Збільшення грудей (маммопластика) у Франції

Мамопластика у Франції

Більше третини жінок бажають змінити свої молочні залози. Мамопластика стала популярна, як тільки були розроблені безпечні для здоров'я імплантати.

Іноді корекція грудей необхідна після травм, пологів, через інші причини. Асиметричні молочні залози, втрата форми грудей після грудного вигодовування, збільшення розміру в естетичних цілях, реконструкція після травм, операцій - ці причини найчастіше призводять жінок до пластичного хірурга.

За гарними грудьми жінки їдуть в Європу і Ізраїль. За співвідношенням ціна-якість пластика грудей у Франції є найпопулярнішою. Операції по збільшенню грудей у Франції обходяться дешевше, ніж в інших країнах.

Дізнатися вартість операції

Бажаєте дізнатися скільки коштує операція?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Який вид корекції необхідний?*Можна вибрати кілька варіантів
Ринопластика
Мамопластика
Абдомінопластика
Ліпосакція
Лігаментотомія
Інше
Назад Далі

Переваги проведення маммопластики у Франції

Мамопластика у Франції розвивається з середини минулого століття. Існує кілька напрямків, в кожній клініці свої інноваційні методи та свої імплантати.

Європейська пластична хірургія - показник якості протезів і операцій, кваліфікованого персоналу.

Часті питання про пластику грудей

Пластика грудей

Яка маммопластика буває?

Пластика грудей буває наступних видів:

  • встановлення імплантатів (для збільшення, зміни форми);
  • підтяжка.

З чого складаються імпланти, чи безпечні вони для здоров'я?

Грудні протези складаються з оболонки і наповнювача. Матеріал оболонки - силікон, текстура може відрізнятися. В якості наповнювача використовується фізрозчин, силіконовий гель. Матеріали безпечні для здоров'я, не викликають відторгнення.

Імпланти бувають готові (наповнені) і ті, що наповнюються. Наповнені мають певний розмірний ряд, упаковуються виробником. У ті, що наповнюються, перед операцією закачується гель, розчин, після чого їм надають потрібну форму.

Яка анестезія застосовується перед операцією?

Для таких операцій використовується загальний наркоз.

Які питання слід обговорити з хірургом?

Перед операцією пацієнтка спільно з хірургом вибирає розмір, форму, місце для впровадження протезів, тип операції. Обговорюються додаткові моменти, наприклад, підтяжка шкіри, коригування соска.

Скільки заживають груди?

Відновлення займає до 2 тижнів, під час яких слід утримуватися від фізичних навантажень. Повноцінні навантаження дозволені через 1-2 місяці. Набряк зникає приблизно ще через місяць, груди приймає остаточну форму, протези приживаються.

Як довго служать грудні протези?

Точний термін не можна назвати, оскільки він залежить від безлічі факторів. Найчастіше протези залишаються на все життя.

Вартість збільшення грудей в клініках Франції

Жінки більш півстоліття віддають перевагу європейським пластичним хірургам. Найвищий цінник на послуги в Швейцарії, комфортабельні умови і кращі лікарі виправдовують вартість. Середній діапазон цін - у Німеччині, Франції, Італії, Австрії. В ціну збільшення грудей у Франції входять: вартість протеза, послуги медперсоналу, аналізи, перебування в клініці.

Вартість збільшення грудей у Франції нижче, ніж в Німеччині в середньому на тисячу доларів. При цьому французька пластична хірургія визнана кращою в світі, тому маммопластика у Франції - найкраще поєднання високої якості послуг з прийнятною ціною.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор