Кардіологія і кардіохірургія в клініках Австрії

Кардіологія в Австрії

Кардіологія в Австрії – це комплексна і високоефективна медична послуга, яка вимагає від фахівця титанічних зусиль, терпіння і найвищого рівня професійної кваліфікації. Крім цього лікування серцево-судинної системи вимагає наявності відповідного обладнання і ефективних терапевтичних методик.

Все вищевказане в повному обсязі присутнє в австрійських кардіологічних центрах, що робить їх одними з найбільш затребуваних лікувальних установ даного профілю в Європейському Союзі.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Як відбувається діагностика кардіологічних захворювань в Австрії?

Практично всі кардіологічні клініки Австрії оснащені новітнім діагностичним обладнанням, що дозволяє виявляти більшість патологій ще на ранніх стадіях їх розвитку.

Для здійснення діагностики захворювань серця в Австрії використовується:

  • Електрокардіографія - діагностичний метод, що дозволяє оцінити частоту серцевих скорочень;
  • Ехокардіографія - використовується для візуальної оцінки стану серця, великих судин і ін .;
  • Коронарна артеріографія - виявляє і локалізує такі захворювання як порок серця, дефекти коронарних судин і міокарда;
  • Сцинтиграфия - дозволяє за допомогою спеціалізованого контрастної речовини вивчити перфузію і роботу серцевого м'яза.

Малоінвазивна кардіохірургія в Австрії

В лікувальний арсенал кардіохірургії в Австрії входить великий арсенал малоінвазивних методів оперативного втручання, що дозволяє мінімізувати отримання побічних пошкоджень.

Найчастіше для лікування кардіологічних захворювань в Австрії проводяться наступні види малоінвазивних хірургічних втручань:

  • Операція на серцевому клапані - використовується для виправлення вроджених і набутих дефектів серцевого клапана. Для проведення втручання в деяких випадках може знадобитися виконання невеликого поздовжнього розрізу;
  • Оперативне втручання при пороці серця - застосовується для виправлення міжпередсердної і міжшлуночкової перегородки. Операція відбувається за допомогою введення катетера в стегнову вену;
  • Хірургічне лікування ішемії - полягає в імплантації стента (обробленого для поліпшення результату спеціальними медичними препаратами).

Кращі кардіологічні клініки Австрії

Найбільш якісне лікування в кардіологічних клініках Австрії можна отримати в наступних медичних центрах:

Лікування захворювань серця в клініці Конфратернітет в Австрії

Конфратернітет

В даному медичному закладі можна не тільки пройти повне і всебічне обстеження (електрокардіограма, телеметрія, сонографія, ультразвукове дослідження, комп'ютерна томографія та інші), а й отримати якісне лікування практично всіх відомих захворювань серцево-судинної системи.

Кардіохірургія в Віденської приватній клініці

Віденська приватна клініка

Лікарня надає повний перелік послуг з діагностики та лікування кардіологічних захворювань. Завдяки використанню новітнього обладнання стало можливим проведення одночасного візуального дослідження серця і малоінвазивного хірургічного втручання.

Лікування в кардіологічній клініці Рудольфінерхаус

Рудольфінерхаус

Використання новітнього обладнання та інноваційного методу катетеризації (з доступом через променеву артерію на зап'ясті) дозволяє в найкоротший термін пройти повну діагностику серцево-судинної системи, а також отримати якісне лікування таких захворювань як атеросклероз, звуження судинного просвіту і багатьох інших.

Грац Рагнітц

Грац Рагнітц

Функціонуючий в даному медичному закладі «Міждисциплінарний центр з лікування захворювань серця і судин» дозволяє успішно діагностувати і лікувати практично всі кардіологічні захворювання, а використання в центрі новітнього медичного обладнання робить лікування не тільки ефективним, але і швидким.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор