Лікування псоріазу в Угорщині на термальному курорті Харкань

Лікування псоріазу в Угорщині

Бальнеологічний курорт Харкань в Угорщині - знаходиться в 25 км від старовинного міста Печ на півдні країни. За популярністю в світі, він займає друге місце після Мертвого моря.

Популярність в лікуванні і профілактиці гінекологічних і шкірних захворювань, особливо псоріазу, зумовлена приголомшливими властивостями місцевих термальних джерел і бруду. Бажаний ефект зцілення досягається в результаті використання природних елементів, в поєднанні цілющих властивостей мінеральних вод.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Коли встановлено діагноз?*
До року
Більше 2 років
Інше
Назад Далі

Секрет ефективності лікування псоріазу в Угорщині

Лікування псоріазу в Угорщині, засноване на трьох важливих елементах, які сприяють лікуванню хвороби:

 • Ультрафіолетові промені;
 • Авторський курс фізіотерапії;
 • Цілющі властивості місцевих джерел.

Понад 400 років історії, вагомий доказ того, що термальні води курорту - прекрасна альтернатива численним лікарських препаратів виписуються хворим на псоріаз. Для досягнення тривалого ефекту безсимптомного періоду воду застосовують в комплексних процедурах, поєднуючи класичну шкірну терапію з бальнеологічними ваннами.

Клінічно доведено, що лікувальні ванни, наповнені свіжою термальною водою активізують синергетичні можливості організму.

Розчинені у воді солі та газ з вмістом сірки, вивільняючись, утворює пар, який вбирається в шкіру і оболонку дихальних шляхів, тим самим пригнічуючи і пригнічуючи активність патологічних процесів. 3-х тижневий курс лікування псоріазу показує зниження індексу PASI на 34% від початкових 100 прийнятих за основу на початку процедур.

Переваги термальних вод Харкань для лікування псоріазу

Лікування псоріазу на курорті Харкань

Лікувальні властивості місцевості доповнені м'яким теплим кліматом краю - Харкань може забезпечити 2100-2200 годин природного сонячного випромінювання в рік.

Чудові результати, отримані комплексним підходом до лікування симптомів псоріазу та інших шкірних захворювань, доведені досить тривалим періодом ремісій у пацієнтів. Проходження 3-х тижневого курсу індивідуальних ванн, світлотерапії і лікувальних аплікацій, значно полегшує пацієнтам життя на строк від декількох місяців до півроку.

Найстаріший і перевірений метод лікування, прийнятий тут - лазні.

Лікування псоріазу на курорті Харкань за допомогою банних процедур, допомагає очистити шкіру, відлущити луску, струпи, і залишки ліків, використаних раніше. Банні процедури покращують всмоктуваність препаратів і полегшують доступ до більш глибоких шарів шкіри при отриманні світлотерапії.

Побічні ефекти від комплексного лікування в купальнях дуже незначні. Призначення лікувальних процедур завжди індивідуальні. При цьому завжди враховуються:

 • Клінічний стан пацієнта і можливі ускладнення;
 • Поєднання і дію ліків, що приймаються;
 • Характеристика існуючого псоріазу.

Головний акцент в лікуванні ставиться на виявлення факторів, що провокують хворобу. Клінічні випробування властивостей харканскіх джерел довели: банна терапія термальними водами значно гальмує прогресування псоріазу на імунній рівні.

Які ще захворювання лікують на термальному курорті Харкань?

Медичні тури в термальний курорт Харкань дуже популярні серед туристів, що їдуть сюди з усього світу за зціленням і полегшенням своїх недуг. Ефективне лікування та тривалу ремісію від хвороб отримують пацієнти, що страждають на:

 • Псоріаз. Ціле відділення курорту профільовани для лікування цієї важкої хвороби. Термальна вода з унікальними властивостями успішно застосовується в лікуванні псоріазу, зміні процесів зроговіння шкіри з ураженням суглобів як супутній фактор;
 • Безпліддя з невиявленими причинами виникнення. Різні гінекологічні запаленнями;
 • Запальні процеси в суглобах - патологічні відхилення, викликані основним шкірним захворюванням;
 • Захворювання пальців ніг;
 • Ускладнення, пов'язаними з цукровим діабетом;
 • Посттравматичну реабілітацію;
 • Наслідки нейрохірургічних операцій;
 • Синдром Гійен-Барре.

Ціни на лікування псоріазу в Харкань (Угорщина)

Ціна лікування псоріазу в Угорщині відносно доступна в порівнянні з курортами інших середземноморських країн. Крім професійного лікарського контролю в неї входять:

 • Ванна і басейн з термальними водами;
 • Світлотерапія з ультрафіолетом;
 • Лікарські аплікації.

Процес лікування розділений на семиденні курси вартістю в 290 євро. Два семиденних періоди будуть коштувати 565 євро. Для досягнення задовільних результатів рекомендується пройти 3 комплекси, тривалістю в 21 день за - 860 євро.

Терапія спільно з профілактикою супутніх хвороб коштує 380 євро за один курс. Два тижні - 730, а 21 день зі 110 процедурами 1030 євро.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор