Лікування псоріазу в Туреччині

Псоріаз

Псоріаз - це одна з найпоширеніших хвороб у світі. По всій планеті вона вразила вже близько 250 млн. чоловік. За статистикою більшість з них міські жителі і люди, що проживають в холодному кліматі. Тропічний клімат навпаки сприяє лікуванню недуги і усунення дискомфорту, пов'язаного з ним. Саме тому нерідко лікування псоріазу проходить в Туреччині. У цій країні знаходиться терапевтичний центр «Кангал», який широко відомий своєю ефективною терапією рибками.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Коли встановлено діагноз?*
До року
Більше 2 років
Інше
Назад Далі

Як відбувається лікування псоріазу в Кангалі?

Багато людей часто задаються питанням, де в Туреччині лікують псоріаз? Курорт Кангал відомий своїми природними багатствами, які не перший рік використовують місцеві жителі для лікування цього складного захворювання. Особлива методика дозволяє людині повністю позбутися від хвороби без медикаментів і маніпуляцій. Терапія включає:

  1. Вплив ультрафіолету. Висока результативність лікування псоріазу в Туреччині (м. Кангал) обумовлена ​​корисним впливом УФ-променів. Так як саме місто розташоване в горах, дія прямих променів сонця посилюється, а чисте повітря тільки примножує їх ефективність.
  2. Гарячі ванни і рибки. Вода в таких джакузі досягає температури в 36 градусів. Людина занурюється на 4-6 годин і розслабляється. Шкіра при цьому набуває м'якість і податливість, достатню для лікування псоріазу рибками в Туреччині.
  3. Мінеральні води. Місцеві води багаті цинком і селеном, які посилюють імунітет шкіри, і зменшують можливість відновлення симптомів.

Додатково в Кангале лікують демодекоз, екзему, різні види дерматитів і т.д. Прекрасна атмосфера, мальовнича природа, високий рівень комфорту і ефективні способи лікування допомагають швидкому відновленню - і тілесного, і душевного (що теж важливо!).

У чому користь даного методу лікування псоріазу?

Лікування псоріазу рибками в Туреччині

Безумовно, даний унікальний метод робить лікування псоріазу в санаторії Кангал в Туреччині по-справжньому ефективним, і ось які причини сприяють цьому:

  • По-перше, регулярні мінеральні ванни з гарячою водою ефективно готують шкіру до "прийому" лікувальних риб.
  • По-друге, в спеціальному акваріумі містяться дві категорії риб. Перші видаляють змертвілу тканину, а другі - "зализують" рани лікувальної слиною. Таким чином, позитивна динаміка видна практично відразу.

Така методика лікування хвороби була створена лікарями турецьких клінік. Пізніше вчені підтвердили позитивний ефект такого оздоровчого комплексу втіливши в життя нову, унікальну терапію. Позитивні відгуки відвідувачів центру є яскравим свідченням того, що всі вони залишилися задоволені не тільки результатом, але і тим, як протікало лікування.

Ціни на лікування псоріазу рибками в Кангалі (Туреччина)

Лікування псоріазу в Кангалі (Туреччина)

Для стандартної терапії існує фіксоване ціноутворення. Ціни на лікування псоріазу в санаторії Кангал відрізняються в залежності від того, чи буде пацієнт лікуватися один або з супроводжуючими, номер якої категорії він вибере і т.д. Найчастіше відвідувачам пропонують спеціальний пакет послуг, який включає:

  • Проживання (номер на вибір);
  • Харчування;
  • Комплекс оздоровлення;
  • Наявність супроводжуючої особи.

Також на вартість вплине кількість днів, які хворий проведе в санаторії і вартість авіаперельоту.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор