Вартість пересадки волосся за кордоном

Популярність пересадки волосся обумовлюється не тільки зростанням кількості захворювань, що призводять до їх часткової або повної втрати, але і більш ніж вигідною ціною пересадки волосся, особливо при порівнянні з медикаментозними методами лікування.

Дізнатися вартість трансплантації

Бажаєте дізнатися скільки коштує трансплантації?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Яка стадія облисіння у пацієнта?*
Дифузна
Вогнищева
Інша
Назад Далі

Від чого залежить ціна пересадки волосся на голові?

Вартість пересадки волосся на голові може відрізнятися в залежності від:

  • Престижності лікувального закладу - в клініках, що мають більш високий рівень комфортності і технічного оснащення, лікування одним і тим же методом буде коштувати набагато більше, ніж в менш відомих клініках;
  • Імідж центру, в якому проводиться лікування - чим краще імідж клініки, тим вищою буде вартість пересадки;
  • Стать пацієнта - вартість пересадки однієї ділянки тканини, що містить живі волосяні фолікули, практично не залежить від статі. Однак після появи перших симптомів жінки в більшості випадків звертаються за медичною допомогою практично відразу, що дозволяє почати лікування на більш ранніх стадіях захворювання;
  • Площа трансплантації - чим більш велика пересадка волосся потрібно, тим більше трансплантатів буде необхідно для її здійснення і як наслідок, тим вище буде її вартість. Слід зазначити, що багато клінік при пересадці більше 1 тисячі трансплантатів, можуть значно знизити вартість процедури;
  • Кількість трансплантатів - як було сказано вище, чим більшу кількість волосяних фолікулів необхідно пересадити, тим вище буде вартість пересадки;
  • Метод трансплантації - кількість трансплантатів, що використовуються для пересадки на ділянці одного розміру, може різнитися залежно від вживаної методики.

Метод трансплантації волосся впливає на вартість

Вартість пересадки волосся залежить від методу

Відразу слід зазначити, що операція з пересадки волосся - це в першу чергу низько травматичне та високоефективне втручання, що дозволяє повністю або частково відновити загублений волосяний покрив. Сама імплантація проводиться професіоналами, на підставі кількох випробуваних лікувальних методик. Найбільш часто використовуються HFE, FUE і FUT методики. Вони відносно схожі по суті пересадки і істотно розрізняються за ціною. Для відповіді на питання «скільки коштує трансплантація волосся?» кожен метод потрібно вивчити більш детально.

HFE

Один з найбільш безпечних способів, що дозволяють повністю відновити втрачені волосся. Його сутність полягає в заборі власного матеріалу і імплантації в спеціально підготовлену область. Одним з доведених плюсів даної методики є повністю ручна імплантація, що дозволяє уникнути появи естетичних дефектів в зоні забору донорського матеріалу.

FUE

Інноваційна методика, яка полягає в напівавтоматичній трансплантації донорського матеріалу, що виконується за допомогою спеціалізованого пристрою - невеликого свердла з мотором. Донорський матеріал по своїй суті є шматками тканини діаметром від півтора до п'яти міліметрів. Безпосередньо перед проведенням втручання пересаджуваний фрагмент ділять на шматочки по одному міліметру. Один шматочок повинен містити до п'яти волосяних мішечків.

FUSS

Від інших методик відрізняється способом, за допомогою якого здійснюють забір донорського матеріалу, отримання якого здійснюється шляхом вилучення пласта тканини (що містить велику кількість живих волосяних мішечків), з подальшим подрібненням його на окремі фрагменти (графти). Пересадка проводиться в амбулаторних умовах, під місцевою анестезією. Метод має один, але дуже вагомий недолік, а саме довгий шрам в зоні забору матеріалу.

Висока травматичність робить метод одним з найдешевших і розповсюджених. В даний час вважається застарілим.

Стадія облисіння у чоловіків може вплинути на розцінки

Стадії облисіння у чоловіків

Трансплантація чоловікам може знадобитися в разі появи облисіння, розвиток якого може провокуватися гормональними змінами або спадковою схильністю.

Природно ціна пересадки волосся у чоловіків безпосередньо залежить від стадії патологічного процесу, який ділиться на три етапи: I (облисіння в лобно-скроневій зоні), II (поява трикутних безволосих ділянок) і III (втрата волосся в тім'яній зоні).

Для кожної із зазначених стадій під час операції потрібно буде пересадити різну кількість графтів, тому трансплантація при облисінні першої стадії буде коштувати набагато менше, ніж при третій стадії.

Скільки коштує трансплантація волосся у жінок?

Пересадка волосся у жінок

Втрата волосся у жінок відбувається за іншим алгоритмом, ніж у чоловіків. Наприклад, першими ознаками жіночого облисіння є ламкість волосся і зменшення їх густоти в області проділу. Також відрізняються і причини його виникнення, у жінок облисіння провокується не тільки гормональними або спадковими факторами, але і неправильним доглядом, несприятливими погодними умовами або механічними травмами.

Що стосується самої операції з пересадки волосся у жінок, вона виконується за тими ж технологіями і з тих же причин, що і у чоловіків. Отже, вартість пересадки волосся у жінок при однаковій стадії відрізнятися не буде.

Ціна операції в різних країнах за кордоном

Вартість операції з пересадки волосся на голові різниться в залежності від країни, рівня трансплантаційного центру, кваліфікації фахівця-трихолога, який проводить процедуру, площі облисіння, умов проживання та обраного методу.

Приблизна ціна лікування в:

  • Німеччині - приблизна вартість операції в цій країні становить сім тисяч євро;
  • Іспанії - в середньому трансплантація обійдеться від трьох до семи тисяч € і вище;
  • Туреччини - пересадка волосся в даній країні обійдеться набагато дешевше, ніж в країнах Європи. Мінімальна вартість лікування становить півтори тисячі доларів, а максимальна близько трьох з половиною тисяч.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор