В Україні на сучасному рівні знаходяться приватні вузькоспеціалізовані онкологічні клініки, що займаються профілактикою, діагностикою, лікуванням онкологічних захворювань, раку, реабілітацією, спостереженням, супроводом і підтримкою пацієнта з використанням міжнародних стандартів на основі доказової медицини. Клініки оснащені новітнім обладнанням,  використовуються останні досягнення молекулярної біології і ядерної медицини, що дозволяє негайно впроваджувати передові технології лікування та діагностики раку, а також ставить  клініки в один ряд з провідними онкоцентрами світу. У клініках застосовуються новітні методи медикаментозної , хіміотерапевтичне та радіаційної терапії онкологічних захворювань.

Високотехнологічне обладнання

 

В Україні доступні такі високотехнологічні системи, як КіберНіж, лінійні прискорювачі останнього покоління, сцинтиляційні гамма-камери, сучасні комп'ютерні томографи, пристрої радіохвильової хірургії нового покоління та ін.

  • КіберНіж - сучасна хірургічна система для найбільш ефективного та комфортного лікування ракових пухлин. КіберНіж останньої моделі, CyberKnife G4, дозволяє проводити безопераційне лікування пухлин навіть у недоступних для традиційної хірургії місцях.
  • Унікальний комплекс для стереотаксичної біопсії Lorad Multi Care Platinum,  використовується для діагностики непромацуваних утворень молочної залози, дозволяє отримати матеріал для гістологічного дослідження (біопсія) під рентген- котролем в амбулаторних умовах і під місцевою анестезією.
  • Лінійний прискорювач останнього покоління Електа Сінержі (Elekta Synergy), працює за принципом IMRT (модульована за інтенсивністю променева терапія), захищає від опромінення здорові тканини.

 

  • Сучасна сцинтиляційна гамма-камера являє собою складний комп'ютерно- сцинтиграфічної комплекс, що дозволяє отримувати, зберігати і обробляти зображення окремого органу, системи або всього тіла.
  • Однофотонно-емісійний комп'ютерний томограф (ОФЕКТ) при остеосцинтиграфії з 3D-реконструкцією зображення дозволяє виявляти і диференціювати додатково до 30% патологічних змін у порівнянні зі звичайними режимами.
  • Intrabeam ™ - система для інтраопераційного опромінення молочної залози - використовується для здійснення спрямованої і високодозової променевої терапії при проведенні органозберігаючих операцій на молочній залозі.
  • Сучасний високоенергетичний лінійний прискорювач Clinac 2100C Varian, відноситься до останнього покоління апаратів для дистанційної перед- і післяопераційної променевої терапії злоякісних пухлин всіх локалізацій, дозволяє підбирати індивідуальну для кожного пацієнта дозу і режим опромінення, надає можливість направляти пучок променів безпосередньо на пухлину і зводити до мінімуму негативний вплив на здорові тканини.

 

 • Апарат «Сургитрон» використовується для лікування патології шийки матки. Це сучасний нетравматичний метод хірургії без порушення анатомічної будови навколишніх тканин.
 • Вакуумна аспіраційна біопсія є сучасною альтернативою хірургічного видалення фіброаденоми і проводиться на обладнанні Senosonix (США).
 • Найсучасніший магнітно-резонансний томограф Toshiba 1,5 T Vantage Atlas дозволяє проводити повний спектр діагностичних магнітно-резонансних досліджень c міліметровим кроком, що дозволяє виявляти мінімальні метаболічно активні ділянки.
 • Позитронно-емісійна томографія (ПЕТ) - це метод візуалізації, який використовується в діагностиці та медико-біологічних дослідженнях.

Терапія

Сучасні методи лікування, такі як хіміотерапія, променева терапія, комбінована терапія, засновані на міжнародних стандартах лікування, які розроблені та затверджені онкологічними спільнотами Європи і США. Комбіноване радіологічне лікування первинних і вторинних пухлин полягає у використанні стереотаксичної радіохірургії, променевої терапії та хіміотерапії в одному лікувальному циклі. Цей  метод вимагає ретельного планування усього курсу лікування, враховуючи попередні дослідження на сучасному обладнанні, яким оснащені клініки.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Захворювання

Українські приватні онкоклініки оснащені всім необхідним високотехнологічним обладнанням, апаратурою для діагностики та лікування передпухлинних захворювань, таких як фіброміоми, фіброаденоми, а також таких онкологічних захворювань, як гострі і хронічні онкологічні захворювання крові, лейкоз, лімфогранулематоз, рак легенів, рак молочних залоз, рак стравоходу, рак щитовидної залози, рак голови та шиї, рак передміхурової залози, рак сечового міхура, рак яєчок, рак нирок, рак шийки матки, рак яєчників, рак мозку, меланома, рак підшлункової залози, рак печінки, онкологічні захворювання центральної і периферичної системи і др.

Лабораторії

У кожній клініці є своя власна новітня лабораторія, оснащена сучасною апаратурою, в якій працює висококваліфікований персонал. Лабораторні дослідження проводяться на найсучаснішому лабораторному устаткуванні з неухильним дотриманням всіх технологічних процесів, за затвердженими методиками.

Лікарі

Лікарі регулярно підвищують свій професійний рівень у кращих зарубіжних онкологічних клініках, навчаючись на найсучаснішому обладнанні. Висококваліфіковані лікарі проводять лікування, грунтуючись на міжнародних стандартах, які розроблені та затверджені онкологічними спільнотами Європи і США. За даними лікувальними стандартами проводять лікування в Австрії, лікування в Ізраїлі, лікування в Швейцарії, лікування в Німеччині та інших розвинених країнах. У деяких клініках на постійній основі працюють також провідні зарубіжні фахівці.

У приватних сучасних онкоклініках працюють лікарі з не менш, ніж 10-ти річним клінічним стажем роботи, мають успішний досвід проведення складних операцій на новітньому обладнанні. Висококваліфіковані фахівці впроваджують і використовують інноваційні медичні технології , в розробці багатьох з яких брали безпосередню участь. Всі ці фактори зводять до мінімуму можливість лікарської помилки і гарантують пацієнтам проведення швидкої діагностики, постановку точного діагнозу і побудова оптимального протоколу лікування, а значить, сприяють якнайшвидшому одужанню пацієнта.

Практично весь топ-менеджмент, лікарі володіють двома-трьома мовами, включаючи англійську, німецьку мови. При необхідності - до послуг пацієнта надається перекладач.

Комфорт. Пацієнти.

Клініки розташовані в чудових екологічно-чистих лісових зонах, чисте повітря і прекрасна атмосфера яких сприяє швидкому одужанню пацієнта. Зручно розташовані корпуси, чудово обладнані палати, ідеальний сервіс надають пацієнтові максимальний психологічний і фізичний комфорт. Завдяки структурованої і синхронізованою роботі всіх відділень, в клініках практично відсутні черги очікування в кабінети, що дозволяє при бажанні пацієнта зберігати конфіденційність. З моменту звернення до клініки пацієнт супроводжується особистим асистентом, а з часу початку лікування пацієнтові допомагає особистий лікар-онколог.

Пацієнти, які потребують термінової першої допомоги або в терміновому обстеженні, можуть скористатися послугами денного стаціонару. При необхідності пацієнтам надають допомогу в області генетики, психології.

Сучасні українські приватні онкоклініки в останні роки розвивають як в'їзний, так і внутрішній медичний туризм. У клініках створені спеціальні відділи з надання сервісу для іноземних пацієнтів, а саме допомога пацієнтам та їх близьким у плануванні візиту в клініки, включаючи перебування в лікарні, а для їх рідних - поселення в готелі.