Система променевої терапії TrueBeam

Система променевої терапії TrueBeam - це метод лікування ракових пухлин, заснований на здатності лінійного прискорювача TrueBeam, впливати на клітини великими дозами іонізуючого випромінення. Його головною перевагою є простота використання, вибірковість дії і швидкість досягнення стійкої тривалої ремісії.

Хірургічні операції роботом Да Вінчі

Робот да Вінчі - це інноваційний хірургічний комплекс, розроблений фахівцями науково-дослідного центру NASA. Перший блок апарату - робоче місце хірурга, другий - консоль, що складається з трьох маніпуляторів, забезпечених хірургічним інструментом і одним, оснащеним ендоскопом.

Операції за допомогою робота Da Vinci відрізняються високою точністю маніпуляцій, безпекою та відносною безболісністю (в порівнянні з порожнинними операціями, що виконуються класичним способом).

Вартість ортокін-терапії суглобів

Ортокін-терапія - це інноваційна медична процедура, що дозволяє стимулювати природну здатність людського організму купувати вироблення медіаторів запальних процесів.

Суть методу полягає в заборі у пацієнта власних блокуючих речовин, а також їх обробці і введенню в порожнину ураженого суглоба.

Томотерапія в кращих центрах і клініках за кордоном

Томотерапія - нове слово в лікуванні онкологічних захворювань. Застосовується у випадках, коли для боротьби з пухлиною пацієнту показана променева терапія. Суть методу полягає в точковому опроміненні ураженої ділянки тканин закрученим по спіралі пучком радіоактивних променів. Перевагою такого підходу є те, що апарат фокусує промені виключно на злоякісній пухлини, не піддаючи впливу здорові тканини організму.

За рахунок точного фокусування опромінення істотно знижується вплив радіації на організм пацієнта. Лікування проходить безболісно, не супроводжується неприємними відчуттями, що дозволяє проводити курс без госпіталізації хворого в стаціонар.

Лікування раку протонною терапією

Протонна терапія - найбільш передова методика радіотерапії онкологічних захворювань. Ракові утворення «бомбардуються» пучком протонів, здатним знищувати злоякісні клітини. При всій своїй дієвості - це максимально щадний метод лікування, адже високоточне опромінення онкологічного утворення не завдає шкоди здоровим внутрішнім органам.

У клініках протонної терапії успішно лікуються пацієнти, у яких діагностували такі захворювання, як онкологія головного мозку, рак передміхурової залози, онкологічні новоутворення очей, інші типами пухлин. Які, як правило, розташованих в важкодоступних для класичних методів місцях, де існує ризик пошкодження здорових органів, що оточують злоякісне новоутворення.

Сторінка 1 із 16

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити запит
1000 символів ліворуч