Стоматологічний туризм в Україну

Стоматологічний туризм в Україні

Стоматологічний туризм, як явище, давно сформувався в окремий напрямок на ринку медичних послуг. Законодавцями моди стали пацієнти із західних країн, які цінують красиві зуби, але не проводять стоматологічні процедури у себе вдома, з огляду на їх дорожнечу. Такі люди шукають місця, де лікування зубів відносно недорого, а якість послуг, що надаються знаходиться на досить високому рівні. Однією з таких країн є Україна, яка має в своєму розпорядженні величезну кількістю стоматологічних клінік і центрів, що надають стоматологічні послуги за набагато меншу вартість, ніж, скажімо, в європейських країнах.

Як наслідок, стоматологічний туризм в Україну доступний більшій кількості пацієнтів, з огляду на те, що ціна стоматологічного туру в Україні значно нижча за вартість лікування вдома, але крім отримання дійсно якісного лікування, дозволяє стоматологічному туристу істотно заощадити і поринути у захоплюючу подорож в нову для себе країну - Україну.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у вас результати дослідження?*Можна вибрати кілька варіантів
Ортопантомограмма
Рентген
КТ щелепи
Інше
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Які переваги дає стоматологічний тур в Україну?

Стоматологічні тури в Україну мають цілу низку позитивних моментів, серед яких варто особливо виділити:

  • Можливість суміщення лікування зубів з відпочинком в одній з найкрасивіших країн Східної Європи. Крім істотної економії коштів у стоматологічного туриста з'являється можливість ближче познайомитися з Україною, країною багатою історичними пам'ятками, присутніми практично у всіх великих містах;
  • В Україну легко дістатися. У туриста є широкий вибір транспортних маршрутів, в залежності від його можливостей і потреб. Можна скористатися повітряним транспортом, залізничним, дістатися на автобусі або власному автомобілі;
  • Для в'їзду в країну не потрібно оформлення дозвільної візи. Жителі країн пострадянського табору, Європейського Союзу, країн американського континенту і багатьох інших держав можуть відвідати Україну, не відкриваючи в'їзної візи, вона просто не потрібна. Для громадян Білорусі і зовсім відвідування країни можливо за внутрішнім паспортом.
  • Відсутність мовного бар'єру. Туристи з країн, колишніх союзних республік, не відчують на собі дискомфорту, практично у всіх клініках спілкування відбувається російською. Для європейських і американських стоматологічних туристів, багато серйозних центрів набирають персонал зі знанням англійської мови, тому складнощів спілкування не виникне.

Яка вартість стоматологічних послуг в Україні?

Стоматологія в Україні

Вартість послуг, що надаються в Україні, в кілька разів нижче вартості подібних процедур в інших країнах. Щоб наочно підтвердити дане твердження, наведемо порядок цифр на стоматологічні послуги в США і Україні.

Наприклад, простий пластмасовий протез в Сполучених Штатах, обійдеться пацієнту в межах 26000 грн., в той час як в Україні його ціна, орієнтовно складе близько 4150 грн.

Однак низька вартість не означає низьку якість пропонованих послуг, просто в Україні досить невисокий прожитковий мінімум, і підвищення цін на стоматологічні послуги відштовхне більшу частину місцевого населення. Тому в ситуації, що склалася стоматологічний турист має можливість знайти здорові зуби за невеликі гроші.

Які послуги найбільш популярні у стоматологічних туристів?

Стоматологічні тури в Україну

Підвищений інтерес стоматологічні туристи виявляють до наступних видів послуг:

  • Протезування зубів. Послуга вважається найбільш затребуваною, і замовляють її приблизно 40% всіх пацієнтів з інших країн;
  • Імплантація. Установка нових зубних імплантатів привертає 25% стоматологічних туристів;
  • Лікувальні процедури. Зокрема лікування карієсу, залучають ще 20% пацієнтів;
  • Ортодонтія. Протягом останніх кількох років, послугою вирівнювання зубів скористалися 10% пацієнтів. Але з огляду на знову-таки високу якість і невисоку вартість, установка брекетів в Україні набирає популярність, і кількість стоматологічних туристів по цій послузі буде збільшуватися.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор