Лікування раку віротерапєю в клініках Латвії

Віротерапія

Віротерапія – біологічна терапія, інноваційний напрямок в сучасному лікуванні онкології. В її основі лежить лікування злоякісних утворень за допомогою введення в організм пацієнта вірусу онкотропної і онколітичної дії. Як правило, це безпечний вірус кишкового тракту, який знаходить і атакує ракові утворення. Розробниками методики є латвійські вчені, тому віротерапія в Латвії розвинена найсильніше в порівнянні з іншими країнами. І саме тому все більше число пацієнтів вдаються до лікування раку в Латвії.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування онкології віротерапією

Основним віротерапевтичним засобом при лікуванні онкології в Латвії є препарат Rigvir, використання якого дозволяє досягти ряду позитивних переваг:

 • Особливо дієвий при лікуванні захворювань, проти яких традиційні методи хіміотерапії та опромінення малоефективні (наприклад, рак шкіри);
 • Використання препарату допускається при проходженні лікування амбулаторно;
 • На відміну від традиційних методів лікування онкології не пригнічує імунітет хворого, а навпаки активізує його;
 • В окремих випадках практично на 40% ефективніше традиційної терапії;
 • При відсутності протипоказань добре поєднується з іншими видами лікування, підсилюючи ефективність проведених лікувальних заходів.

Найбільший ефект від застосування препарату спостерігається при лікуванні ракових утворень шлунково-кишкового тракту, сечостатевих шляхів, органів дихання.

Як відбувається лікування раку в латвійському центрі віротерапії?

Лікування раку віротерапєю в Латвії
 • Всі медичні процедури проводяться згідно розробленого лікарем персонального плану лікування, під пильним контролем фахівців;
 • Як правило, повний курс лікування триває протягом декількох років. Лікарі розбивають його на етапи тривалістю від 3 до 6 місяців. Подальша корекція термінів проведення терапії і доз препарату визначається на основі проміжних аналізів, які відбивають в динаміці хід лікування;
 • Хоча застосування Rigvir під час лікування традиційними методами і не рекомендується, в клініці віротерапії в Латвії після додаткових консультацій, лікуючий лікар може призначити застосування препарату в паузах між хіміотерапією і опроміненнями;
 • Лікарі центру віротерапії в Латвії постійно проводять моніторинг стану імунітету пацієнта в динаміці, виходячи з результатів аналізів;
 • Дієвість віротерапії визначається відразу, результати аналізу крові однозначно показують зрослу активність лейкоцитів. Ефективність методу в цілому, виявляється значно пізніше, як, втім, і при традиційній терапії.

Вартість віротерапії в Латвії

Вартість віротерапії в Латвії обумовлена безліччю факторів, але, в загальному, визначається виходячи з обраного пацієнтом пакета послуг і рівня сервісу. Ціна віротерапії в Латвії, в середньому варіюються від 790 EUR за «Базовий» пакет послуг, до 5100 EUR за «Преміум» пакет.

 • «Базовий» (790 EUR) включає знаходження пацієнта в клініці протягом одного дня, протягом якого проводиться консультація фахівцем і розробляється персональний план лікування.
 • «Стандартний» (від 1200 EUR) - знаходження в клініці протягом 3-х днів, протягом яких додатково до послуг «Базового» пакету додається вартість проведених аналізів з їх подальшим відстеженням в динаміці і медичних процедур, а також догляд медичної сестри.
 • «Оптимальний» (2100 EUR) - до «Стандартного» додані послуги з бронювання готелю та трансферу, необхідні додаткові дослідження, постановка діагнозу як мінімум трьома фахівцями.
 • «Преміум» (5100 EUR) - повний комплекс медичних послуг, включаючи послуги проживання, персональний автомобіль з водієм, послуги перекладача.
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор