• Тел./Факс
  • +38 (050) 330-10-08

Дилатаційна кардіоміопатія та її лікування стовбуровими клітинами. 

З появою стовбурових клітин у лікуванні дилатаційної кардіоміопатії всі пацієнти, що знаходилися у довжелезний черзі на трансплантацію серця отримали реальну надію на життя. 

Якщо Ви маєте запасне серце - не читайте цю статтю. Але, оскільки ніхто таких запасних частин ще не має ні для себе, ні для батьків, ні для дітей, тому Ваші знання про інновації у лікуванні такої смертельно небезпечної серцевої хвороби допоможуть врятувати комусь життя. Знайте це та поділіться цією статтей з тими, хто цього потребує!

Чому Німеччина краще від інших країн Старої Європи бореться з пандемією COVID-19? Онлайн інтерв'ю з Lutz Lungwitz, President of the German Medical Wellness Association.

Щодня ми переглядаємо зведені статистичні дан щодо захворюваності нв COVID-19. У різних країнах, навіть у схожих за кількістю та віковим розподілом населення - абсолютно різні показники захворюваності та смертності від коронавірусу. З чим це пов'язано?

Про це та про багато іншого щодо ситеми охорони здоров'я Німеччини - в даному відеосюжеті - онлайн зустрічі Президента УАМТ та GHTC Віолетти Янишевської та Lutz Lungwitz, President of the German Medical Wellness Association and of the International Medical Wellness Association, amd Vice-president of Global Healthcare Travel Council. Зустріч відбулася в рамках панельної дискусії щодо розвитку медичного туризму та Wellness індустрії 19-20 травня 2020 року під час Форуму Трансформації системи охорони здоров'я.

Коронавірус та вагітність. Безпечні пологи в приватній клініці “Дьоблінг” в Австрії.

Як проходять вагітність та пологи при епідемії коронавірусу? Питання важливе, адже відсутність вакцини та уніфікованих протоколів лікування від вірусу Covid-19 викликали страх, нерозуміння та сумніви у майбутніх матусь: як захистити себе та дитину під серцем від згубного впливу вірусу. Тип паче, що постійно з’являється непрофесійна та неперевірена інформація, що бездумно поширюється у ЗМІ та соцмережах з вуст псевдоекспертів.

У цій статті професор, лікар акушер-гінеколог та медичний директор однієї із кращих австрійських приватних клінік “Дьоблінг” -  Крістіан Кайнц розбиває поширені міфи про вплив коронавірусу на вагітних жінок та новонароджених.

Нові правила роботи офісів під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції (COVID19)

Ми всі навчилися жити в умовах епідемії, але жити і працювати по іншому нам ще тільки доведеться гарно повчитися. Адже про безліч речей ми вимушені забути, а змінювати роками сталі звички не так легко.

Отже, якими є нові рекомендації роботи офісів під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції? Вони поділяються на рекомендації для працівників та для організаторів роботи офісів.

Що найважливіше? Дотримуючись вказаних нижче правил та рекомендацій треба чітко розуміти, що саме вони попереджають і для чого введені, щоб уникнути зайвого фанатизму та непорозумінь в роботі колективу у зв’язку з різним відношенням персоналу до поширення коронавірусної інфекції (COVID19).

Сертифікати безпеки та паспорти здоров'я. Стаття з інформаційного ресурсу 112.ua

Просертифіковані люди, вільні від вірусу медичні заклади, дезинфіковані готелі…. Думаєте, то сюжет із фільму фентезі? Помиляєтеся, готуйтеся до таких реалій вже сьогодні!

Українська медична та оздоровча галузь, курортологія, Spa&Wellness має підготуватися до нових правил існування після пандемії, адже з приближенням теплого сонця багато туристів будуть шукати у першу чергу захищені від вірусів, якісні та не з захмарними цінами заклади відпочинку, лікування та оздоровлення.

Що вже пропонують країни світу та які норми розробляє Україна ? Паспорт здоров’я та сертифікація закладів - чи захистить нас від вірусів? Всі відповіді вже за мить!

Сторінка 1 із 22

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку