Лікування аденоми простати в Туреччині

Аденома простати

Аденома простати у чоловіків виникає в результаті збільшення передміхурової залози в обсязі. Захворювання проявляється розростанням тканини залози і появою доброякісних утворень.

Гіперплазія залози пов'язана з гормональними віковими перебудовами. Тому після 40-50 років ризик розвитку хвороби підвищується.

Так як передміхурова залоза знаходиться біля сечовипускального каналу, при її розростанні відбувається його здавлювання. Внаслідок цього виникають різні проблеми з сечовипусканням.

На ранніх етапах захворювання успішно лікується. Запущена аденома, на пізніх стадіях, нерідко викликає різні ускладнення. Тому дуже важливо звертатися до лікаря при перших ознаках хвороби. Багато пацієнтів приїжджають на лікування в клініки Туреччини.

Які методи діагностики аденоми застосовують в клініках Туреччини?

Лікування аденоми простати в Туреччині

Ефективність лікування багато в чому залежить від якості діагностики. Клініки по лікуванню простати в Туреччині застосовують:

  • Дослідження секрету уретри і простати - виявляє запалення і ступінь його вираженості;
  • МРТ і КТ - для вивчення м'яких тканин, встановлення ступеня розвитку запалення, виявлення ущільнень і деформацій тканин;
  • Трансректальне УЗД - для отримання об'єктивних даних по всім розмірам органу, в тому числі і за обсягом пухлини;
  • Аналіз на ПСА - виявлення в крові речовини, що виробляється простатою. Високі показники можуть свідчити про несприятливий розвиток захворювання. Аналіз вважається онкомаркером раку;
  • Біопсію - забір тканин для дослідження.

До своєї роботи турецькі лікарі ставляться дуже відповідально. До лікування аденоми в Туреччині приступають тільки після отримання всіх результатів діагностики.

Які методи лікування аденоми простати застосовують в Туреччині?

Багато пацієнтів бояться операції і вважають за краще лікування таблетками і уколами. Однак препарати не завжди приносять хороший результат.

Набагато ефективнішим методом є втручання хірургів. Часи, коли операція виконувалася через промежину відкритим способом, пішли в минуле. Нові методи дозволяють не застосовувати загальний наркоз, виключити ризик розвитку кровотечі та пошкодження навколишніх тканин, значно зменшити період реабілітації.

У клініках з лікування аденоми простати в Туреччині використовують щадні оперативні методи:

  • ФУВІ - використовується ультразвук високої інтенсивності. Виконується з використанням ендоскопа;
  • Кріодеструкція - вплив холодом з використанням рідкого азоту. Проводиться ендоскопічно;
  • Трансректальная мікрохвильова терапія - вплив мікрохвилями високої частоти. Для виконання процедури застосовується ректоскоп;
  • Трансуретральная вапоризация - нагрівання рідини в тканинах простати за допомогою лазерного випромінювання.

Лікарі в турецьких клініках підбирають конкретний метод, виходячи з даних діагностики та індивідуальних особливостей пацієнта.

Ціни на лікування простати в Туреччині

Незважаючи на появу нових методик і скорочення післяопераційного періоду, ціна на лікування в клініках Європи або Ізраїлю, як і раніше досить висока. Не випадково багато пацієнтів вибирають Туреччину, і ось основні причини:

Ціна лікування аденоми простати в Туреччині в 2 рази нижче, ніж в інших зарубіжних клініках. При цьому, турецькі клініки мають висококласне обладнання, а кваліфікація лікарів не поступається знанням європейських колег. Також відзначимо професійний підхід і дружню атмосферу медичних урологічних центрів Туреччини.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор

Оцініть цю статтю

рейтинг: 96.14% - 7 гол.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.