Онкомпас - путівник в підборі вірної терапії раку

Онкомпас

ONCOMPASS — це унікальний сервіс що проводиться в Угорщині, і який дозволяє на підставі молекулярного аналізу підібрати з усіх нині існуючих методик лікування раку саме ту терапію, яка принесе максимум ефективності, зберігши і час і здоров'я пацієнта.

ONCOMPASS ідентифікує гени мутантного раку в новоутворенні. Існує кілька генів раку, і в кожній пухлині знаходиться від 1 до 8 мутантних генів. Для того, щоб підібрати найбільш підходящу для пацієнта програму лікування, перш за все необхідно ідентифікувати мутантні гени пухлини. Для цього використовується той самий зразок пухлинної тканини, який раніше використовувався для діагностики раку. Діагностика з ONCOMPASS вилучає ДНК з цього зразка і аналізує до 60 найбільш важливих генів раку.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

ONCOMPASS виділяє найкращі доступні цільові (таргетингової) терапії в світі, відкриті на сьогоднішній день. У базі даних ONCOMPASS міститься понад 400 цільових методик і медикаментів. Ефективність цих препаратів перехресно пов'язана з геном раку пацієнта — пацієнтові будуть перераховані всі, як потенційно ефективні, так і неефективні препарати. Базуючись на результатах тестів, також визначаються найбільш підходящі з поточних клінічних досліджень, спрямованих на специфічні мутації гена пухлини.

Пацієнту буде надана інформація про вид відповідного лікування з усіх існуючих у світі варіантів. Це може бути як і медикаментозне лікування для конкретного виду пухлини так і препарат в стадії клінічної розробки і дослідження.

Часто цінна інформація, визначена з ONCOMPASS, дозволяє заздалегідь відкинути неефективне лікування, і отже, уникнути непотрібних витрат і страждань.

ONCOMPASS — це унікальний сервіс в цілій Європі і новатор медичної та інформаційної служби молекулярної онкології. На даний момент в світі існує лише декілька схожих сервісів, які від нещодавна застосовуються в США.

Питання, пов'язані з тестуванням більше 600 генів і придатністю понад 400 препаратів, привели до інформаційного перевантаження, що вкрай ускладнює їх сприйняття. Саме тому діагностичний центр ONCOMPASS надає допоміжні послуги для лікарів, з метою допомогти їм правильно інтерпретувати результати. Фахівці ONCOMPASS проконсультують онколога у визначенні того, до якої активної речовини пухлина буде більш чутливою або резистентною. При цьому, вибір конкретного препарату завжди буде залежати від самого лікаря, якому необхідно врахувати і інші критерії, такі як стадія захворювання, супутні захворювання, і т. д.

Існує безліч нових препаратів, схвалених у всьому світі, і сотні ліків знаходяться в стадії розробки в різних країнах, багато з них пов'язані з біомаркерами. Крім молекулярних тестів, ONCOMPASS надає постійно оновлювану базу даних, що містить всі наявні клінічні випробування. Завдяки цьому центр структури ONCOMPASS володіє актуальною інформацією про майже всі клінічні випробування таргетного лікування, що проводяться в світі.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор