Санаторії Угорщини

Лікування в санаторіях Угорщини

Угорщина - країна, яка відома у всьому світі завдяки санаторно-курортному лікуванню високого рівня. Санаторії Угорщини відкриті в кожному куточку країни. Найбільше для лікування відпочиваючих в них застосовуються термальні води. Це пов'язано з тим, що Угорщина входить в ТОП-5 країн з найбільшими їх запасами (в країні зосереджено 60 000 джерел).

Термальні курорти Угорщини значаться в числі найбільш затребуваних і відвідуваних серед курортів країн світу. Це пояснюється високим рівнем лікувальної ефективності термальних вод. В цьому плані санаторіям Угорщини немає аналогів у всій Європі, що доводять проведені дослідження. Перевагою країни є і те, що в ній розташовуються єдині в Європі і світі лікувальна термальна купальня і озеро природного походження.

Лікування на курортах Угорщини - раціональне поєднання відпочинку високого рівня, ефективних терапевтичних процедур, знайомства з цікавою країною і угорським гостинністю, а також прийнятних цін.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Який діагноз у пацієнта?*
Захворювання серцево-судинної системи
Захворювання опорно-рухового апарату
Захворювання шкіри
Інше
Назад Далі

Особливості санаторного лікування в Угорщині

Санаторне лікування в Угорщині здійснюється у власних лікувальних комплексах і термальних джерелах, розташованих на території санаторіїв. Не всі з них оснащені подібними комплексами. У будь-якому випадку на кожному курорті Угорщини розташовані міські термальні центри.

Інфраструктура в більшій частині курортів Угорщини добре продумана для відпочиваючих. У санаторіях розташовуються найчастіше кілька басейнів різних видів: класичні - для плавання, термальні - для релаксації і лікування.

Харчування на угорських курортах надається на гідному рівні, порівнянному з курортами Італії. Асортимент страв величезний: доступна як угорська, так і європейська кухня. За комфортабельності і рівню обслуговування санаторії Угорщини різні. Вони відрізняються один від одного навіть при подібному кількості зірок.

Кращі термальні санаторії Угорщини

Санаторій Хевіз

Хевіз

Популярний курортне місто на заході Угорщини. Найзначніша його визначна пам'ятка - найбільше в Європі термальне озеро Хевіз. Температура води в літній сезон в ньому становить + 36С, в зимовий - не нижче + 25С. Такі умови дозволяють купатися в озері в будь-який час року. Вода в ньому багата мінеральними речовинами і газами. В озері Хевіз цілющими властивостями володіють і бруду з його дна.

Курорт Шарвар

Шарвар

Курортне місто на північному заході країни, в якому є два різних за складом термальних цілющих джерела. Їх вода застосовується при лікуванні різних захворювань. Купальня, де вони розташовані, знаходиться практично в центрі міста в мальовничій лісопарковій зоні. Температура води в одному джерелі складає + 83С, в іншому - + 43С. З води одного з них добувають сіль, яку використовують для лікувальних ванн. У купальні розташовується соляна печера, сприятливо впливає при терапії астми і хронічних запаленнях дихальних органів.

Термальний курорт Бюкфюрдо

Бюкфюрдо

Курортне місто на північному сході області Ваш. Щорічно його відвідують близько мільйона туристів. Бюкфюрдо знайшов широку популярність завдяки лікувальній мінеральній воді, джерело якої розташовується на цьому курорті. Її видобувають з глибини 1282м. Температура на поверхні досягає + 55С.

Лікування в санаторії Тапольца

Тапольца

Курортне місто, що знаходиться серед гір недалеко від північного берега озера Балатон. Поблизу і в самому місті є карстові печери. У деяких з них за період їх існування утворився цілющий мікроклімат, що сприяє лікуванню органів дихання.

Санаторій Харкань в Угорщині

Харкань

Одна з найбільш популярних і цілющих купалень Угорщини. Вода в ній збагачена мінеральними речовинами, також в ній є розчинний газ, який сприяє обміну речовин людини. В цілому вода в купальні застосовується при терапії проблем опорно-рухового апарату, гінекологічних і шкірних хвороб. Температура становить + 62С. Вона б'є з глибини 1500 м.

Хайдусобосло

Хайдусобосло

Курортне місто, популярний серед відпочиваючих і має загальносвітову популярність. У ньому розташовується термальне джерело, температура води в якому досягає + 75 ° С. Найбільше термальна вода цього джерела сприяє лікуванню ревматизму.

З лікуванням яких хвороб справляються в санаторіях Угорщини?

Термальні джерела Угорщини - головне її багатство. На всій території країни їх налічується 60 000.Все вони різні за розміром, температурі вод і їх хімічним складом. Незалежно від цього користь для організму від застосування термальних вод величезна.

У санаторіях Угорщини з лікуванням води термальних джерел ефективно використовують при терапії захворювань:

  • Шкірного покриву;
  • Органів дихання;
  • Опорно-рухового апарату;
  • М'язів;
  • Шлунково-кишкового тракту;
  • Серцево-судинної системи;
  • В області гінекології.

В Угорщині крім лікування термальними водами добре розвинена стоматологія. Досвідчені і висококваліфіковані лікарі здійснюють послуги широкого спектру: від лікування і протезування зубів до імплантації.

Ціни на санаторії в Угорщині з лікуванням і без

Вартість лікування в санаторіях Угорщини різняться в залежності від популярності курортів, вибору певного санаторію, переліку процедур, які надаються відповідно до путівкою. Велика частина туристів, які планують поїхати в Угорщину, приймають рішення забронювати санаторій без лікування. Це дозволяє знизити ціну за тур. А приїхавши на курорт, додатково здобувають необхідні їм процедури.

Конкретні ціни на санаторії Угорщини з лікуванням формуються в залежності від рівня інфраструктури, зірковості і заповнюваності санаторію в певний період часу. В середньому вартість туру в 4-зірковому готелі з перельотом на літаку становить: 7 днів - 550-600 $, 14 днів - 1000 $.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор