Лікування раку в клініках Ізраїлю

Онкологічні захворювання

Рак - узагальнена назва для групи онкологічних захворювань. Ця хвороба здатна вразити будь-який орган або частина тіла. Онкологія стоїть на третьому місці в світі серед основних причин смертності.

Лікування онкології в Ізраїлі - один з профільних напрямків медичного туризму до Ізраїлю. Крім того, ізраїльські медичні центри займаються серйозною науково-дослідною роботою і за рахунок цього можуть похвалитися сучасними розробками вакцин і онкологічних препаратів для ранньої діагностики і ефективної терапії раку. За рахунок цього стало можливим ефективне лікування онкології з метастазами в Ізраїлі. Кращі клініки Ізраїлю по онкології щорічно приймають велику кількість як громадян Ізраїлю, так і іноземних пацієнтів.

В першу чергу робиться наголос на ранній діагностиці онкології. Для виявлення злоякісної пухлини до появи симптомів хвороби використовуються інноваційні методи.

Всі клініки Ізраїлю обладнані ультрасучасним устаткуванням для виявлення місця розташування пухлини і наявності метастазів. Лікарі можуть створити тривимірне зображення пухлини що дає можливість впливати на неї, не зачіпаючи здорові органи.

Досягнення медицини Ізраїлю в області лікування раку

 • Біомаркери. Метод діагностики онкологічних захворювань, що винайшли ізраїльські вчені.
 • Інфрачервона діагностика молочних залоз. Ще один метод виявлення раку з'явився в Ізраїлі.
 • Ізраїльські фахівці клініки імені Сураскі вперше зробили безопераційне лікування раку шкіри.
 • Видалення пухлини підшлункової залози Нано-ножем.
 • Можливість використовувати безопераційний метод лікування раку простати, який застосовується в госпіталі Ассута.
 • Унікальну діагностику пухлинних клітин CellSearch практикують в онкоцентрі Шиба. Аналіз настільки точний що дає можливість виявити наявність однієї ракової клітини.
 • Лікування раку в Ізраїлі за допомогою стовбурових клітин. Вони виробляють певний білок, який перешкоджає росту пухлин.

Які передові методи діагностики онкологічних захворювань використовують в клініках Ізраїлю?

Діагностика раку в Ізраїлі
 • ПЕТ-КТ. Метод дозволяє діагностувати різні види раку і також виявити наявність метастазів. Цей спосіб діагностики використовується не тільки для виявлення онкології, а й для відстеження результатів лікування. Він хороший за рахунок швидкості і цілісного обстеження всього організму.
 • Біопсія. Це забір клітин пухлини для подальшого обстеження. Тільки цей метод дає можливість встановити конкретний тип злоякісних пухлин.
 • Аналіз крові на онкомаркери. Онкомаркери це специфічні білки, поява яких в організмі сигналізує про наявність злоякісної пухлини у пацієнта.
 • Цитологічний аналіз . З його допомогою визначаються зміни на клітинному рівні. Цей метод дає можливість діагностувати передраковий стан.
 • Інфрачервона мамографія & ndash; це безконтактний і повністю безпечний метод діагностики грудей. Заснований він на різниці випромінювання в інфрачервоному діапазоні між здоровими і пухлинними клітинами.

Основні переваги лікування раку в Ізраїлі

Лікування раку в Ізраїлі
 • Кваліфіковані фахівці. Лікування раку в клініках Ізраїлю можливо завдяки досвідченим лікарям і науковцям. Вони постійно вдосконалюють свій професійний рівень, підвищуючи кваліфікацію, обмінюючись з іноземними колегами досвідом, освоюючи інноваційні методи боротьби з онкологічними захворюваннями.
 • Високоякісна діагностика. У лікуванні онкології раннє і точне виявлення ракових клітин є запорукою успіху у подальшому лікуванні. Всього за кілька днів ізраїльські лікарі проведуть повне обстеження, визначаться з діагнозом і почнуть терапевтичний процес. Ставить діагноз ціла комісія фахівців з різних областей завдяки чому підвищується точність діагностики і визначається оптимальна схема лікування.
 • Сучасні технології. Клініки Ізраїлю оснащені ультрасучасним устаткуванням, що дає можливість діагностувати та лікувати онкологічні захворювання ефективно.
 • Інноваційність. Це відбувається завдяки підтримці та інвестиціям в медицину з боку держави.
 • Комфортні умови. Затишна атмосфера і увага з боку персоналу сприяють швидшому одужанню.

Ціни на лікування в кращих онкологічних клініках Їзраїлю

Ціна на лікування раку в Ізраїлі формується з декількох чинників, серед яких:

 1. Яку клініку Ви виберете. В Ізраїлі медицині надається підтримка на державному рівні, а тому лікування в державній лікарні буде дешевше, ніж в приватній. Однак у Вас не буде можливість вибору палати, комфортність перебування буде нижче.
 2. Рівень лікаря. Варто розуміти, що допомога лікаря зі світовим рівнем буде обходитися дорожче. Однак, на нього працює його репутація і безліч позитивних відгуків інших пацієнтів.
 3. Комплекс процедур, який був призначений. Перед призначенням лікування обов'язково проводиться попередня діагностика, на підставі якої і вибирається необхідний метод лікування. Від обраних процедур буде прямо залежати вартість лікування онкології в клініках Ізраїлю.

В середньому клініки пропонують такі ціни на різні види процедур:

Процедура Клініка Ассута Клініка Шиба Клініка Сураскі Клініка Хадасса
Консультація онколога від 720$ - 650-1100$ -
ПЕТ-КТ від 1660$ від 1900$ 1550$ -
Маммографія 360-560$ - 480-700$ -
МРТ черевної порожнини з контрастуванням від 1350$ - від 1450$ -
Біопсія - - від 650$ -
Цитологічне (гістологічне) дослідження біоптату 650-780$ - 550-850$ 600-750$
Генетичне обстеження - - від 1480$ -
Роботизована система Да Вінчі - - 25000-30000$ -
Дослідження генної мутації BRAF - - 980-1320$ -
Ревізія біопсії з Імуногістохімією - - от 650$ -
КТ грудної клітки - від 280$ від 580$ -
Хіміотерапія від 620$ - - от 1200$
Простатектомія від 18000$ 8000-10500$ 21000-25000$ -
Мастектомія - - 12000-16000$ від 1200$
Стереотаксична радіохірургія - - 22500-31000$ -
Краніотомія від 30000$ - 32000-36000$ -
Консультація нейрохірурга від 475$ 450-600$ - -
Променева терапія від 10000$ - - від 10000$
Нано-ніж від 36000$ - - -
Цистектомія від 12000$ - - -
Імунотерапія 3800-5000$ - - -
Поліпектомія - від 6000$ - -
Гастректомія - 24910-28920$ - -
Кейтруда - - - від 2000$
Операція Уіпла - - - 44000-49000$
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор