Генетична діагностика при штучному заплідненні в Україні. Передімплантаційна генетична діагностика PGD (ПГД) методом NGS.

Прийшла нова епоха у репродуктивній медицині, де можливість визначати стать та особливості ембріона зробили його повноцінним пацієнтом репродуктивної клініки. Те, що раніше звучало, як вигадка, сьогодні із застосуванням інноваційних технологій дозволяє уникнути процесу передачі спадкових хвороб від матері до дитини. Передімплантаційна генетична діагностика PGD із застосуванням новітнього методу NGS в Україні вже зробили щасливими не одну сотню сімейних пар, при чому діагностика проводиться не лише для пацієнтів з діагностованим безпліддям, але й коли безпліддя не діагностовано.

Препарат Калетра - панацея при пандемії COVID-19 чи поки експеримент? Нова реальність та нові надії.

2020 рік став роком, коли звичний світ змінився. Людство побачило загрозу, яка швидко поширюється і несе в собі смертельну небезпеку. Сьогодні кожен знає її ім’я. Коронавірусна інфекція COVID-19. Все почалось в місті Ухань (провінція Хубей, Китай) у грудні 2019 року. Лише за 4 місяці інфекція поширилась практично на всі країни світу.

Імунотерапія «CAR-T терапія» як інноваційна методика лікування в онкогематології

«CAR-T терапія» - це метод лікування в імунотерапії, що базується на використанні власних клітин пацієнта для руйнування лейкемічних клітин

Зверніть увагу! Йдеться про новий метод терапії раку крові, який дозволяє отримати індивідуальний підхід до лікування лейкозу та лімфом, особливо - при гострому лімфобластному лейкозі (ГЛЛ). Слід зазначити, що гострий лімфобластний лейкоз є найбільш розповсюдженим типом раку крові у дітей і складає біля 75% від усіх лейкозів у дітей, і біля 20% - у дорослих.  

Безкоштовні стовбурові клітини від Інституту Клітинної Терапії. Мезенхімальні стовбурові клітини (МСК) в  боротьбі з коронавірусом Covid-19.

Зараз Україна разом з усім світом протистоїть поширенню коронавірусу, лікарі та вчені вже на досвіді інших країн, зокрема Китаю, концентрують свою увагу на методах лікування, що виявили найбільшу ефективність у лікуванні пацієнтів, особливо важкохворих, із коронавірусом Covid-19. Постає питання, як зберегти життя  і мінімізувати наслідки на здоров’я пацієнта після перенесеного захворювання, зокрема фіброзу легень.

Важливо! Проведені клінічні дослідження в Китаї дали свої оптимістичні результати - мезенхімальні стовбурові клітини, що проявили потужну імуномодулюючу активність, регенерують уражені внутрішні органи, у тому числі пошкоджені коронавірусом легені, не маючи побічних ефектів.

Використання стовбурових клітин для профілактики та лікування вірусних інфекцій. Лікування стовбуровими клітинами в Україні.

Новий штам вірусної інфекції - коронавірус COVID-19 сколихнув весь світ. На розробку вакцини проти вірусного захворювання підуть місяці, але рятувати тисячі хворих необхідно вже сьогодні. Пошук ефективних методів для профілактики та лікування вірусних інфекцій, зокрема ГРВІ та вірусу COVID-19, привів вчених до використання успішної інноваційної методики лікування - клітинна терапія з застосуванням стовбурових клітин, що на сьогодні використовується у лікуванні близько 100 різноманітних важких захворювань.

Сторінка 1 із 19

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.