• Тел./Факс
 • +38 (050) 330-10-08

Лікування хвороби Альцгеймера стовбуровими клітинами в Україні

Лікування хвороби Альцгеймера стовбуровими клітинами в Україні

При сучасному рівні розвитку медицини лікування хвороби Альцгеймера стовбуровими клітинами є єдиним доведеним способом значно поліпшити стан хворого. Інші використовувані методи здатні лише трохи сповільнити розвиток симптомів.

На жаль, терапія стовбуровими клітинами поки не здатна домогтися повного відновлення пошкоджених нервових закінчень, однак, її використання може значно поліпшити не тільки загальний стан хворого, але і значно відстрочити настання неминучої при даному захворюванні втрати працездатності.

Наскільки ефективно лікування хвороби Альцгеймера стовбуровими клітинами в Україні?

Дана методика стає все більш затребуваною і популярною - це відбувається тому, що лікування хвороби Альцгеймера стовбуровими клітинами в Україні відрізняється високою ефективністю, що вже відчули багато пацієнтів з різних країн, яким була надана допомога. Застосування СК дозволяє:

 • В деякій мірі відновити зруйновані мозкові і нервові клітини;
 • Запобігти подальшому руйнуванню нервової системи і ураження здорових ділянок мозкової тканини;
 • Відновити вищі нервові функції (інтелект, довготривалу і короткочасну пам'ять);
 • Поліпшити самосвідомість і підвищити здатність пацієнта до спілкування;
 • Нормалізувати мовні функції;
 • Поліпшити настрій і запобігти його перепадам;
 • Відновити нормальне функціонування суглобів верхніх і нижніх кінцівок.

Як відбувається лікування хвороби Альцгеймера стовбуровими клітинами?

Хвороба Альцгеймера
Терапія в клініках з лікування Альцгеймера стовбуровими клітинами зазвичай проходить за наступним алгоритмом:
 1. Забір клітинного матеріалу - для отримання необхідної кількості живих стовбурових клітин роблять забір певної кількості жирової тканини або клітин нервового гребеня (у залежності від стану пацієнта та показів). Забір проводять шляхом хірургічної резекції або пункції, або ж, вдаючись до допомоги ліпосакції. Дана процедура зазвичай не потребує гостіталізації;
 2. Вирощування - для отримання необхідної кількості життєздатних стовбурових клітин, взяті раніше жирові клітини, або клітини нервового гребеня вирощуються до необхідної терапевтичної кількості в умовах спеціальної біотехнологічної лабораторії. Ефективна терапевтична доза розраховуєтся в залежності від стадії захворювання, ваги тіла пацієнта, його віку, стану інших органів та систем. Ефективна терапевтична доза може бути від 70 до 200 мільйонів живих стовбурових клітин на 1 введення;
 3. Введення - після вирощування необхідної кількості стовбурових клітин, проводиться його введення пацієнту. Способами введення можуть бути втутрівенозне, інтралюмбальне або інтраназальні способи введення. 
Завдяки використанню власної жирової тканини або власних клітин нервового гребеня стає можливим вирішити комплекс проблем етичного характеру (пов'язаних з використанням донорських стовбурових клітин). В той же час, використання донорського матеріалу стовбурових клітин є показаним в багатьох клінічних випадках, особливо на перших етапах терапії, до моменту вирощування необхідної кількості власних стовбурових клітин. 

Вартість клітинної терапії хвороби Альцгеймера в Україні

Даний метод терапії є високо науковоємним та інноваційним. Така терапія потребує використання дороговартісного обладнання, спеціальних біотехнологічних лабораторій із чистотою приміщень класу не нижче "А" і "В", та високопрофесійних спеціалістів - лікарів та біотехнологів. Тому, методика лікування стовбуровими клітинами є достатньо дороговартісною, але цінною своїми результатами, особливо при лікуванні важких, невиліковних захворювань, зокрема, хвороби Альцгеймера. Часто - це єдиний метод, який може допомогти пацієнту. 

В ціну лікування хвороби Альцгеймера стовбуровими клітинами в Україні входить:
 1. Необхідні додаткові обстеження та консультації.
 2. Забір власних стовбурових клітин (або жирової тканини або клітин нервового гребеня)
 3. Вирощування необхідної кількості стовбурових клітин в умовах біотехнологічної лабораторії (зазвичай від 45 до 60 днів, в залежності від якості отриманого власного біоматеріалу)
 4. Перша ін'єкція стовбурових клітин. Метод введення буде обрано індивідуально, в залежності від стану пацієнта та показів. Деколи, на перше введення може бути призначено використання донорських стовбурових клітин.
 5. Допоміжні методи лікування, які призначаються лікуючим лікарем індивідуально. 
Найбільш ефективний результат досягається у разі, якщо пацієнт отримує не менше 3 курсів лікування хвороби Альцгеймера стовбуровими клітинами. У запущених випадках, достатньо часто доводиться комбінувати різні стособи введення стовбурових клітин з метою досягнення їх максимальної концентрації у мозковій тканині. 
Орієнтовна вартість лікування хвороби Альцгеймера з використанням стовбурових клітин - від 9 до 15 тисяч доларів за 1 курс. Вартість буде залежати від типу та кількості ефективної дози стовбурових клітин, обраних необхідних методів введення, та необхідності використання супутніх методів лікування. 

Для оцінки можливої результативності лікування та вартості - надішліть актуальні виписку з історії хвороби та результати обстежень (МРТ головного мозку, ультразвукове обстеження судин голови та шиї з функціональними пробами). Нагадуємо, що консультація спеціалістів УАМТ - безкоштовна. 
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор

Оцініть цю статтю

рейтинг: 100% - 9 гол.
Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку