Anti Age терапія в Україні

Anti Age терапія в Україні

Зупинись, мить, ти прекрасна! ..

Продовжити активність, молодість, саме життя мріє людство протягом усієї своєї історії. Здоров'я і молодість завжди мали надзвичайну цінність. Ми хочемо добре виглядати, бути в гарному настрої, займатися творчістю, реалізовувати свої ідеї та задуми - завжди! На жаль, рік за роком нашого життя час невблаганно забирає у нас то одну, то іншу з наших переваг: свіжість, силу, красу ...

Але сучасна медицина не стоїть на місці і вже придумала, як залишатися бадьорими і привабливими не тільки в пору своєї першої молодості, але і в зрілому віці. За допомогою новітніх інноваційних технологій розроблено і вже впроваджений високоефективний метод Anti Age терапії за допомогою стовбурових клітин.

Варто відзначити, що медицина в Україні в сфері використання стовбурових клітин йде в ногу з часом і сьогодні всі процедури Anti Age терапії в нашій країні дозволені на законодавчому рівні.

Ціни в Україні на Anti Aging процедури при цьому приємно відрізняються від цін в розвинених країнах при аналогічній якості виконання процедур і дбайливому обслуговуванні медичного персоналу на найвищому рівні. В даний час Anti Age терапія в Україні динамічно розвивається і з кожним роком все більше пацієнтів і медичних туристів звертаються до лікарів з України.

Ефективність Anti Age терапії стовбуровими клітинами

Anti Aging клініка

Anti age терапія буде бажана як для людей, що мають напружений графік роботи, які ведуть інтенсивне ділове життя так і для літніх людей з активною життєвою позицією. Організм людей, які вже страждають віковими захворюваннями, також отримає новий імпульс до одужання. Крім того, спортсмени з інтенсивними тренуваннями і ті, що відновлюються після травм, швидше досягнуть своїх цілей.

Слід зазначити, що у омолодження стовбуровими клітинами немає протипоказань, воно абсолютно безпечно для всіх пацієнтів. На довгій дистанції все пацієнти, які пройшли процедуру, відзначають, що їх зовнішній вигляд і самопочуття відрізняється в кращу сторону від людей такого ж віку. Крім того, серед основних ефектів можна назвати загальне оздоровлення організму, якісне поліпшення життя, повернення енергії і життєвої сили.

Якого ефекту дозволяє досягти Anti-aging терапія в клініках України?

Ось лише основні переваги, яких дозволяє досягти антивікова терапія:

 • активізація метаболізму організму і омолодження;
 • нормалізація здорового сну;
 • відновлення гормонального фону організму;
 • виконується функція онкопротектора, що захищає від появи онкологічних захворювань;
 • відновлення і підвищення лібідо.

Основні етапи процедури омолодження стовбуровими клітинами

Омолодження в Україні

Anti-aging клініки надають послуги по клітинному омолодженню преміум якості і мають в своєму розпорядженні фахівців вищого рівня. У комплекс заходів по омолодженню організму входять:

 • первинне обстеження у фахівців для з'ясування особливостей терапії у пацієнта;
 • здача необхідних аналізів для проведення заходів по омолодженню організму;
 • апаратні дослідження пацієнта перед процедурами;
 • підготовка матеріалу для процедури. Відбувається в умовах операційної з використанням ультрасучасних технологій;
 • підготовка до клітинної терапії. Клітинний матеріал вирощується в необхідній кількості;
 • введення клітинного матеріалу пацієнта;
 • косметичні процедури

Найкраща інвестиція - це інвестиція в своє здоров'я і довге життя! За допомогою новітніх процедур з використанням стовбурових клітин ваше обличчя знову засяє світлом здоров'я і молодості.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор