Anti Age терапія в Україні

Anti Age терапія в Україні

Зупинись, мить, ти прекрасна! ..

Продовжити активність, молодість, саме життя мріє людство протягом усієї своєї історії. Здоров'я і молодість завжди мали надзвичайну цінність. Ми хочемо добре виглядати, бути в гарному настрої, займатися творчістю, реалізовувати свої ідеї та задуми - завжди! На жаль, рік за роком нашого життя час невблаганно забирає у нас то одну, то іншу з наших переваг: свіжість, силу, красу ...

Але сучасна медицина не стоїть на місці і вже придумала, як залишатися бадьорими і привабливими не тільки в пору своєї першої молодості, але і в зрілому віці. За допомогою новітніх інноваційних технологій розроблено і вже впроваджений високоефективний метод Anti Age терапії за допомогою стовбурових клітин.

Варто відзначити, що медицина в Україні в сфері використання стовбурових клітин йде в ногу з часом і сьогодні всі процедури Anti Age терапії в нашій країні дозволені на законодавчому рівні.

Ціни в Україні на Anti Aging процедури при цьому приємно відрізняються від цін в розвинених країнах при аналогічній якості виконання процедур і дбайливому обслуговуванні медичного персоналу на найвищому рівні. В даний час Anti Age терапія в Україні динамічно розвивається і з кожним роком все більше пацієнтів і медичних туристів звертаються до лікарів з України.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Який діагноз у пацієнта?*
Цукровий діабет
Захворювання нервової системи
Інше
Назад Далі

Ефективність Anti Age терапії стовбуровими клітинами

Anti Aging клініка

Anti age терапія буде бажана як для людей, що мають напружений графік роботи, які ведуть інтенсивне ділове життя так і для літніх людей з активною життєвою позицією. Організм людей, які вже страждають віковими захворюваннями, також отримає новий імпульс до одужання. Крім того, спортсмени з інтенсивними тренуваннями і ті, що відновлюються після травм, швидше досягнуть своїх цілей.

Слід зазначити, що у омолодження стовбуровими клітинами немає протипоказань, воно абсолютно безпечно для всіх пацієнтів. На довгій дистанції все пацієнти, які пройшли процедуру, відзначають, що їх зовнішній вигляд і самопочуття відрізняється в кращу сторону від людей такого ж віку. Крім того, серед основних ефектів можна назвати загальне оздоровлення організму, якісне поліпшення життя, повернення енергії і життєвої сили.

Якого ефекту дозволяє досягти Anti-aging терапія в клініках України?

Ось лише основні переваги, яких дозволяє досягти антивікова терапія:

 • активізація метаболізму організму і омолодження;
 • нормалізація здорового сну;
 • відновлення гормонального фону організму;
 • виконується функція онкопротектора, що захищає від появи онкологічних захворювань;
 • відновлення і підвищення лібідо.

Основні етапи процедури омолодження стовбуровими клітинами

Омолодження в Україні

Anti-aging клініки надають послуги по клітинному омолодженню преміум якості і мають в своєму розпорядженні фахівців вищого рівня. У комплекс заходів по омолодженню організму входять:

 • первинне обстеження у фахівців для з'ясування особливостей терапії у пацієнта;
 • здача необхідних аналізів для проведення заходів по омолодженню організму;
 • апаратні дослідження пацієнта перед процедурами;
 • підготовка матеріалу для процедури. Відбувається в умовах операційної з використанням ультрасучасних технологій;
 • підготовка до клітинної терапії. Клітинний матеріал вирощується в необхідній кількості;
 • введення клітинного матеріалу пацієнта;
 • косметичні процедури

Найкраща інвестиція - це інвестиція в своє здоров'я і довге життя! За допомогою новітніх процедур з використанням стовбурових клітин ваше обличчя знову засяє світлом здоров'я і молодості.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор