Пересадка (трансплантація) кісткового мозку в Індії

Пересадка кісткового мозку в Індії

Трансплантація кісткового мозку у сучасному світі є порятунком для багатьох людей, що страждають на онкологічні захворювання. Дана процедура означає безпосереднє введення в організм пацієнта «здорового» кісткового мозку, що був заготовлений завчасно, або ж стовбурових клітин периферичної крові.

Пересадка кісткового мозку стає необхідною, коли кістковий мозок:

 • Уражається напряму хворобою. Причиною цього можуть ставати такі захворювання, як: лейкемії, лімфоми, апластичні анемії, вроджені імунодефіцитні стани та інші.
 • Пригнічується при лікуванні інших захворювань. Високі дози променевої та хіміотерапії, що застосовуються при лікуванні злоякісних пухлин, руйнують клітини власного органу кровотворення.

У цих випадках у хворого порушується утворення нових клітин крові, імунітет дуже ослаблений, навіть звичайна застуда може стати для людини значним випробуванням. Допомогти пацієнту можливо лише провівши пересадку кісткового мозку.

У наш час все більше людей обирають медичний туризм. Пацієнти шукають якості та ефективності. У більшості країн ціни на трансплантацію є невиправдано завищеними, і лише деякі надають кращий результат за припустимою ціною. Тому люди все частіше хочуть провести пересадку кісткового мозку в Індії.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Які переваги проведення пересадки кісткового мозку в Індії?

Не так давно індійське медичне товариство взяло за мету створити якісну європейську медицину на базі клінік Індії. Це була об’ємна мета, для досягнення якої було виділено багатомільйонний бюджет. На сьогодні можна з впевненістю сказати – вони досягли бажаного результату. Сучасні госпіталі Індії якісно надають будь-які медичні послуги.

Великі досягнення індійська медицина зробила і в галузі трансплантології. У клініках встановлено найсучасніше обладнання. Лікарі мають великий досвід пересадки органів, котрий іноді навіть перевищує досвід країн Європи.

Кількість успішних результатів, з котрою проводяться операції з трансплантації кісткового мозку в сучасних індійських клініках, впевнено конкурує з результатами Німеччини, Ізраїлю, США. Але, на відміну від інших країн, ціна пересадки кісткового мозку в Індії в рази дешевше.

Як відбувається операція з трансплантації кісткового мозку в Індії?

Трансплантація кісткового мозку в Індії

Пересадка кісткового мозку в клініках Індії проводиться з ретельним дотриманням міжнародного алгоритму лікування. На початку визначається для пацієнта необхідний спосіб трансплантації:

 • Аутотрансплантація – пересадка безпосередньо власного кісткового мозку пацієнта. Завчасно, до процедури променевої або хіміотерапії, у хворого проводиться забір матеріалу.
 • Алогенна трансплантація – матеріал зі стовбуровими клітинами береться у донора. Донором може бути близький родич, або ж з банку донорів кісткового мозку.

Операція з пересадки кісткового мозку здійснюється у декілька етапів:

 1. Отримання зразку кісткового мозку (стовбурових клітин. Може проводитись з периферичної вени донора – відбувається як звичайна здача крові для донорства. Або ж напряму з кісткового мозку – спеціальною голкою буде здійснюватися перфорація кістки та забір матеріалу. Проводиться під загальним знеболенням і для донора є цілком безпечною процедурою.
 2. Підготовка пацієнта до трансплантації;
 3. Безпосередньо пересадка кісткового мозку. Пацієнту встановлюється катетер на периферичну вену, і крапельно вводиться матеріал.
 4. Період приживлення матеріалу. Пацієнта розміщують в стерильній палаті, де він знаходиться під постійним наглядом персоналу клініки до повного видужання.

Яка вартість пересадки кісткового мозку в індійських клініках?

Коли ж мова іде про доступнішу ціну – то у цьому клініки Індії поза конкуренцією. Для порівняння нижче представлені вартості на пересадку кісткового мозку в деяких країнах:

 • Німеччина 250 000 $
 • Ізраїль 150 000 $ - 200 000 $
 • Україна 100 000 $
 • Індія 25 000 $

Можна побачити, що при такій же високій якості, як у Німеччині та Ізраїлі, вартість трансплантації кісткового мозку в Індії є в 8 – 10 разів дешевшою.

За кількістю трансплантацій стовбурових клітин Індія є одною із провідних країн у світі. Висока ефективність та водночас доступніша ціна для пересадки кісткового мозку роблять Індію з кожним роком все більш популярною серед медичних туристів. 

Для вибору центру трансплантації кісткового мозку заповніть заявку або замовте зворотний дзвінок. 

Читайте також: Пересадка кісткового мозку в Білорусі

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор