Діагностика захворювань в клініках Німеччини

Діагностика в Німеччині

Діагностичні заходи - важливий етап лікування, від якого залежить його подальший успіх. Помилка в діагнозі може привести до непередбачуваних наслідків.

На жаль, вітчизняна діагностика через застаріле обладнання часто видає про здоров'я пацієнта неповні або недостовірні відомості. Тому більшість наших співвітчизників намагаються пройти обстеження в клініках Німеччини.

Тут розроблені спеціальні програми, які дозволяють отримати повну інформацію про своє здоров'я в максимально короткий термін. Якісна діагностика захворювань в Німеччині можлива завдяки високоточному обладнанню, сучасним методикам, які виявляють захворювання на самих ранніх стадіях, досвідченим фахівцям-діагностів.

Дізнатися вартість діагностики

Бажаєте дізнатися скільки коштує діагностика?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги діагностики в Німеччині

У розвинених країнах, в тому числі і в Німеччині, люди ставляться до свого здоров'я набагато уважніше, ніж у нас. Вже давно там впроваджена система проходження профілактичних медоглядів (check-up), яким пропонують скористатися і туристам з інших країн.

Важливі переваги проходження діагностики в Німеччині:

  • Швидкі терміни виконання (від 2-х годин до 3-х днів);
  • Вибір спеціалізованих програм (загальний check-up, кардіологічний, гінекологічний, інше);
  • Призначення індивідуальних діагностичних методик, якщо цього вимагає стан пацієнта;
  • Отримання повного лікарського висновку.

У клініках з діагностики в Німеччині під час обстеження не тільки оцінюється стан пацієнта, але і підбираються найбільш адекватні методи лікування.

Сучасні методи діагностики в клініках Німеччини

Німецька медицина - це відмінна техніка і сучасні методики лабораторних та апаратних досліджень. Новітніми діагностичними методами користуються всі: як кращі клініки з діагностики в Німеччині, так і «рядові» медичні центри.

Для обстеження пацієнтів німецькі лікарі проводять:

  • Лабораторну діагностику - особливо великі успіхи досягнуті в генетиці. Це дозволяє встановити ступінь ризику того чи іншого серйозного захворювання;
  • Гістологічні і цитологічні дослідження, які з високою точністю можуть оцінити стан і структуру клітин. Також добре розвинена безболісна і мінімально травматична техніка взяття проб тканин;
  • Апаратні дослідження - для проведення УЗД, МРТ, ЕЕГ використовується новітня техніка з різними вузькоспеціальними модифікаціями;
  • Дослідження судин, ділянок головного мозку, серця із застосуванням методу катетеризації.

Техніка дозволяє в деяких випадках не тільки провести обстеження, а й відразу виконати корекцію уражених судин.

Залежно від того, які обстеження необхідні, буде залежати остаточна вартість діагностики в Німеччині.

Ціни на діагностику в клініках Німеччини

Ціна діагностики в німецьких клініках

Тих, хто збирається на лікування до Німеччини, природно хвилює питання, скільки коштує діагностика в клініках Німеччини. Багато в чому вартість залежить від того, яка обрана програма обстеження. Слід зазначити, що ціни на діагностику в Німеччині в різних клініках при практично однакових програмах обстеження організму можуть істотно відрізнятися.

На остаточну вартість впливає і ряд нюансів. Наприклад, в процесі обстеження виявлено якась патологія. І крім стандартного набору, необхідні ще додаткові дослідження. Відповідно, вартість діагностики збільшиться.

Тому потрібно бути готовим до того, що названа спочатку ціна програми може бути збільшена.

Але витрати окупляться уважним ставленням до вас персоналу, отриманням точних даних про своє здоров'я і рекомендацій по лікуванню.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор