Ціни на лікування раку в клініках Індії

Лікування раку в Індії

Унікальність індійської медичної науки в галузі лікування раку в Індії полягає в тому, що вона поєднує в собі сучасні передові методи діагностики та лікування (використання сучасного обладнання, наприклад, кібер-ножа) і методики нетрадиційних практик, таких як аюверда і йога. Цей підхід вважається збалансованим і цілісним, адже в боротьбі з недугою, а особливо з онкологією, важливу роль відіграє психологічний настрій пацієнта, що дозволяє істотно збільшити шанси на зцілення.

Застосування досвіду багатовікових практик та сучасних досягнень медичної науки дозволяє з упевненістю говорити про дієвість проведених методів терапії. Виживання хворих на онкологію через п'ять років після проведеного лікування онкології в Індії становить 80%, що порівнянно з показниками провідних європейських і американських клінік, для порівняння в Росії цей показник дорівнює 43%.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Сучасні методики лікування раку в Індії

Індійські лікарі мають за плечима багаторічний досвід стажування в провідних американських і європейських клініках, та застосовують на практиці отримані передові методи лікування.

Лікарі в Індії вважають, що для боротьби з хворобою важливим є психологічний настрій хворого. Тому крім високого професіоналізму у них сильно розвинені етичні принципи, що забезпечує пацієнта всебічною турботою і увагою. Саме ці чинники є пріоритетними при виборі місця лікування іноземними пацієнтами. В останні роки медичний туризм в Індії став дуже популярний серед хворих з Америки і Європи.

Діагностичні процедури виявлення захворювання проводяться з використанням передових методів:

 • комп'ютерної томографії;
 • ендоскопії;
 • розширеного аналізу крові;
 • УЗД;
 • МРТ;
 • генетичних тестів на схильність до онкологічних захворювань;
 • радіоізотопного методу;
 • біопсії уражених тканин і їх цитологічного дослідження.

Вибір методики лікування визначається колегіально на основі отриманих результатів досліджень кількома профільними фахівцями.

Найбільш часто використовуваним методом лікування раку в клініках Індії є хірургічне втручання, його успішно застосовують при лікуванні раку молочної залози, шлунково-кишкового тракту, простати.

Іншим напрямком лікування онкології є променева терапія. Застосування сучасного обладнання в поєднанні з передовими методиками дозволяє успішно боротися з раковими пухлинами на пізніх стадіях недуги. Високоточна апаратура впливає радіоактивними променями на уражені тканини, вбиваючи ракові утворення і зупиняючи розвиток пухлини.

Поряд зі згаданими методиками лікування індійська медицина пропонує хіміотерапевтичне лікування, коли комплекс препаратів призначається хворому індивідуально, з урахуванням отриманих результатів досліджень і стадії протікання ракового процесу.

Традиційна індійська медицина в боротьбі з онкологією

Традиційне лікування раку в Індії

Найбагатші багатовікові традиції індійської медичної школи свідчать - до онкологічних захворювань частіше за інших схильні люди, які не перебувають в гармонії самі з собою, зі своїм організмом. Тому крім звичних методів лікування, індійські лікарі проповідують основи давніх духовних трактатів, показуючи пацієнтам, як знайти необхідний спокій, засноване на принципах мудрості попередніх поколінь.

Число медичних туристів до Індії зростає з року в рік, і головною причиною, крім невисокої вартості лікування, є впевненість в тому, що лікарі індійських клінік досконало освоїли йогівську анатомію людського організму. Отже, в лікуванні крім суто медичних препаратів і методів будуть використані знання багатьох поколінь стародавніх індійських цілителів, які вселяють в пацієнта впевненість, що онкологія не вирок, а це вже перший значний крок у боротьбі з недугою.

Скільки коштує лікування раку в клініках Індії?

Вартість лікування раку в Індії в порівнянні з країнами Західної Європи, США або Ізраїлю значно нижче, що обумовлюється загальним рівнем життя індійського суспільства, але при всьому цьому, за рівнем оснащення клінік і професіоналізму лікарів знаходиться на одному з найвищих місць в світі.

Орієнтовні ціни на лікування раку в Індії мають наступний порядок:

 • радіохірургія (кібер-ніж) - вартість втручання від $ 10000;
 • хірургічне втручання при раку шийки матки - від $ 8000;
 • хіміотерапія від 3-х повних циклів - від $ 6500.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор