лечение в клиниках Израиля

Лікування в Ізраїлі є прекрасною можливістю для пацієнтів, які не мають можливості вилікувати захворювання в країні проживання. Якщо в країні проживання пацієнт не може отримати якісну медичну допомогу або пройти діагностику, в цьому випадку кращим рішенням буде пройти лікування за кордоном.

Лікування в Ізраїлі - це, насамперед:

  • Високоточна діагностика захворювань;
  • Новітні технології в галузі медицини;
  • Багаторічний досвід проведення складних операцій;
  • Використання в роботі найбільш дієвих медикаментів.

Ціна лікування в Ізраїлі

Ціни на лікування в Ізраїлі складаються з таких складових:

1. Вартість терапевтичної програми:
- Складність і кількість необхідних процедур;
- Вартість використовуваних медикаментів;
2. Час перебування в державі Ізраїль:
- Тривалість проходження всіх процедур визначається за призначенням лікаря;
- Дану інформацію можна дізнатися ще перед виїздом до Ізраїлю при складанні медичної програми;
3. Кількість супроводжуючих при поїздці на лікування:
- Вартість перельоту для супроводжуючих;
- Ціна проживання супроводжуючих.

 

Саме з цих факторів і складається ціна лікування в Ізраїлі. Тому перед поїздкою на лікування важливо розрахувати приблизний бюджет для того, щоб перебування на лікуванні для пацієнта було максимально комфортним і дало потрібний результат.

Як вибрати кращі клініки Ізраїля?

Клініки Ізраїлю по праву вважаються одними з кращих у світі. Це обумовлено не тільки багаторічним досвідом, медичною технікою новітніх зразків і використанням останніх досягнень медицини, але і сприятливим кліматом, який допомагає якнайшвидшому лікуванню багатьох захворювань.

Однак як зробити вибір серед безлічі клінік Ізраїля і дізнатися яка з них є кращою альтернативою для лікування Вашого захворювання? Для непідготовленого пацієнта зробити це буде не так просто, адже при поїздці на лікування до Ізраїля потрібно враховувати безліч деталей. У такому випадку краще всього скористатися послугами сервісних компаній, які є представниками конкретних клінік.

При виборі компаній звертайте увагу на прозорість рахунків, просіть вказувати в договорі конкретну клініку та лікаря, вартість діагностичних та лікувальних процедур, проживання, трансферу, перекладача. Найкраще мати альтернативні пропозиції з декількох клінік для розуміння всіх статей витрат.

УАМТ не тільки повідомить Вам актуальні ціни на лікування і допоможе визначитися з вибором провідною сервісною компанією медичного туризму, але й порадити найкращу клініку Ізраїля в потрібній Вам галузі медицини.

Лікування онкології в Ізраїлі

Лікування онкології в Ізраїлі є одним з найбільш ключових напрямків медицини в цій країні. Особливо розвинена в Ізраїлі дитяча онкологія. Справа в тому, що серед пацієнтів, які приїхали на лікування до Ізраїля відносно високий відсоток вилікуваних. Це обумовлено основними перевагами клінік Ізраїлю:

  • Багаторічний досвід роботи лікарів-онкологів;
  • Регулярне стажування лікарів у провідних онкологічних клініках світу;
  • Унікальні методики лікування;
  • Діагностика раку на ранніх стадіях за рахунок високоточного обладнання;
  • Великий досвід проведення органозберігаючих операцій.