Латвія є однією з кращих країн  для медичного туризму. Все більше і більше жителів країн Європи та СНД їдуть саме в Латвію для діагностики та лікування.

Переваги лікування в Латвії

Медицина Латвії асоціюється, в першу чергу, з санаторно-курортним лікуванням. Частково - це так, хоча в останні роки значно зріс рівень лікування в Латвії з інших медичних напрямках. Побудовані сучасні клініки та реабілітаційні центри.

Лікування та реабілітація з використанням мінеральних вод, лікувальних грязей та природно-кліматичних факторів - основа санаторно-курортного лікування. У Латвії широко використовуються найбільш ефективні методи фізіотерапії та бальнеологічних процедур. Застосування сучасної апаратури, правильне харчування та високий рівень обслуговування дозволяє лікарям латвійських реабілітаційних центрів отримувати високі результати лікування.

У сучасному світі у людей не вистачає часу на турботу про власне здоров'я, а з інтенсивним ритмом життя все частіше не вдається зберегти міцною нервову систему і душевну рівновагу. Латвійські курорти, які спеціалізуються на лікуванні і профілактиці захворювання нервової системи, неврозів і депресій показують високі результати терапії.

 

Перевагами лікування в Латвії є:

· Сучасні клініки Латвії, сертифіковані ISO;

· Відсутність мовних бар'єрів при лікуванні в Латвії;

· Прийнятні ціни на лікування та діагностику

Кращі клініки Латвії

Українська Асоціація Медичного Туризму співпрацює з кращими медичними клініками Латвії, реабілітаційними центрами та санаторіями Юрмали і Кулдиги. Ви можете отримати кваліфіковану консультацію та лікування за різними напрямками медицини в кращих клініках Риги, в яких якість медичних послуг за деякими показниками може перевершувати європейське, а ціни - набагато доступніші.

Сучасні напрямки лікування в Латвії

Латвія по праву вважається однією з найбільш привабливих країн за напрямками:

  • медична реабілітація (серцево-судинні захворювання, реабілітація після інфарктів та інсультів, психосоматична реабілітація, захворювання нервової системи, опорно-рухового апарату);
  • лікування наркозалежності;
  • лікування депресій і неврозів;
  • протезування суглобів;
  • пластична хірургія.

Також, кращі лікарі та клініки Латвії використовують унікальні інноваційні методи лікування і є одними з найкращих у світі за такими напрямками:

  • флебологія (лікування варикозної хвороби вен, в тому числі без наркозу за допомогою біоклея);

  • карбокситерапія (з її допомогою вдається успішно ліквідувати рубці, лікувати псоріаз і облисіння, і навіть ліквідувати виразки у діабетиків);

  • віротерапія - лікування онкологічних захворювань за допомогою вірусного препарату Rigvir. Завдання вірусу - вибірково знищувати ракові клітини. Даний напрямок є вкрай перспективним методом лікування окремих видів раку.

  • протезування очей

Українська Асоціація Медичного Туризму допоможе Вам отримати кваліфіковану пораду щодо вибору реабілітаційного центру або клініки та рекомендації з усіх питань, пов'язаним з лікуванням в Латвії та його вартістю.