Лікування раку (онкології) за кордоном

Лікування раку за кордоном

За кількістю онкологічних хворих Україна посідає одне з перших місць в світі. Кожен день в країні захворюють раком 450 осіб. І це не просто сухі статистичні дані, за ними ховаються людські долі.

На щастя, за останні 20 років саме в онкології впроваджено найбільше інновацій. Для лікування онкології за кордоном все частіше використовуються нові методи лікування, які приносять відмінні результати. Розвивається і вітчизняна медицина, але відбувається це набагато повільніше, ніж в інших країнах. Тому багато громадян України прагнуть пройти лікування раку за кордоном.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування раку за кордоном

Лікування у власній країні має тільки один позитивний момент: воно обходиться дешевше. За рівнем кваліфікації українські лікарі не поступаються зарубіжним колегам, але відсутність необхідного обладнання та низький рівень фінансування значно погіршують якість роботи вітчизняних онкологів. Тому сьогодні лікування раку за кордоном виграє за всіма параметрами.

Головні переваги:

  1. Короткі терміни проведення діагностики та лікування. Злоякісні пухлини здатні збільшуватися в розмірах за лічені дні. Щоб попередити їх поширення необхідно якомога швидше провести діагностичні заходи і приступити до лікування. На діагностику в зарубіжних клініках витрачається не більше 3-4 днів, після чого підбираються методи терапії з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта;
  2. Використання сучасної апаратури для діагностики. При розвитку онкологічного захворювання дуже важливо встановити причину його виникнення. Нерідко застаріле обладнання українських клінік не в змозі впоратися з цим завданням;
  3. Нові методи терапії. Лікування онкології за кордоном проводиться з використанням сучасних методів і новітньої техніки, що в 95% випадків дозволяє домогтися позитивного результату.

Від якості терапії залежить не просто здоров'я, а й життя хворого, тому при виборі місця лікування важливо розглянути всі можливі варіанти (в тому числі і лікування за кордоном) і вибрати найкращий.

Якими методами досягається висока ефективність лікування раку за кордоном?

Методи лікування раку в клініках за кордоном

Зарубіжні медики в своїй роботі використовують як традиційні методи, вже перевірені часом, так і зовсім нові.

Ефективність лікування раку за кордоном забезпечується:

  1. Хіміотерапією. Сучасні препарати, що використовуються для хіміотерапії, мають мінімальну кількість побічних явищ і добре переносяться пацієнтами. Високий рівень контролю за виробництвом медикаментів забезпечує їх надійність, високу ефективність і безпеку для здоров'я;
  2. Променевою терапією. Уже багато років застосовуються щадні методи, які надають мінімальний вплив на здорові тканини. Використовувані системи КіберНіж, Гамма-ніж дозволяють проводити процедуру під візуальним контролем, регулювати інтенсивність опромінення і коригувати напрямок променів;
  3. Імунотерапії. За відкриття цього методу його творці були удостоєні Нобелівської премії. Онкологи багатьох країн вже кілька років успішно застосовують різні види імунотерапії. Суть методу полягає в активації імунної системи пацієнта на боротьбу з пухлиною;
  4. Таргетною терапією. Її відкриття стало справжнім проривом в онкології. Завдяки цьому методу препарати максимально точно доставляються до патологічних клітин, що у багато разів збільшує ефективність лікувального процесу.

Застосування сучасних методик збільшує вартість лікування раку за кордоном, але, коли мова йде про порятунок життя, варто чимось пожертвувати.

В які країни зазвичай їдуть лікувати онкологію?

На жаль, далеко не всі жителі України можуть собі дозволити лікуватися за кордоном. Забезпечені громадяни найчастіше вибирають Ізраїль, який визнаний світовим лідером за кількістю вилікуваних від раку хворих. Потім йдуть Німеччина, Туреччина, Індія, США.

Але вартість лікування в США приблизно в 2 рази вище, ніж в Ізраїлі та Німеччині.

Ціни на лікування онкології за кордоном

Лікування онкології за кордоном

Також ціна лікування раку за кордоном залежить від типу медичного закладу (державний чи приватний) і стадії хвороби. Ранні стадії онкології в 95% випадків успішно лікуються лапароскопічно і це буде одна ціна. Зовсім іншу суму доведеться заплатити при запущеній формі захворювання.

Але незважаючи на те, що вартість лікування раку за кордоном обходиться дорожче, ніж в Україні, наші громадяни використовують найменшу можливість, щоб потрапити в закордонну клініку. Висока вартість компенсується сучасними методами лікування, відмінним відходом і високою ймовірністю лікування.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор