Лікування в кращих клініках Латвії

Лікування в Латвії

М'який прибалтійський клімат ідеальний для оздоровлення - морське повітря і безліч хвойних лісів. Лікування в Латвії вигідно з двох причин: європейський рівень медицини і доступні ціни, нижче, ніж в ЄС або Ізраїлі.

Основні напрямки в санаторіях - використання мінеральних вод, торфу, застосовуються різні види терапії - бальнео, парафіном. Також йде упор на ЛФК, масаж і дієти. Для кожного захворювання використовується особлива методика.

Відомо, що найбільш ефективний вплив мають тільки що здобуті грязі та мінеральні води. Унікальний склад солей в кожному джерелі дозволяє використовувати їх для лікування неврозів, шкірних захворювань, проблем хребта, деяких типів онкології. Також мінеральні води і грязі допомагають боротися з наркозалежністю, алкоголізмом.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Які переваги лікування в Латвії?

Крім сучасного обладнання та навченого персоналу, лікування в клініках Латвії має такі переваги:

 • Установи мають сертифікати ISO, тобто відповідають світовим стандартам якості послуг;
 • Прийнятна вартість діагностики, лікування, реабілітації;
 • Не потрібен перекладач, оскільки персонал вільно володіє, як мінімум, російською та англійською мовами;
 • Сучасне обладнання, використання інноваційних препаратів, у тому числі для лікування онкології.

Реабілітація після травм, спортивна медицина та хірургія - найбільш затребувані галузі. Курорти Латвії цілий рік готові прийняти пацієнтів, а вартість разом з проживанням куди менше, ніж в інших європейських країнах. Також під час реабілітації деякі установи пропонують туристичні послуги, наприклад, екскурсії.

Кращі клініки Латвії

Кращі клініки Латвії

Найбільш сприятливі для оздоровлення міста країни - Юрмала, Рига і Сігулда, тому не дивно, що кращі клініки Латвії знаходяться там.

У рейтингу кращих латвійських клінік можна виділити наступні:

 • Приватна клініка Уденсрозе (знаходиться в Юрмалі), спеціалізується на боротьбі з алкоголізмом, дослідженні психоневрологічних розладів. У відгуках пацієнти відзначають професіоналізм і хороші результати у хворих депресією, ОКР, що мають нав'язливі стани, порушення сну.
 • Клініка флебології доктора Мауріньша в Ризі спеціалізується на терапії та хірургічному лікуванні захворювань вен, тромбозів, тромбофлебіту, геморою. Серед персоналу проктологи і хірурги з багаторічним досвідом, є сучасне лазерне обладнання.
 • Балтійська Клініка Вен в Ризі займається проблемами проктології і захворюваннями вен, здійснює операції на венах і косметичні процедури. Сучасне обладнання дозволяє провести точну діагностику, в тому числі флебографию і безконтактну МТР-венографію. Клініка має сертифікат ISO 9001: 2008, що гарантує якість, як у кращих лікарів Європи, але за більш демократичними цінами.
 • Сигулдська лікарня має кілька напрямків діяльності, серед яких гінекологія, спортивна медицина, хірургія. Найбільш затребувані послуги: операції зі зниження ваги і видалення ракових пухлин. Пацієнти відзначають індивідуальний підхід до реабілітації, висока якість послуг, що надаються і компетентність лікарів.
 • Латвійський Центр віротерапії знаходиться в Юрмалі. Це приватний медцентр, який проводить вірусну терапію онкозахворювань, зокрема препаратом Рігвір.

У перерахованих клініках Латвії персонал володіє російською мовою.

Ціни на лікування в латвійських клініках

Вартість лікування в Латвії залежить від декількох факторів: діагностики захворювання, складності і тривалості процедур, терміну реабілітації. Як правило, під час реабілітації пацієнти можуть проживати в хостелі, а не в клініці, що значно дешевше. За добу перебування в медцентрах зазвичай просять 40-50 €.

Приблизні ціни лікування в Латвії:

 • Загальна діагностика (Check-up) - від 220 €;
 • Консультація вузьких фахівців від 45 €;
 • Операція на венах лазером від 579 €;
 • Омолоджуючі косметичні процедури - 350 € (тривалість курсу 3 дні);
 • Установка зубного імплантату - 1000 €.

Необхідно відзначити, що комплексне обстеження обійдеться дешевше окремих процедур. Деякі клініки практикують систему знижок для постійних клієнтів.

Українська Асоціація Медичного Туризму допоможе Вам отримати кваліфіковану пораду щодо вибору реабілітаційного центру або клініки і рекомендації з усіх питань, пов'язаних з лікуванням в Латвії та його вартістю.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор