Новини

Президент УАМТ, Віолетта Янишевська, під час прямого ефіру на радіо "Голос Столиці" обговорила з ведучим ефіру питання, які хвилюють багатьох українців, а саме: лікування важкохворих пацієнтів за кордоном за рахунок бюджетних коштів, сучасні технології, які використовуються в Україні та за кордоном,  можливості одужання таких хворих.

Клініка кардіохірургії «Харт Лайф Хоспітал» отримала членство в Українській Асоціації Медичного Туризму. Основна мета участі - це популяризація та просування української кардіохірургії на міжнародній арені, як і надання допомоги кардіохірургічних пацієнтам з-за кордону.

Кардіохірургія - одна з найбільш перспективних і швидко прогресуючих галузей науки і медицини в усьому світі. Вже на сьогоднішній день більшість хвороб, пов'язаних з вродженими і набутими вадами серця, ішемічною хворобою серця або складними порушеннями ритму успішно вирішуються за допомогою хірургічного втручання.

Лікарня HYKSIN і компанія NEUTRON THERAPEUTICS підписали угоду про співпрацю з питання бор-нейтронозахватної терапії (БНЗТ).

У 2018 році Онкологічний центр Університетської лікарні м. Гельсінкі отримає перше в світі обладнання бор-нейтронозахватної терапії (БНЗТ), яке призначене для використання в лікарнях. Нова технологія дала багатообіцяючі результати в лікуванні раку голови і шиї.

HYKSin (приватна лікарня) при Університетській лікарні м. Гельсінкі і компанія Neutron Therapeutics уклали угоду про можливість застосування цього новітнього виду лікування для іноземних пацієнтів.

Нова технологія дає можливість проводити лікування бор-нейтронозахватної терапією БНЗТ

Бор-нейтронозахватної терапія (БНЗТ) - це променева терапія, яка біологічно орієнтована на певну систему організму. В Університетській лікарні м Гельсінкі з 1999 по 2011 рік понад 200 пацієнтів отримали цей вид лікування.
Однак цей метод лікування довелося припинити, так як ядерний реактор закрили. Після цього, компанія Neutron Therapeutics розробила технологію бор-нейтронозахватної терапії, засновану на випромінюванні, яке працює не на основі реактора, а за принципом коллайдера. Перевага цього виду лікування полягає в тому, що лікувальна доза опромінення може бути надана навіть в разовій дозі, тоді як лікувальні сеанси звичайної променевої терапії робляться кілька разів в залежності від характеру захворювання і форми лікування. Крім того, цей метод променевої терапії впливає виключно на ракову пухлину і не вражає здорові тканини.

Лікування за межами власних держав для сучасної людини не є ознакою розкошів або зневаги до власної медицини. Це перш за все бажання отримати послугу в профільних закладах, які мають багаторічний позитивний досвід, а також високу кваліфікацію медичного персоналу.  Приводом цьому, може слугувати як складність захворювання так і неможливість отримання якісного лікування в своїх країнах, до простого бажання поєднати лікування та відпочинок за кордоном. Не зважаючи на причини, при виборі країни, кожна людина враховує і співставляє цілу низку факторів: кваліфікацію лікарів, якість надання медичних послуг, ціну, клімат, мову, тощо.  Прямо пропорційно розвитку ринку медичних послуг, стає дедалі важче зробити правильний вибір серед величезної кількості пропозицій.

Сьогодні хочеться поговорити про Польщу, і на прикладі одного регіону, Люблінського, спробувати окреслити ті можливості, якими Польща володіє для надання якісної медичної допомоги закордонним пацієнтам.

Настають холоди, а це означає, що не за горами черговий спалах вірусних захворювань. Всі ми хоча б раз хворіли ГРВІ. Але запальних захворювань органів дихальної системи, що провокуються вірусами, існує дуже багато. Щоб бути готовим боротися з різними ГРВІ, необхідно знати їх симптоми. Про них нам розповіла лікар-терапевт вищої категорії клініки Into-Sana Ірина Кот.

Найпоширеніші вірусні захворювання в нашому регіоні - грип, аденовірусні і риновірусні інфекції. Що у них і у всіх гострих респіраторних вірусних інфекцій спільного?

1. Хвороба викликає вірус, що вражає дихальні шляхи.

2. Хвороба послаблює імунітет, тому зростає ймовірність захворіти вдруге.

3. Шлях передачі (всі ГРВІ передаються або повітряно-крапельним, або контактно-побутовим, або фекально-оральним шляхом).

Розрізняються ГРВІ своїм протіканням.

Грип. Одне з найнебезпечніших вірусних захворювань. Починається грип раптово з різкого погіршення здоров'я. Температура - близько 40°С. Хворий скаржиться на головний біль, слабкість, відсутність апетиту, біль в м'язах, сухий кашель. Ніс при грипі зазвичай не закладено. Грип небезпечний ускладненнями, такими як запалення легенів, отит, ускладнення в роботі нервової і серцево-судинної систем.

Сторінка 1 із 12

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відправити запит
1000 символів ліворуч