Новини

Чи знаєте ви що наша їжа, наші щоденні харчові звички чи дієти, які ми використовуємо, можуть як захищати нас від захворювань, у тому числі онкологічних, так і спричиняти рак. Тому надзвичайно важливо розуміти чи їжа, яку ми їмо, захищає нас від раку та інших хворіб, або навпаки підвищує ризик їх виникнення. Давайте розглянемо деякі закономірності та правила, що випливають з численних наукових досліджень.

 

Їжа, що підвищує ризик розвитку раку.

  • 10% онкологічних – ракових захворювань – пов’язані з харчуванням. Є дослідження, які визначають правило: «Низьке споживання фруктів та овочів пов’язане з понад 50% ракових захворювань»
  • Доведений факт -

Ішемічна хвороба серця - це гостре або хронічне ураження міокарда, що виникає внаслідок зменшення постачання серцевого м'яза артеріальною кров'ю, яке зумовлено частковою або повною закупоркою однієї або декількох коронарних артерій (що забезпечують кров'ю саме серце) атеросклеротичними бляшками. Через це у пацієнтів часто виникають скарги на болі за грудиною або в лівій половині грудей, т. н. стенокардія.

Якщо у вас діагноз «ішемічна хвороба серця» або «гіпертонія», або можливо, у ваших близьких родичів траплялися серцеві напади, інфаркти або інсульти, та у випадках - якщо хоча б раз у вас був напад стенокардії при будь-якому болю в грудях - варто терміново звернутися в клініку для консультації з фахівцями.

Пам'ятайте, що звхворювання серця не терплять зволікання. Вам необхідно пройти обстеження у кардіолога, як тільки ви відчули перераховані вище симптоми. У комплексі необхідних обстежень «золотим стандартом» діагностики ішемічної хвороби серця є

{youtube}AfLDG4FThSo{/youtube}

Президент УАМТ, Віолетта Янишевська, під час прямого ефіру на радіо "Голос Столиці" обговорила з ведучим ефіру питання, які хвилюють багатьох українців, а саме: лікування важкохворих пацієнтів за кордоном за рахунок бюджетних коштів, сучасні технології, які використовуються в Україні та за кордоном,  можливості одужання таких хворих.

Розсіяний склероз (РС) - це важке хронічне захворювання з несприятливим прогнозом. Хоча в розмовній мові склерозом часто називають порушення пам'яті в літньому віці, назва «розсіяний склероз» не має відношення як ні до старечого «склерозу», так і ні до "розсіяності" уваги. Захворювання стає справжньою бідою не тільки для хворого, але і для його рідних. І тут на допомогу можуть прийти інноваційні методи лікування.

Ми звернулися до керівника ізраїльської компанії New Life Assistance Карини Вайнер із запитанням про новітні дослідженнях ізраїльських медиків по боротьбі з цим страшним захворюванням. "Розсіяний склероз є захворюванням центральної нервової системи, що порушує здатність мозку надсилати й отримувати різноманітні сигнали. «Розсіяний» - називається оскільки вражає кілька відділів головного і / або спинного мозку, а «склерозом» - оскільки розсіяний склероз призводить до ущільнення тканини (в результаті чого утворюється так звана склерозированная тканину).

Клініка кардіохірургії «Харт Лайф Хоспітал» отримала членство в Українській Асоціації Медичного Туризму. Основна мета участі - це популяризація та просування української кардіохірургії на міжнародній арені, як і надання допомоги кардіохірургічних пацієнтам з-за кордону.

Кардіохірургія - одна з найбільш перспективних і швидко прогресуючих галузей науки і медицини в усьому світі. Вже на сьогоднішній день більшість хвороб, пов'язаних з вродженими і набутими вадами серця, ішемічною хворобою серця або складними порушеннями ритму успішно вирішуються за допомогою хірургічного втручання.

Сторінка 1 із 13

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити запит
1000 символів ліворуч