Медичний туризм в Туреччину приваблює все більше і більше туристів. Кількість пацієнтів, які бажають пройти лікування або діагностику в Туреччині збільшується щорічно. Цьому сприяє наявність розвиненої інфраструктури, висококваліфікованого персоналу, сучасних клінік і обладнання. Також, приємними доповненнями для сприйняття Туреччини як авторитету в області медичного туризму, є: комфортний клімат, стародавня культура, поєднання вдалого географічного розташування країни, історичних пам'яток, природних термальних джерел, морського узбережжя. До Туреччини їдуть медичні туристи з багатьох країн - України, Німеччини, Англії, Нідерландів, Румунії, Болгарії, а також з країн Близького Сходу та арабських держав.

 

Переваги лікування в Туреччині

Висококваліфікований персонал. Лікарі Туреччині проходять стажування в кращих клініках Європи та США, постійно вдосконалюють свій професійний рівень;

Кращі клініки Туреччини мають сучасні акредитації в т.ч. JCI. Наявність сертифікату JCI є гарантією надання пацієнтам якісної медичної допомоги.

Відсутність мовних бар'єрів при лікуванні в Туреччині. Збільшення потоку медичних туристів з країн східної Європи та країн СНД привело до того, що вищий і середній медичний персонал володіє кількома мовами, в т.ч. англійською та російською.

Гостинність та культура Туреччини є невіддільною частиною культури цієї країни. Культурні пам'ятки та пам'ятники стародавньої історії приваблюють туристів з усіх кінців світу, багато з яких поєднують активний відпочинок з обстеженням організму (Check-Up).

Ціни на лікування в Туреччині

Ціни на медичні послуги в Туреччині дуже привабливі в порівнянні з країнами Західної Європи, що дозволяє отримати якісну діагностику та лікування за прийнятну вартість.

Ще однією перевагою є можливість заощадити кошти при поєднанні діагностики (Check-Up) з відпочинком.

Кращі клініки Туреччини

Сучасні клініки Туреччини надають найширші можливості якісної діагностики та лікування по багатьох напрямках медицини, а саме:

  • хірургія, в тому числі роботизована;

  • кардіохірургія;

  • лікування онкологічних захворювань;

  • офтальмологія;

  • пластична хірургія;

  • стоматологія;

  • термальні курорти.

Всі рекомендації, що стосуються діагностики та лікування в Туреччині, а також їх вартості, Ви можете отримати, звернувшись в Українську Асоціацію Медичного Туризму.