Лікування раку прямої кишки в клініках Німеччини

Рак прямої кишки

Рак прямої кишки - найпоширеніше онкологічне захворювання, яке зустрічається зазвичай у людей старше 50 років. Його небезпека в тому, що симптоми часто приймають за запальний процес, як наприклад геморой.

Лікування раку кишки в Німеччині буде найбільш ефективним при діагностиці на ранніх етапах. Особливістю даної онкології є схильність до метастазування. За рахунок того, що в прямій кишці посилене кровопостачання клітини раку поширюються по всьому організму неймовірно швидко. Найчастіше вражаються печінка і легені.

Стадії раку прямої кишки

За ступенем поширення можна виділити наступні стадії:

 1. Стадія 0. На цьому етапі новоутворення найменшого розміру. Воно розвивається безсимптомно виявити його можливо тільки при діагностиці.
 2. Стадія 1. Невелика пухлина яка не виходить за межі слизової оболонки, без метастазів.
 3. Стадія 2. Пухлинні клітини проростають в слизову оболонку і підслизовий шар кишечника. Досить низький шанс утворення метастазів.
 4. Стадія 3. Рак поширився на м'язовий шар і серозну оболонку, частково на лімфовузли. Висока ймовірність утворення метастазів.
 5. Стадія 4. Поширилися множинні метастази в інших органах.

Інноваційні методи діагностики раку кишки, які використовують в Німеччині

Діагностика раку прямої кишки в клініках Німеччини

Профілактично перевіряти шлунково-кишковий тракт необхідно щорічно. Діагностика раку прямої кишки Німеччини включають такі дослідження:

 • Пальцеве ректальне дослідження, за допомогою якого лікар може виявити об'ємні новоутворення.
 • УЗД. Воно дає можливість візуалізувати розміри пухлини, характер змін тканин і виявити наявність метастазів.
 • Колоноскопія. Гнучкий зонд, за допомогою якого проводиться дослідження, дозволяє розглянути підозрілі ділянки, провести забір тканини для біопсії і навіть видалити доброякісні поліпи.
 • Біопсія. Аналіз взятих тканин з вогнища дозволяє перевірити новоутворення на злоякісність, ступінь занедбаності раку та поширення.
 • Іригоскопія. Після введення в організм пацієнта малої дози барію він осідає на стінках кишечника і далі проводиться рентгенограма. За рахунок чутливості барію до рентгенівським променям добре видно патології кишечника.
 • Аналіз крові на онко-маркери. Дає можливість виявити пухлину на ранніх етапах її до появи симптомів.
 • КТ і МРТ черевної порожнини використовуються як додаткові не інвазивні методи при підозрі онкології.

Методи лікування онкології прямої кишки в Німеччині

Лікування раку прямої кишки в Німеччині

Лікування раку прямої кишки в Німеччині підбирається індивідуально для кожного пацієнта і зазвичай складається з наступних методів:

 1. Хірургічний метод. Іноді при видаленні пухлини доводиться вирізати і сфінктеральний апарат в разі якщо вона знаходиться нижче 7 см від анального отвору. Тоді при повторній операції відновлюють процес виведення калових мас.
 2. Променева терапія. Найчастіше використовується як підготовка для операції. Вона допомагає послабити ракові клітини і таким чином зменшує новоутворення.
 3. Хіміотерапія. При лікуванні онкології прямої кишки більше використовується після операції щоб припинити можливе поширення метастазів.

Ціни на лікування раку прямої кишки в кращих клініках Німеччини

Ціна лікування раку прямої кишки в Німеччині формується в залежності від багатьох факторів які відрізняються у кожного пацієнта. Вона буде залежати від методу лікування, стадії захворювання та необхідності додаткового обстеження.

Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити запит
1000 символів ліворуч