• Тел./Факс
  • +38 (050) 330-10-08

Міжнародний Конгрес Медичного та Оздоровчого Туризму Global Healthcare Travel Forum – GHTF 2021

Прес пост-реліз GHTF 2021

15 - 18 червня 2021 року відбулася найочікуваніша подія в медичному туризмі України -
Міжнародний Конгрес Медичного та Оздоровчого Туризму- 5й Global Healthcare Travel Forum – GHTF 2021. Подія, яка об’єднала професіоналів ринку медичного та оздоровчого туризму з 18-ти країн світу, більш ніж 110 учасників в активній та прогресивній столиці України – Києві в гостинному President Hotel! Організаторами заходу виступили Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у співпраці з Українською Асоціацією Медичного Туризму та за підтримки Global Healthcare Travel Council!

В Києві вдруге відбудеться Міжнародний Конгрес Медичного та Оздоровчого Туризму

5th Global Healthcare Travel Forum 2021 Місце проведення: Готель «Президент», вулиця Госпітальна, 12, м. Київ Дата проведення: 16-18 червня 2021 року З метою обговорення стратегії збереження, розвитку та промоції медичного туризму в нових умовах, 16-18 червня 2021 року Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у співпраці з Українською Асоціацією Медичного Туризму та за підтримки Global Healthcare Travel Council проведе Міжнародний Конгрес Медичного та Оздоровчого Туризму – 5-th Global Healthcare Travel Forum у Києві.

Чому Німеччина краще від інших країн Старої Європи бореться з пандемією COVID-19? Онлайн інтерв'ю з Lutz Lungwitz, President of the German Medical Wellness Association.

Щодня ми переглядаємо зведені статистичні дан щодо захворюваності нв COVID-19. У різних країнах, навіть у схожих за кількістю та віковим розподілом населення - абсолютно різні показники захворюваності та смертності від коронавірусу. З чим це пов'язано?

Про це та про багато іншого щодо ситеми охорони здоров'я Німеччини - в даному відеосюжеті - онлайн зустрічі Президента УАМТ та GHTC Віолетти Янишевської та Lutz Lungwitz, President of the German Medical Wellness Association and of the International Medical Wellness Association, amd Vice-president of Global Healthcare Travel Council. Зустріч відбулася в рамках панельної дискусії щодо розвитку медичного туризму та Wellness індустрії 19-20 травня 2020 року під час Форуму Трансформації системи охорони здоров'я.

Дилатаційна кардіоміопатія та її лікування стовбуровими клітинами. 

З появою стовбурових клітин у лікуванні дилатаційної кардіоміопатії всі пацієнти, що знаходилися у довжелезний черзі на трансплантацію серця отримали реальну надію на життя. 

Якщо Ви маєте запасне серце - не читайте цю статтю. Але, оскільки ніхто таких запасних частин ще не має ні для себе, ні для батьків, ні для дітей, тому Ваші знання про інновації у лікуванні такої смертельно небезпечної серцевої хвороби допоможуть врятувати комусь життя. Знайте це та поділіться цією статтей з тими, хто цього потребує!

Нові правила роботи офісів під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції (COVID19)

Ми всі навчилися жити в умовах епідемії, але жити і працювати по іншому нам ще тільки доведеться гарно повчитися. Адже про безліч речей ми вимушені забути, а змінювати роками сталі звички не так легко.

Отже, якими є нові рекомендації роботи офісів під час карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції? Вони поділяються на рекомендації для працівників та для організаторів роботи офісів.

Що найважливіше? Дотримуючись вказаних нижче правил та рекомендацій треба чітко розуміти, що саме вони попереджають і для чого введені, щоб уникнути зайвого фанатизму та непорозумінь в роботі колективу у зв’язку з різним відношенням персоналу до поширення коронавірусної інфекції (COVID19).

Сторінка 1 із 22

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку