Лікування цирозу печінки стовбуровими клітинами в Україні

Цироз печінки

Зараз все більшої популярності, як в Україні, так і закордоном набуває інноваційний метод лікування цирозу печінки стовбуровими клітинами, який за відносно короткий час дозволяє ліквідувати рубці (характерні для цирозу) і домогтися повного відновлення всіх втрачених функцій печінки. Найбільш ефективна терапія при цирозі першої та другої стадії.

Переваги лікування стовбуровими клітинами в Україні

До переваг клінік з лікування цирозу стовбуровими клітинами в Україні відносять:

  • Ефективність. Експериментально доведено, що введення препарату власних СК пацієнтові, сприяє поступової заміни пошкоджених клітин на повністю здорові;
  • Безпека. Даний метод викликає набагато менше побічних ефектів, ніж інші використовувані.
  • Точність дії. Клітинна терапія відрізняється однією характерною особливістю, СК після введення в організм мігрують виключно до місць локалізації запальних процесів. Ця закономірність пояснюється присутністю в них особливих рецепторів, здатних визначати місця скупчення лейкоцитів.
  • Допомога при запущених стадіях цирозу. Клінічно доведено, що терапія стовбуровими клітинами здатна відновлювати пошкоджені печінкові структури навіть на важких стадіях їх руйнування;
  • Доступність. Україна - єдина країна з усіх пострадянських, в якій використання стовбурових клітин не тільки дозволено на законодавчому рівні, а й широко застосовується в багатьох спеціалізованих медичних установах;
  • Низька вартість - в Україні процедура буде коштувати набагато дешевше, ніж в країнах ближнього і далекого зарубіжжя. При цьому якість медичної допомоги буде практично ідентично.

Трансплантація печінки або лікування стовбуровими клітинами - що вибрати?

Лікування цирозу печінки стовбуровими клітинами в Україні

Лікування цирозу за допомогою внутрішньовенного введення власних стовбурових клітин (СК) є одним з найсучасніших і ефективних терапевтичних методів. Клінічно встановлено, що при лікуванні цирозу (всіх ступенів) стовбурова терапія здатна поліпшити загальний стан пацієнта, нормалізувати біохімічні показники крові і суттєво прискорити відновлення пошкоджених клітинних структур.

Також введення СК сприяє продукуванню факторів клітинного росту (цитокінів та гормонів), що пригнічують розвиток запальних процесів і зменшують апоптоз гепатоцитів.

Крім цього клітинна терапія, на відміну від трансплантації не має яскраво виражених побічних ефектів.

Як проходить лікування цирозу стовбуровими клітинами в Україні?

Процес лікування цирозу печінки стовбуровими клітинами в Україні відбувається за наступним алгоритмом:

  1. Забір стовбурових клітин - проводиться шляхом резекції невеликої кількості жирової тканини. Процедура проводиться під місцевим наркозом і триває не більше півгодини. Для зниження ризику розвитку ускладнень пацієнта після проведення процедури на добу поміщають в стаціонар;
  2. Вирощування клітинного матеріалу - він вирощується протягом двох або трьох тижнів. Термін безпосередньо залежить від кількості необхідних СК;
  3. Введення препарату в організм - після отримання необхідної кількості стовбурових клітин, вони вводяться внутрішньовенно. Процедура займає не більш п'ятнадцяти хвилин в умовах стаціонару, в який пацієнт поміщається приблизно на добу.

Вартість лікування печінки стовбуровими клітинами в Україні

Перед початком процедури, слід врахувати, що для досягнення коректних результатів необхідно, щоб загальний стан організму було задовільним. У зв'язку, з чим пацієнту перед виконанням ін'єкцій необхідно пройти курс загальнооздоровчих процедур.

В цілому ціна лікування цирозу стовбуровими клітинами в Україні залежить від стадії захворювання, необхідності в додатковій терапії і реабілітації. В середньому вартість лікування коливається в діапазоні від десяти до сімнадцяти тисяч доларів, що на багато нижче, ніж в країнах ЄС або Ізраїлі.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор

Оцініть цю статтю

рейтинг: 99.13% - 8 гол.
Медичний консультант

Наші послуги для Вас БЕЗКОШТОВНІ!

Ми працюємо безпосередньо з провідними клініками по всьому світу. Медичний консультант зв'яжеться з Вами і допоможе з вибором лікування.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 050 330 50 19

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати пошуку