Ціни на лікування в клініках Ізраїлю

Лікування в Ізраїлі

Достатньо часто паціієнти змушені шукати альтернативу в зарубіжних клініках. Найбільш часто наші співвітчизники вибирають Ізраїль. І це не випадково. За рівнем розвитку медицина в цій країні випереджає багато розвинених держави. При цьому лікування в Ізраїлі обходиться на 30-50% дешевше, ніж у Німеччині чи США.

В ізраїльські клініки звертаються для проведення кардіологічних, пластичних операцій, з метою реабілітації після інфарктів та інсультів. Лікування в клініках Ізраїлю проводиться кваліфікованими фахівцями із застосуванням новітніх препаратів і висококласного обладнання. Також медичні центри відрізняються уважним ставленням до пацієнтів і відмінним відходом.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування в клініках Ізраїлю

Крім доступної вартості і високої кваліфікації фахівців, ізраїльська медицина славиться:

 • Наявністю кращого в світі державного фінансування наукових досліджень;
 • Успішною розробкою і застосуванням методики трансплантації стовбурових клітин;
 • Одним з найнижчих показників дитячої смертності;
 • Найвищим відсотком виживання онкологічних хворих серед розвинених країн;
 • Застосуванням персоналізованої медицини - лікування захворювань в Ізраїлі проводиться з урахуванням особливостей конкретного пацієнта за індивідуальною програмою.

Інші важливі переваги: ​​нерідко персонал в клініках говорить по-російськи і відсутня необхідність в отриманні візи для громадян України.

Ціни на лікування в Ізраїлі в 2019 році

Не можна сказати заздалегідь скільки буде коштувати повний курс лікування. Це залежить від обраної лікарні, форми захворювання і ступеня його тяжкості. Але незважаючи ні на що, загальновідомо, що ціни на лікування в Ізраїлі вигідно відрізняються від європейських і американських.

Для порівняння ми наводимо вартість аналогічних медичних послуг в Німеччині.

Захворювання Діагностика в Ізраїлі Діагностика в Німеччині Лікування в Ізраїлі Лікування в Німеччині
Аденома простати від 960$ від 1632$ від 8000$ від 13600$
Рак яєчників від 2720$ від 4624$ від 10400$ від 17680$
Рак простати від 3600$ від 6120$ від 8000$ від 13600$
Рак нирки від 1920$ від 3264$ від 14400$ від 24480$
Пухлина мозку від 1680$ від 2856$ від 17600$ від 29920$

На будь-якому форумі, присвяченому вартості лікування в клініках Ізраїлю, можна прочитати відгуки колишніх пацієнтів про те, що при високій якості обслуговування ціни в медичних ізраїльських центрах є одними з найдоступніших і привабливих у всьому світі.

Як знизити витрати на лікування в Ізраїлі?

Вартість лікування в Ізраїлі

Незважаючи на те, що на здоров'ї не економлять, при великих витратах на лікування варто подумати, як зменшити вартість поїздки в цілому.

На чому можна заощадити:

 1. Оплата проживання, харчування, транспортні та інші витрати. Навіть скромне житло обходиться досить дорого. Тому необхідно вибирати ту клініку, де ви зможете пройти діагностику не більше ніж за 4-5 днів. Також має сенс підшукати апартаменти з кухнею, розташовані якомога ближче до лікарні. Це значно знизить витрати на харчування та транспорт;
 2. Дізнайтеся у представників клініки як швидко почнуться лікувальні процедури після того, як буде підтверджено діагноз. В ідеалі лікування має розпочатися після проходження діагностики на наступний день;
 3. Виконати частину діагностики на місці. Обов'язково візьміть з собою диски з результатами КТ, МРТ, скла і блоки з біоптатів. Якщо ізраїльські медики визнають їх якість задовільною, відпаде необхідність проходити ці дослідження повторно.

Ніколи не зупиняйтеся на єдиному варіанті. Ціни в клініках Ізраїлю можуть відрізнятися, і досить істотно. Тому уважно вивчіть цінові пропозиції різних центрів і порівняйте їх за пунктами.

Що краще - звернутися в клініку безпосередньо або до агента?

Клініки в Ізраїлі

Ви можете зайнятися пошуками підходящої клініки в Ізраїлі самостійно. Однак зробити це досить складно. Більшість російськомовних сайтів медичних центрів не надає необхідну інформацію в повному обсязі. Недосвідченій людині буває складно розібратися, що з описаного є правдою, а що - всього лише маркетинговим прийомом

Вартість лікування в Ізраїлі відрізняється в державних і приватних центрах. Багато клініки не мають сайтів російською мовою, що ускладнює вибір оптимальної лікарні за оптимальною ціною. Тому вигідніше звернутися до агента.

Переваги такого звернення:

 1. Агент добре знайомий з багатьма клініками Ізраїлю. Організація не тільки підкаже кращий центр, який займається лікуванням того чи іншого захворювання, а й порадить конкретного лікаря;
 2. Ви не втратите дорогоцінного часу при самостійному пошуку клініки. Агент вирішить завдання в найкоротші терміни. Адже при багатьох захворюваннях зволікання може обернутися дуже серйозними наслідками;
 3. Вам не доведеться окремо оплачувати агенту його послуги. Комісійні від вартості лікування залучених пацієнтів йому виплачує клініка (для пацієнта вартість при зверненні безпосередньо або через посередника однакова).

Не варто побоюватися, що посередник погано виконає свою роботу. Він зацікавлений в результатах вашого лікування. Для нього це означає хороші відгуки і вдалий професійний досвід.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор