000$ -
Консультація онколога від 720$ - 650-1100$ -
Біопсія - - від 650$ -
Колоноскопія - - 350-500$ -
Биохімічний аналіз крові від 45$ - від 610$ -
Визначення генної мутації BRAF - - 980-1320$ -
Консультація хірурга від 475$ від 450$ від 750$ 500-600$
Аналіз крові на онкомаркери від 20$ - 350-400$ -
Розгорнутий аналіз крові від 45$ - - -
Гіпертермічна внутрішньочеревна хіміотерапія від 90000$ - 45160-60000$ -
Променева терапія від 10000$ - від 7000$ від 10000$
Пемпролізумаб від 2000$ від 2000$ від 2000$ від 2000$
Полипектомія
- від 6000$ - -
Хіміотерапія від 620$ - - від 1200$
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор