• Тел./Факс
  • +38 (050) 330-10-08

Симптоми і методи лікування метастазів у кістках

Метастази – це клітини пухлини, що відокремилися від її основної частини та поширилися на інші здорові органи та тканини. Їх наявність значно ускладнює лікувальний процес, погіршує перебіг хвороби та збільшує ймовірність рецидиву. Щоб допомогти пацієнту, доводиться видаляти не тільки новоутворення, але і знайти і знищити патологічні клітини, що залишилися. Найчастіші місця їхнього поширення – мозок, лімфовузли, легені, кістки.

Метастази в кістках дає практично будь-яке занедбане онкологічне захворювання. Відбувається це, коли ракові клітини з первинного вогнища поширюються на тканини кісток, заражаючи їх та утворюючи нові злоякісні утворення. Це викликає погіршення кровотоку і стає причиною частих переломів та утруднень під час руху.

Який метод ліпосакції обрати?

Струнка та підтягнута фігура – це не лише легкість рухів, естетична привабливість та відсутність проблем у оновленні гардеробу. Це статус, презентабельність зовнішнього вигляду, візитна картка будь-якої людини, що викликають замилування з боку оточуючих.

Але щоб усюди ловити захоплені погляди необхідно упорядкувати постать – ніякі відмовки і відкладання на потім тут не допоможуть, саме не розсмокчеться, а компроміси не працюють.

Як збільшити розмір статевого члена?

Усі чоловіки рано чи пізно замислюються про довжину свого статевого органу. Багатьох не влаштовує розмір – брак заповітних сантиметрів знижує самооцінку та викликає страх того, що жінка залишиться незадоволеною. Невелика довжина є не тільки причиною порушень еректильної функції, але й може спричинити повну імпотенцію, в тому числі і через психологічні переживання.

Як зменшити розмір грудей?

Попри цю думку, пишні форми не завжди є предметом гордості жінки. Для когось вони не відповідають уявленням про красу, для когось зайва вага стає додатковим навантаженням на хребет, а хтось відчуває психологічний дискомфорт.

Сучасна медицина допомагає жінкам добитися потрібного результату – сьогодні зменшити груди не становить особливої складності. Проблема вирішується як безопераційним, і хірургічним методами.

Як збільшити молочні залози?

Пружні об'ємні груди – мрія кожної жінки та один із основних символів жіночої сексуальності та привабливості. Але як бути тим, хто від природи не придбав бажані форми або втратив їх після грудного вигодовування?

У статті будуть розглянуті ефективні методи, з допомогою яких можна збільшити груди без операції. Також ви дізнаєтеся все про маммопластику та безпеку хірургічних методів збільшення бюста.

Сторінка 1 із 23

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку