УАМТ - експерт №1 в Україні в галузі медичного туризму.

На сьогоднішній момент, УАМТ є найбільшою профільною асоціацією не тільки в Україні, але і в Центральній і Східній Європі. Членами УАМТ є провідні українські та міжнародні клініки з 14 країн світу.

Україна, в особі УАМТ, є однією з країн-засновників Global Healthcare Travel Council (GHTC), активно співпрацює з багатьма провідними міжнародними організаціями, відповідальними за розвиток медицини, медичного туризму, туризму і економіки. Експерти УАМТ на постійній основі беруть участь в якості спікерів та учасників і співорганізаторів в не менше 20 профільних міжнародних заходах (конгресах, виставках, конференціях, семінарах) як в Україні, так і за кордоном на щорічній основі.

УАМТ активно співпрацює зі ЗМІ, рекламно-інформаційними структурами, піар-компаніями для розвитку медицини і медичного туризму, обміну міжнародним досвідом, пропаганди здорового способу життя.

Експерти УАМТ мають профільну медичну та бізнес-освіту, досвід роботи лікарями і менеджерами медичного туризму, тобто глибоко розуміють тематику, пов'язану з питаннями охорони здоров'я, економіки, туризму та медичного туризму, зокрема.

 

Для ЗМІ ми пропонуємо:

1. Експерти УАМТ можуть дати інтерв'ю, коментар для тематичних статей, розділів Вашого ЗМІ;

2. Запросити Вас на профільні заходи, які ми проводимо;

3. Запросити Вас для участі в інформаційних поїздках в закордонні клініки;

4. Організувати інтерв'ю з іншими компетентними фахівцями в галузі охорони здоров'я, туризму як України, так і зарубіжними фахівцями; лікарями; пацієнтами, які мають досвід у сфері медичного туризму.