Лікування раку легенів в клініках Німеччини

Рак легенів

Рак легенів - один з найбільш розповсюджених видів онкології і, як і багато інших на ранніх стадіях проходить взагалі без симптомів. Крім цього він небезпечний тим що навіть при прояві симптомів багато хто плутає рак з простудними захворюваннями.

Лікування раку легенів в Німеччині - це здійсненна можливість жити без онкології, хоч ще кілька років тому цей діагноз передбачав невтішні наслідки. За рахунок ефективних способів лікування, наукових досліджень і майстерності німецьких лікарів вдалося досягти відчутних успіхів у цьому напрямку. Лікування раку легень в Німеччині дає можливість пацієнтам навіть з 3 стадією раку мати шанс на одужання

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Основні переваги лікування раку легенів в клініках Німеччини

Клініки з лікування раку легенів в Німеччині мають ряд переваг, таких як:

 • Діагностика і вибір плану лікування з обов'язковою участю хіміотерапевтів, радіологів та хірургів, а також при необхідності реабілітологів, імунологів та інших фахівців.
 • Сучасні методи лікування (в тому числі, інноваційні, такі як унікальний у світовій практиці спосіб лікування за допомогою біологічної терапії).
 • Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом.
 • Обстеження з використанням високоточного обладнання.
 • Повне забезпечення медикаментами.
 • Високий рівень сервісу.

Методи діагностики раку легенів, які застосовують лікарі в Німеччині

Діагностика раку легенів в Німеччині

Лікування раку легені в Німеччині неможливо без попередньої діагностики, яка вкаже на точне місце розташування пухлини, її тип, стадію і наявність метастазів. Діагностика раку легенів в Німеччині проводиться наступними основними методами:

 1. Лабораторний аналіз крові. При ньому перевіряється наявність відхилень від норми за всіма показниками і проводяться дослідження на онкомаркери.
 2. Дослідження мокротиння. Дає можливість виявити ракові клітини.
 3. Рентгенографія. Дозволяє визначити розміри і розташування пухлини.
 4. Комп'ютерна томографія грудної клітини. Обов'язково проводиться для визначення розмірів і особливостей новоутворення.
 5. Гістологія. Допомагає визначити характер пухлини.
 6. Бронхоскопія одноразово з біопсією. Дає можливість проаналізувати особливості тканин епітелію і зробити забір тканин для подальшого дослідження.
 7. Сцінтіграфія і магнітно-резонансна томографія. Дозволяє виявити метастази і показує їх локалізацію.

Інноваційні методи лікування раку легенів, які використовують німецькі лікарі

Лікування раку легенів в клініках Німеччини

Після діагностики складається план подальшої терапії, який в основному і визначає вартість лікування раку легень в Німеччині. У всіх провідних клініках Німеччини лікування онкології і метастазів в легенях проводиться наступними методами:

 • Хіміотерапія. Застосовуються сучасні протипухлинні ліки, що мають виборче дію. Вони впливають виключно на ракові клітини обходячи здорові. При великої пухлини хіміотерапію використовують до операції для зменшення її розмірів. Німецькі клініки застосовують препарати, що захищають інші органи і кістковий мозок від серйозних побічних дій.
 • Хірургічне втручання - це як і раніше основний по ефективності метод. На початкових стадіях використовуються малоінвазивні методи впливу, такі як торакоскопія або бронхоскопія. Вони малотравматичні, знижують крововтрати і виділяються високою точністю і результативністю. При великій онкології призначається відкрита операція, іноді з попередньою хіміотерапією або променевою терапією.
 • Променева терапія. Для неї використовується високоточна апаратура, за допомогою якої іонізуюче випромінювання вбиває тільки пухлинні клітини, майже не зачіпаючи при цьому здорові.
 • Лазерна деструкція. Використовується на ранніх стадіях і часто прибирає необхідність в порожнинній операції.
 • Кібер-ніж - унікальний метод при якому радіопромені направляють точно на клітини пухлини. Він дозволяє дістатися до пухлини для її видалення навіть у важкодоступному місці.
 • Радіочастотна абляція - інноваційний метод знищення ракових клітин за допомогою дії на них високої температури.
 • Протонна терапія - також вважається іновацією. Протони руйнують пухлинні клітини і при цьому практично не мають побічних ефектів.
 • Імунотерапія - введення антитіл в організм людини, які допомагають зупинити розвиток новоутворення.

Ціни на лікування раку легенів в найкращих онкологічних клініках Німеччини

Ціни на лікування раку легенів в Німеччині повністю відповідають якості послуг, що надаються. Висококваліфіковані лікарі, сучасне обладнання, професійне і комфортне обслуговування вимагає відповідної оплати. Хоча розцінки на медичне обслуговування в інших країнах Європи вказують на порівняну лояльність в цьому плані.

Вартість залежить в основному від діагнозу, призначеної терапії та необхідності додаткових обстежень.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор