• Тел./Факс
  • +38 (050) 330-10-08

Умови використання

УАМТ

Дата останнього оновлення: 05/11/2019

Перед тим як звернутися до послуг організації «Українська асоціація медичного туризму» (УАМТ), будь ласка, ознайомтеся з нашими умовами використання. Відвідування сайту організації УАМТ і його застосування регламентуються положеннями та умовами.

При переході на сайт УАМТ і його використанні, ви підтверджуєте, що ознайомилися з даними умовами, зазначеними у умовах користування сайтом і згодні з ними. Інакше ви не можете користуватися сайтом організації УАМТ.

Використання сайту

Завдання функціонування сайту Української асоціації медичного туризму полягає в наданні інформації щодо організації лікування/оздоровлення в інших регіонах та країнах, відмінних від місця проживання, для надання пацієнту медичних послуг, званих медичним туризмом. В контексті цього на сайті представлена інформація про кращі зарубіжні клініки і різні медичні установи, а також фахівців, які здійснюють медичні послуги в них. Відомості про кожного з них ретельно перевіряються, і опубліковуються лише ті, що мають право ведення медичної діяльності.

Наповнення сайту УАМТ може бути використано лише в ознайомлювальних цілях. З цієї причини відвідувач сайту не повинен користуватися інформацією, представленою на сайті, для самостійного лікування проблем в області здоров'я і всіляких захворювань. Для цього варто звернутися за консультацією до медичних фахівців.

У зв'язку з тим, що деяка інформація в галузі охорони здоров'я швидко змінюється, навіть при досить частому оновленні наповнення сайту деякі відомості на сайті можуть застарівати, або включати невеликі неточності, помилки. Адміністрація УАМТ схвалює бажання його користувачів в доказі істинності інформації, представленої на сайті, при зверненні до інших джерел, або працівників медичних установ.

Обмеження відповідальності

Надаючи послуги в галузі медичного туризму, УАМТ відповідальна за передачу справжньої документації та допомогу при консультуванні щодо медичних питань. Організація УАМТ не робить видачу направлень на надання будь-яких медичних послуг, а надає консультації з питань лікування/оздоровлення в Україні та за кордоном. Для вирішення подібних питань і отримання необхідної для лікування або оздоровлення інформації УАМТ надає можливість проконсультуватися з кваліфікованими фахівцями, які є представниками компаній-партнерів.

У зв'язку з тим, що вибір медичного закладу, а також спеціаліста здійснюється користувачем послуг УАМТ, то відповідальність за це бере на себе дана особа. Відповідальність за лікування, комплекс медичних послуг несуть установи і фахівці, що здійснюють медичне обслуговування, в повному обсязі. У разі виникнення на будь-якому етапі лікування пацієнта (до, під час або після лікування) певної ситуації або ускладнення, в рішенні яких установа чи фахівець, які надають медичне обслуговування, не компетентні, вони несуть повну відповідальність за це. У цій ситуації вони зобов'язані звернутися в обізнаний в цьому питанні медичний заклад і зв'язатися з родичами пацієнта.

Організація УАМТ не здійснює контроль за роботою установ і фахівців, що надають медичне обслуговування, а також готелів, клінік і організацій, що здійснюють перевезення пасажирів. Беручи даний факт до уваги, УАМТ не несе відповідальності за їх діяльність, надані ними послуги, будь-які затримки, несправності, втрати, нещасні випадки, травми, які можуть виникнути внаслідок відсутності, недотримання або порушення обраних завчасно послуг і різних осіб цих організацій, а також не провадить повернення грошових коштів за це.

Захист інформації на сайті

Інформація, представлена на сайті УАМТ і є оригінальною, захищена різного роду законами (про авторське право, патенти, інтелектуальної власності, товарними знаками), регламентами, міжнародними угодами та договорами. З урахуванням цього будь-яке використання захищеної інформації, представленої на сайті УАМТ, без дозволу організації УАМТ в письмовому вигляді заборонено.

Наповнення сайту, в числі якого може бути, як інформація про медичні послуги, що надаються медичними закладами України та інших країн та інформацію про послуги, що надає УАМТ, так і матеріали рекламного характеру, є власністю організації УАМТ, або третіх осіб. Назви, відмінні від назви організації УАМТ, і різні логотипи, які можуть бути розташовані на даному сайті, є сервісними та торговельними марки компаній-партнерів. Їх застосування може бути здійснено лише з дозволу власників сервісних та торговельних знаків.

Політика конфіденційності персональних даних

Організація УАМТ турбується про захист персональних даних користувачів свого сайту. УАМТ гарантує конфіденційність особистої інформації, що надається користувачами на сайті, і несе відповідальність за це.

Політика конфіденційності персональних даних затверджує принципи їх використання. Кожен відвідувач сайту УАМТ, а також особа, зареєстрована для звернення до організації УАМТ за наданими нею послугами, автоматично дає згоду на використання наданих персональних даних.

Зміни на сайті

Українська асоціація медичного туризму і керівництво сайту зберігає за собою право в будь-який момент здійснювати зміни інформації, представленої на сайті, а також Умов користування.

Зв'яжіться з нами

У разі виникнення будь-яких питань або зауважень до поданих вище Умов користування, з нами можна зв'язатися за адресою електронної пошти: uamtoffice@gmail.com.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку