Медичний лікувальний туризм в Ізраїлі

Медичний туризм в Ізраїль

Медичний туризм в Ізраїлі - це можливість не тільки якісно вилікуватися від недуги, а й можливість відпочити, відновитися і пройти ефективну реабілітацію.

Ізраїльські медичні установи займають лідируючі позиції за рівнем і якістю обслуговування і лікування пацієнтів на світовому рівні. Тут працюють світові практики і висококваліфікований персонал, функціонує новітнє обладнання, створені кращі умови для перебування пацієнтів. Саме тому, лікувальний туризм в Ізраїль користується величезною популярністю у іноземних пацієнтів.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги медичного туризму в Ізраїль для пацієнтів

Медичні тури в Ізраїль

Медицина вже давно зробила крок вперед, а сучасні технології дозволяють медикам здійснювати інвазивні операції без шкоди для здоров'я хворого.

Охорона здоров'я Ізраїлю створює всі умови для комфортного проходження лікування іноземних пацієнтів, підтримує розробки і програми місцевих лікарів.

Головна причина популярності медтуризму в Ізраїль - це успішне лікування найскладніших патологій в області онкології, гінекології, кардіохірургії, педіатрії і т.д.

Медичний туризм в Ізраїлі - це:

  1. Ефективне, грамотне лікування захворювань будь-якої складності;
  2. Високоточна діагностика, що дозволяє виключити помилки в постановці діагнозів;
  3. Висококваліфікований персонал. Лікарі і доктора, що працюють в ізраїльських центрах, проходять тривале навчання, мають багаторічний стаж роботи на світовому рівні;
  4. Інноваційні розробки та нові методики лікування. Доктора прагнуть комплексно підійти до вирішення будь-якої задачі;
  5. Комфортні умови перебування пацієнтів. Тут відсутній мовний бар'єр, оскільки багато лікарів і персонал володіють декількома мовами. Також полегшений безвізовий режим дозволяє пацієнтові швидко відправитися на лікування, якщо того вимагає ситуація;

Популярні питання про лікування в Ізраїлі

Чи варто брати з собою в Ізраїль результати аналізів, зроблені в місцевій лікарні?
Якщо у пацієнта вже є результати аналізів, їх необхідно надати в клініці. Ізраїльські фахівці зможуть ознайомитися з історією хвороби, виявити поточний стан і зрозуміти, які кроки потрібні для подальшої терапії.

Які ціни на медичні тури в Ізраїль в 2019 році?

Ціни медичних послуг, які надають клініки Ізраїлю, контролюються і встановлюються державою. Тому, вартість лікування практично однакова як для громадян країни, так і для приїжджих. Різниця полягає лише в типі установи - приватні клініки вимагають трохи більше грошей за лікування.

Вартість медичних турів до Ізраїлю складається з декількох параметрів і, в першу чергу, залежить від необхідної операції або лікування.

Орієнтовна вартість деяких медпослуг:

  • Діагностика хвороб серця, шлунково-кишкового тракту - від 3 тис. $;
  • Операція з видалення раку молочної залози - від 13 тис. $;
  • Хіміотерапія - від 650 $;
  • ЕКО - від 5 тис. $;
  • Операція з видалення міжхребцевої грижі - від 18 тис. $.

Медичні процедури в ізраїльських клініках обходяться в 2-3 рази дешевше, ніж в США чи Німеччині. При цьому, оплата послуг і лікування проводиться після проходження всіх процедур і відновлення.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор