Діагностика захворювань в клініках Ізраїлю

Діагностика в Ізраїлі

Лікувальні установи Ізраїлю вже два десятки років є популярними для медичних туристів. У всіх на слуху назви «Іхілов» або «Ассута», оскільки професіоналізм і сучасне обладнання творять справжні дива.

Найпоширеніші напрямки - лікування онкологічних, аутоімунних, серцево-судинних захворювань, косметологія, реабілітація. Комплексна діагностика в Ізраїлі за ціною нижче, ніж в країнах ЄС, США. За довгі роки роботи лікарі клінік цієї країни навчилися встановлювати рідкісні і складні діагнози, створили протоколи ведення захворювань. Високоточні апарати УЗД, МРТ, інші методи досліджень допомагають розпізнати онкологію на ранніх стадіях.

Лікування та діагностика в Ізраїлі - це спосіб максимально убезпечити себе, більшість пацієнтів мають високі шанси виживання. Купити здоров'я можна, причому за доступною ціною.

Дізнатися вартість діагностики

Бажаєте дізнатися скільки коштує діагностика?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Вартість діагностики в клініках Ізраїлю

Ціна діагностики в ізраїльських клініках

Ціни на діагностику в Ізраїлі - особливо це стосується онкології - нижче середньоєвропейських на 30-40%. Орієнтовна вартість деяких послуг на поточний момент становить:

 • Базова діагностика онкології від 1900 до 2700 $, точна вартість залежить від виду;
 • Обстеження і діагностика пацієнтів з лейкемією і патологічними захворюваннями крові - від 6400 $ - 8000 $;
 • Діагностика захворювань серця і ішемії від 510 $;
 • Діагностика захворювань хребта (грижі) від 11600 $.

Дізнатися точно, скільки коштує діагностика захворювань в Ізраїлі, можна, залишивши заявку на сайті УАМТ. Опишіть діагноз і симптоми у формі зворотного зв'язку щоб отримати приблизний розрахунок вартості у всіх найпопулярніших клініках.

Які переваги у обстеження в Ізраїлі?

При проведенні обстеження в Ізраїлі використовують апаратуру, яка мінімально впливає на організм. Променеве, іонне, інші типи випромінювань мають вкрай малий ступінь впливу, що зменшує ризики для здоров'я, виникнення побічних ефектів.

Основні переваги діагностики в клініках Ізраїлю:

 • Великий вибір комплексних програм різної цінової доступності;
 • Багатопрофільні лабораторії дозволяють робити різні типи аналізів, в тому числі генетичні;
 • Максимальне використання малоінвазивних практик, наприклад, ендоскопія. Перевага таких методів - швидке і точне визначення стану практично будь-якого органу, порожнини, в тому числі важкодоступних (жовчні канали, невеликі судини, миски нирок);
 • Сучасне обладнання, що спрощує забір зразків, а також дозволяє одночасно з обстеженням виконувати медичні маніпуляції;
 • Повсюдне впровадження комп'ютерної діагностики, тривимірного моделювання.

Як проходить діагностика за програмою Check Up?

Програма Check Up - експрес-обстеження, що займає до 48 годин. Пацієнт отримує швидкі якісні результати, що дають висновок по загальному стану здоров'я, вказівки на ризик розвитку захворювань. На даний момент ця послуга одна з найпопулярніших серед медичних туристів.

У програму включено прийом наступних лікарів: терапевта, кардіолога, гінеколога / уролога (в залежності від статі обстежуваного), дерматолога, дієтолога, офтальмолога, попутно ведеться здача аналізів, проходження призначених процедур, обстежень.

Діагностика Check Up в Ізраїлі включає:

 • Лабораторні дослідження - загальні аналізи, онкомаркери, генетичні тести;
 • Різні типи комп'ютерної томографії, позитрон-емісійна і мамографія в тому числі;
 • Рентгенівські обстеження;
 • Кардіомоніторинг - дуплексне УЗД (Допплер), ЕКГ, ангіографія, інші методи;
 • Радіоізотопні методи, наприклад, сцінтіографія, що дає результати високої точності.

Діагностика захворювань в Ізраїлі - доступна можливість зберегти здоров'я, виявити недуги на ранній стадії, поки високі шанси лікування, а вартість лікування в Ізраїлі не так велика.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор