Заміна (ендопротезування) суглобів в Польщі

Заміна суглобів в польських клініках

За статистикою ортопедичні проблеми зустрічаються у 80% людей у віці від 65 років, істотно знижуючи якість життя. При цьому, якщо біль і обмеження рухливості не вдається ліквідувати консервативними способами, може знадобитися ендопротезування суглобів в Польщі. Найчастіше заміна суглобів в Польщі виконується при важкому ступені таких захворювань, як:

 • Ревматоїдний артрит;
 • Деформуючий і склерозуючий артроз;
 • Внутрішньосуглобові переломи головки і шийки стегна;
 • Дисплазія кульшового суглоба;
 • Хвороба Бехтерева (спондилоартрит) або Стіла (дитячий ревматоїдний артрит);
 • Невдалі попередні хірургічні втручання.
Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги заміни суглобів в Польщі

Лікування в польських клініках відрізняється такими перевагами:

 • Висококваліфіковані досвідчені фахівці: система освіти і підготовки медичних працівників у Польщі набагато суворіше, ніж в Україні, польські лікарі часто проходять стажування в країнах Європи;
 • Малотравматичні операції: щадні розрізи з мінімальним пошкодженням тканин сприяють швидкій реабілітації та поверненню рухової функції;
 • Кращі ендопротези: при операціях використовуються штучні суглоби кращих європейських виробників; їх відмінні риси: висока зносостійкість, завдяки чому вони служать десятки років, а також біоінертність з мінімальним ризиком алергії і відторгнення;
 • Інноваційні методики в області ортопедії і травматології: в медичних центрах Польщі широко застосовуються ті технології, які ще не освоєні сусідами; зокрема, можна провести ендопротезування гомілковостопного суглоба в Польщі тоді, як у багатьох країнах протезують лише кульшовий, колінний і ліктьовий суглоб.

За яких симптомів може знадобитися ендопротезування?

Ознаками необхідності проведення операції ендопротезування є:

 • Нестерпний біль, який не знімається анальгетиками;
 • Порушення рухливості і деформація суглоба, яку не можна виправити іншими, в т.ч. хірургічними, методами;
 • Формування несправжніх суглобів.

Як відбувається протезування суглобів в Польщі?

Ендопротезування гомілковостопного суглоба в Польщі

Перед операцією проводиться ретельна діагностика для виключення можливих протипоказань, після чого підбирається відповідний протез. Протезування суглобів в Польщі проводиться під наркозом з мінімальною травматизацією тканин, що сприяє швидкої реабілітації. При цьому ендопротез встановлюють на місце видаленого пошкодженого суглоба за допомогою електромагнітної системи навігації.

Фіксація протеза може бути цементною, коли матеріал кріпиться до кістки за допомогою спеціального цементу, і безцементного, коли протез покритий пористим матеріалом, що сприяє поступовому вростанню кістки в штучний матеріал. У першому випадку період спокою після операції забирає кілька днів, тоді як при використанні безцементної фіксації спокій необхідно дотримувати 1-1,5 місяці.

Ціни на заміну суглобів в Польщі

Вартість операції залежить, в першу чергу, від суглоба, що підлягає заміні. Так, ендопротезування колінного суглоба обходиться приблизно в 7-8 тисяч доларів, а тазостегнового - 6-7 тисяч.

Також ціна ендопротезування суглобів в Польщі буде тим вище, чим більша кількість днів знадобиться на післяопераційну реабілітацію пацієнта.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор