Лікування раку щитовидної залози за кордоном

Рак щитовидної залози

Рак щитовидної залози - злоякісне новоутворення, яке розростається з епітелію щитовидної залози. Це досить поширене захворювання, зустрічається у кожного сотого онкологічного хворого, частіше у жінок, ніж у чоловіків. Страждають зазвичай люди середнього віку від 40 до 60 років.

Фактори ризику:

 • Спадкова схильність;
 • Робота з радіоактивними речовинами;
 • Наявність новоутворень в інших органах;
 • Гормональний дисбаланс.

Симптоми захворювання: задишка, відчуття дискомфорту в районі горла, біль у шиї.

Якщо пухлина вчасно виявити і приступити до лікування на ранній стадії хвороби, ймовірність повного лікування досягає 90%. Лікування раку щитовидної залози за кордоном - можливість отримати медичне обслуговування високої якості і повністю вилікуватися від небезпечного захворювання без шкоди для решти організму.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування раку щитовидної залози за кордоном

Методика лікування підбирається кожному хворому індивідуально. При хірургічному втручанні під час лікування раку щитовидної залози за кордоном проводяться шляхом мінімальної інвазії.

Потрібно знати! У пострадянських країнах велика частина хірургічних операцій на залозі проводиться відкритим методом. Довжина післяопераційного шва досягає 7-8 сантиметрів. У зарубіжних клініках новоутворення на щитовидці видаляють через розріз в області шиї близько 1,5 сантиметрів завдовжки. Рубців і шрамів після оперативного втручання практично немає.

У німецьких та ізраїльських клініках практикується трансоральний (через рот) доступ до пухлини при резекції щитовидної залози. Під час операції робиться 3 проколи в порожнині рота між нижньою губою і зубами. Через ці розрізи вводиться ендоскоп, і віддаляється вогнище захворювання. Післяопераційний шрам відсутній.

У клініках Європи і США ракові клітини під час операції видаляють через пахву або через голову під волоссям. Рубці не видно з боку. Пацієнт виграє в естетиці, без шкоди для ефективності процедури.

У зарубіжних клініках з максимальною точністю розраховується доза радіойодпрепарата, необхідна для боротьби з онкологічним захворюванням. Така доза дозволяє знищити пухлину, не зашкодивши при цьому іншим органам пацієнта. Хворі після радіоактивної терапії лежать в спеціалізованих палатах під наглядом фахівців. На жаль, в наших клініках є проблеми з розрахунком дозувань і якістю проведення лікування.

Зарубіжні медичні центри мають апарати останнього покоління для проведення радіотерапії. Один з них - лінійний прискорювач Truebeam Beam STx, що має систему навігації з відтворенням 3D-моделі новоутворення. Ракові клітини за допомогою такої установки опромінюються з точністю до 0,3 мм, шкода для здорових тканин зведений до мінімуму.

До відома! Апарати для променевої терапії здебільшого клінік СНД мають точність опромінення більше сантиметра. Як то кажуть, є з чим порівняти.

Діагностика раку щитовидної залози в зарубіжних клініках

Для діагностики раку щитовидки за кордоном і подальшого лікування характерні передові методики, якими досвідчені фахівці клінік успішно володіють. При цьому попереднє обстеження проводиться незалежно від інформації в медичних документах, які пацієнт привозить з собою. Діагностика включає:

 • Обстеження візуальне і пальпаторне. Залоза знаходиться на передній частині шиї, тому ущільнення можна виявити за допомогою пальпації;
 • УЗД щитовидної залози дозволяє оцінити розміри пухлини і стан навколишніх тканин;
 • Аналіз крові на гормональний рівень. Зміна змісту тиреоїдина в крові може стати одним з ознак наявності пухлини;
 • Комп'ютерна томографія (КТ). Дозволяє не тільки оцінити стан пухлини, а й виявити наявність метастазів в інших органах;
 • Біопсія - дослідження невеликої частки пухлини для визначення її характеру. Робиться тонкою голкою, все больові відчуття для пацієнта зведені до мінімуму;
 • Сцінтографія - дослідження за допомогою радіоактивного йоду, частинки якого клітини новоутворення здатні поглинати.

Сучасні методи лікування раку щитовидної залози за кордоном

Лікування раку щитовидки в клініках за кордоном

В нашій країні та інших пострадянських країнах лікування онкології щитовидки в основному зводиться до видалення залози, в клініках зарубіжних країн основними методами лікування стали терапія радіоактивним йодом і тиреоїдектомія (часткове видалення залози). Після ретельної діагностики вибирається оптимальний спосіб лікування і даються відповідні рекомендації. Застосовуються методи лікування, перераховані нижче.

Хірургічне втручання

Спочатку невеликі шматочки лімфатичних вузлів відправляються на гістологію. Операція по їх вилученню практично безболісна і безкровна. Після отримання результатів хірург вирішує, яка частина залози буде видалена.

Часткове видалення залози роблять дітям і дорослим на 1 і 2 стадіях розвитку захворювання. Повністю видаляють залозу на 3 та 4 стадії раку. Видаляють щитовидну залозу повністю при медулярному раку - найагресивнішою різновиди карциноми щитовидної залози і при появі метастазів в тканинах. Після цієї операції пацієнт все життя буде приймати перорально препарати з гормоном тироксином.

За кордоном використовується малоінвазивна методика при хірургічному втручанні. Операція проводиться за допомогою лапароскопа, довжина розрізу від 5 до 15 мм. Пацієнт перебуває в клініці всього близько трьох діб.

Променева терапія

В якості самостійного лікування в клініках з лікування раку щитовидної залози за кордоном використовується рідко. Зазвичай її застосовують перед операцією, щоб зменшити розміри пухлини, або після операції низько-диференційованих форм. Проводиться опромінення на сучасному обладнанні з ретельним розрахунком дози.

Абляція радіоактивним йодом

Велика частина пухлин щитовидної залози поглинає йод, як і сам орган. Абляція радіоактивним йодом потрібна, щоб знищувати тканини щитовидної залози, що залишилися в організмі після її видалення.

Таким методом можна знищувати ракові клітини в найближчих лімфовузлах та інших органах, знищити рак, який розвинувся заново після лікування або операції. При цьому іншим органам шкоди не буде завдано.

Ціни на лікування раку щитовидної залози в клініках за кордоном

Вартість лікування раку щитовидної залози за кордоном можна уточнити, залишивши запит на нашому сайті. Вона залежить від кількості необхідних обстежень, аналізів, необхідність операції, додаткових методів лікування, реабілітації.

Важливими чинниками формування ціни на лікування є:

 • точність діагнозу;
 • наявність супутніх захворювань, особливо хронічних;
 • вид анестезії;
 • статус клініки;
 • термін перебування в стаціонарі.

Лікування в державній клініці обійдеться значно дешевше, ніж у приватній. Клініки при університетах знаходяться в середньому ціновому діапазоні.

У таблиці вказані приблизні орієнтири за вартістю лікування і діагностики:

 

Ізраїль

Німеччина

Туреччина

Польща

США

Діагностика

$2100

$4000

$1900

$2500

$6000

Лікування

$15000

$18500

$12000

$10000

$20000

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор