• Тел./Факс
  • +38 (050) 330-10-08

Віолетта Янишевська

Віолетта Янишевська

лікар-гематолог, МВА.

2019 - 2020 - Президент Всесвітньої Асоціації Медичного Туризму - Global Healthcare Travel Council – GHTC, в яку входять профільні асоціації з 56 країн світу;

З 2013 – по теперішній час – Президент Української Асоціації Медичного Туризму – УАМТ;

2014-2016 рр. – Голова комісії по розвитку міжнародних відносин та медичного туризму Громадської Ради при МОЗ України;

2015 – 2017 рр. - член Робочої групи з розвитку медичного туризму в Україні при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я.

Пані Янишевська є визнаним міжнародним експертом галузі медичного та оздоровчого туризму та протягом багатьох років займається активним розвитком українського та міжнародного ринку медичного та оздоровчого туризму.

Віолетта Янишевська є спікером на найбільших міжнародних та українських Конгресах, Форумах, Самітах та конференціях в сфері медичного та оздоровчого туризму.

Автор численних публікацій, інтерв’ю щодо медичного та оздоровчого туризму, побудови міжнародних зв'язків, пріоритетних напрямків та основних факторів в’їзного, виїзного медичного та оздоровчого туризму, інновацій та актуальних тенденцій у медицині, курортології, здорового способу життя тощо.

Українська Асоціація Медичного Туризму, якою керує Віолетта Янишевська є єдиною офіційно-зареєстрованою профільною асоціацією в Україні, що опікується питаннями розвитку медичного туризму в Україні.

Сфера компетенцій пані Янишевської:

Експертиза та консалтинг щодо побудови бренду, стратегії розвитку, маркетингу та промоції як галузі в цілому, так і окремо взятих регіонів та організацій;

  • Організація профільних заходів G2G, B2B, B2G, B2C;
  • Організація навчальних програм та тренінгів для лікарів та провайдерів;
  • Завдяки широкому колу професійних зв’язків – розвиток міжнародних відносин та формування позитивного іміджу України, зокрема української медицини, курортології, SPA&Wellness за кордоном.

Ключові напрямки діяльності:

  1. розвиток в’їзного медичного та оздоровчого туризму до України;
  2. розвиток міжнародних відносин, інновацій та сучасних тенденцій у медицині, медичному та оздоровчому туризмі;
  3. маркетингова підтримка та промоція членів УАМТ;
  4. законодавче регулювання питань медичного туризму в Україні.

Раніше закінчила – Донецький медичний інститут (лікар-гематолог) та Міжнародний Інститут Менеджменту МІМ-Київ, отримала ступінь MBA, працювала в фармацевтичному бізнесі на ключових позиціях (Schering-Plough CE AG, Ukraine/MSD, NBTY, Inc, USA, Pharm-Outsoursing Ltd, CIPLA).

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку