22-24 квітня 2019 - Баку - Азербайджан

Прес-реліз

3-й Всесвітній форум з розвитку медичного туризму і 5-е щорічне Засідання Генеральної Асамблеї з успіхом відбулися 23 квітня 2019 року в Баку, Азербайджан. Захід пройшов за підтримки Державного Туристичного агентства Азербайджану, Асоціацій оздоровчого та термально-курортного туризму Азербайджану в співдружності з Асоціацією підприємців Азербайджану 23 квітня 2019 року - в Баку, Азербайджан.

Оздоровчий туризм – галузь бізнесу, що стрімко розвивається, впевнено займаючи лідируюючі позиції сучасної індустрії. Основною відмінною рисою цього виду туризму є те, що він не залежить від сезону і завжди доступний. Форум проходив під девізом «Глобальне здоров'я для кожного».

Досягнення сучасної медицини дозволяють зробити трансплантацію практично будь-якого органу, в тому числі від живого донора.

Але, тим не менш, багато в чому здоров'я людини залежить від якості її власної крові. На жаль, є захворювання, при яких порушується основна функція кісткового мозку і припиняється робота стовбурових клітин. Причиною тому може бути як захворювання (лейкемія, апластична анемія), так і хіміотерапія або опромінення в процесі лікування (лімфома, мієлома, тощо).

Вакцини проти пухлин

Головним і значущим досягненням сучасної онкології є впровадження в терапевтичну практику спеціальних біопрепаратів і ін'єкцій, які здатні створити протираковий імунітет.

Вакцини на основі дендритних клітин - передова зброя в боротьбі з раком. Подібна лікувальна методика дозволяє не тільки повністю вилікуватися від раку, але і збільшити виживаність на кілька років.

Чому провідні онкологи світу вважають за краще використовувати протипухлинні вакцини, ніж хіміотерапію? Чи можна назвати імунотерапію перспективним способом лікування раку?

Нейроендокринні пухлини: методики лікування

Нейроендокринні пухлини, вони ж карциноїди і нейроендокринні карциноми, виникають при порушенні функцій роботи клітин-апудоцитів. Вони можуть проявлятися як самостійне захворювання, так і бути наслідком ендокринної неоплазії. Бронхіальні шляхи, органи шлунково-кишкового тракту, щитовидна залоза - перші за частотою уражень, пов'язаних з апудоцитами.

За останні три десятиліття відзначається зростання виникнення нейроендокринних пухлин, але розвиток медицини дозволяє діагностувати їх на ранніх стадіях, що спрощує лікування. Феохромоцитома, пухлини гіпофіза, пухлини молочних залоз, простати, тимуса, яєчників також відносяться до карциноїдів.

Магнітно-резонансна терапія MBST - новітній метод лікування хребта і суглобів

Лікування хребта без операцій, без побічних ефектів і без хворобливих відчуттів - чи можливо це? Так, німецька технологія MBST, розроблена А. Мунтерманном, дозволяє ефективно провести лікування суглобів, хребетних дисків і хребта в цілому за гранично короткий проміжок часу. А найголовніше, для цього достатньо полежати на спеціальній кушетці!

Сторінка 1 із 15

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити запит
1000 символів ліворуч