Лікування захворювань хребта в клініках Ізраїлю

Хребет

Хребет - унікальний орган, який здатний нести на собі вагу всього тіла людини. Завдяки фізіологічним вигинам і міжхребцевим дискам він здатний витримувати колосальні навантаження, і при цьому в ньому не відбудеться ніяких змін. Крім цього хребет служить захисним каркасом для найважливішого органу - спинного мозку. Але в деяких випадках, за низкою причин, можуть з'являтися захворювання.

Дегенеративно-дистрофічні зміни (остеохондроз, остеопороз), автоімунні захворювання з утворенням конгломерату хребців (хвороба Бехтєрєва), онкологічні захворювання, грижі, травматичні і компресійні переломи. Всі ці захворювання мають різне походження і патогенез, але кожне з них здатне значно погіршити якість життя людини. Тому варто довіряти своє здоров'я тільки найбыльш кваліфікованим медичним установам, які можна знайти в Ізраїлі. Лікування хребта в Ізраїлі проводиться виключно новими методами з використанням надточної апаратури.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Які найпоширеніші захворювання хребта лікують в клініках Ізраїлю?

Захворювання хребта
  • Лікування раку хребта. Пухлинний процес сам по собі має смертоносний вплив на організм. При розвитку пухлини великих розмірів в обмеженому просторі хребетного каналу може здавлюватися спинний мозок, що тягне за собою параліч нижчих частин тіла і багато інших проблем. Онкологічний діагноз вимагає своєчасної і цілеспрямованої терапії.
  • Лікування переломів хребта. Переломи хребта бувають 2-х типів. Травматичний перелом схожий на перелом інших частин скелета, адже ламаються конкретні частини хребців, можуть виникати тріщини і зсуви. Компресійний перелом буває тільки в хребцях, коли від надмірного навантаження кісткова тканина роздавлюється, розпадаючись на безліч частин.
  • Лікування грижі хребта. Випинання пульпозного ядра міжхребцевого диска може призводити не тільки до виникнення болю, а й деяких інших наслідків - здавлювання судин, нервових корінців, спинного мозку.
  • Лікування шийного відділу хребта. Вивихи і підвивихи шийних хребців мають особливу небезпеку, адже шийний відділ відповідає не тільки за рухову функцію, а й за функцію дихання і кровообігу.
  • Спіна біфіда оккульта. Вроджена вада хребта, лікуванням якого займається лише кілька країн у світі, включно з Ізраїлем. Внаслідок нестачі вітамінів під час вагітності у дитини не зростаються хребцеві дуги, утворюючи щілину на задній поверхні.

Методи хірургічного лікування хребта в Ізраїлі

Хірургічне лікування хребта в Ізраїлі
  • Дискектомія і ламінектомія. Дані методи проводяться при ускладнених грижах міжхребцевих дисків. В процесі операції видаляється міжхребцевий диск і частина дуги хребця, після чого на їх місце ставиться синтетичний імплантат.
  • Резекція пухлини. Залежно від розміру і локалізації первинного вогнища проводиться його повна або часткова резекція. Завдяки впровадженню робототехніки в Ізраїлі проводяться дуже точні, більш безпечні, оперативні втручання при онкології.
  • Заміна хребця. Багатоетапна операція, при якій проводиться видалення розчавленого компресією хребця, з подальшою установкою синтетичного імплантату. Такий метод лікування вважається золотим стандартом у світі.
  • Імплантація великої кількості хребців. Проводиться при анкілозуючому спондилоартриті і спіна біфіда.

Ціни на лікування хребта в кращих клініках Ізраїлю

Вартість лікування хребта в клініках Ізраїлю залежить від безлічі факторів - природи і занедбаності процесу, ціни витрачених матеріалів і апаратури, що використовується. Ціни лікування хребта в Ізраїлі виправдовуються наданням більш високоякісних медичних послуг, порівняно з багатьма іншими країнами.

Процедура Клініка Ассута Клініка Шиба Клініка Сураски
Консультація від 475$ 450-600$ 650-750$
Лаб. аналізи від 320$ від 70$ від 910$
Дискектомія від 18000$ 12000-18000$ 25000-28000$
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор