Лікування раку грудей за кордоном

Рак грудей - одна з найпоширеніших онкологічних патологій. Її характерною ознакою є утворення злоякісної пухлини в залозистій тканини МЗ. Виявляється рак деформацією соска і виділенням з нього крові, ущільненням в грудях, ороговением шкіри. У більшості випадків хвороба діагностується у жінок, але іноді зустрічається і у чоловіків.

Увага! Ще кілька десятиліть тому рак грудей був поширений переважно серед жінок старшого віку. Але сьогодні захворювання різко «помолодшало» і нерідко зустрічається у зовсім молодих дівчат.

Як і будь-який онкологічне захворювання, рак МЗ становить небезпеку для життя пацієнтки. Однак сучасні методи діагностики і терапії дозволяють успішно боротися з хворобою. При лікуванні раку молочної залози за кордоном в більшості випадків фахівцям вдається зберегти пацієнтці груди і відновити її зовнішню форму. А іноді лікування можливе навіть без хірургічного втручання.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування раку молочної залози за кордоном

Лікування раку молочних залоз за кордоном

На лікування раку грудей за кордоном прагнуть потрапити навіть ті пацієнти, які обмежені у фінансових можливостях. Адже переваги закордонної онкології очевидні:

 • Точна діагностика, від результатів якої залежить успіх терапії;
 • Постійний моніторинг реакції новоутворення на вплив препаратів дозволяє мамолога підбирати ефективні для кожного конкретного випадку лікарські засоби і при необхідності швидко змінювати лікувальні схеми;
 • Висока якість використовуваних препаратів: в зарубіжних клініках не використовують дженерики, які не здатні гарантувати результат терапії;
 • Застосування технологій, завдяки яким в більшості випадків вдається зберегти МЗ, а не видаляти повністю, як це роблять онкологи країн СНД;
 • Високоточна променева терапія - апарати останнього покоління дають можливість з високою точністю підлаштувати радіаційний промінь під розміри пухлини і скоротити негативний вплив на навколишні тканини до мінімуму;
 • Ефективна хіміотерапія з мінімальним ризиком побічних ефектів і без випадання волосся.

До переваг лікування за кордоном можна також віднести злагоджену роботу цілої групи фахівців: лікарів, діагностів, лаборантів, вчених. Їх спільна діяльність творить справжні чудеса.

Як проходить діагностика онкології грудей в зарубіжних клініках?

Діагностика починається з огляду і пальпації грудей. Також лікар перевіряє лімфовузли. Якщо доктором були виявлені тривожні ознаки, пацієнтку направляють на подальше обстеження.

Діагностика молочної залози в клініках за кордоном включає:

 • Мамографію - рентгенологічне дослідження грудей, що дозволяє виявити пухлину на ранній стадії. Використовується для скринінгу і повторної діагностики, коли діагноз вже відомий;
 • УЗД - процедура дає можливість визначити, чи є освіту щільним або наповненим рідиною;
 • КТ і МРТ - високоточні методи, що виявляють ступінь розвитку пухлини і наявність метастазів;
 • Гістологічне дослідження - вивчення зразка тканин, яке дозволяє визначити характер пухлини, стадію розвитку, тип патологічних клітин. Для отримання матеріалу проводиться біопсія.
Важливо! Лікар підбирає методи діагностики, які будуть найбільш інформативні в індивідуальному випадку. Для уточнення діагнозу можуть використовуватися додаткові методи, що не входять в стандартний набір обстеження.

Інноваційні методи лікування раку грудей за кордоном

Таргетная терапія при раку грудей

Традиційно основним методом терапії будь-якого виду раку є хірургічний. Однак закордонні онкологи розробили і інші способи боротьби із захворюванням.

Для лікування раку грудей в закордонних клініках використовуються:

 1. Кріотерапія - один з найменш травматичних методів. У центр ракового вузла через кріозонд вводять рідкий азот. Під впливом холоду відбувається загибель ракових клітин і кровоносних судин, що живлять пухлину. Процедура ефективна на початковій стадії хвороби;
 2. Інтраопераційна променева терапія - за допомогою ударної дози радіації знищуються всі атипові клітини, які могли залишитися після операції. Процедура виконується одноразово і після її проходження пацієнтка вже не потребує післяопераційної променевої терапії;
 3. Імунотерапія – імунопрепарати, що використовуються, підвищують імунітет, організм починає розпізнавати ракові клітини і самостійно боротися з ними;
 4. Таргетна терапія - для її проведення застосовуються спеціальні препарати, які розпізнають пухлинні клітини і цілеспрямовано впливають на них. При цьому препарати практично не впливають на здорові навколишні тканини. Викликає менше побічних ефектів, ніж традиційна хіміотерапія.

Які країни вибирають для лікування?

При найменшій можливості наші співвітчизники прагнуть потрапити на лікування за кордон.

Найчастіше для лікування пухлини грудей за кордоном громадяни СНД вибирають Ізраїль. Серед всіх розвинених країн саме тут зафіксовано найвищий відсоток лікування онкології. Тому в Ізраїлі відзначається великий щорічний приплив медичних туристів. Тільки з країн колишнього СРСР сюди щороку прибуває близько 30 тис. Пацієнтів. Завдяки підтримці держави, в Ізраїлі постійно розробляються нові методи, і при хороших результатах швидко впроваджуються в клінічну практику. Нерідко ізраїльські лікарі рятують пацієнтів навіть з самими запущеними формами раку.

Друга за популярністю країна - Німеччина. У країні щорічно проходять лікувальні курси не менше 20 тис. Пацієнтів з онкологією. За рівнем розвитку медицина Німеччини займає одне з провідних місць в світі. Німецькі лікарі дуже педантичні і завжди строго дотримуються всіх пунктів лікувального протоколу.

Близько 10 тис. громадян СНД вибирають Швейцарію, а 5 тис. Пацієнтів - США і Австрії. У цих країнах є добре розвинена онкологічна база, і постійно ведуться наукові розробки з пошуку нових методів терапії раку.

Порада! На жаль, якісне лікування за кордоном є далеко не всім нашим громадянам. Набагато доступніше діагностика, її вартість не перевищує 3-4 тис. Доларів. Правильно поставлений діагноз і адекватні призначення можуть врятувати життя пацієнта.

Вартість лікування раку молочної залози в клініках за кордоном

Вартість лікування залежить від багатьох факторів, серед них - обрана клініка і пропонована лікувальна програма. Виходячи з форми і стадії захворювання, медичні фахівці можуть використовувати як одну терапевтичну методику, так і кілька. Ціна лікування раку грудей за кордоном розраховується в індивідуальному порядку для кожної пацієнтки.

На вартість медичних послуг впливає економічний розвиток держави. Тому в різних країнах ціни на лікування мають суттєві відмінності.

Орієнтовні ціни на діагностику та лікування раку МЗ вказані в таблиці:

 

Ізраїль

Німеччина

Туреччина

США

Діагностика ($)

3500

18000

11000

23000

Лікування ($)

7700

25000

15500

32000

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор