Ціни на лікування захворювань в Туреччині

Лікування в Туреччині

Туреччина - не тільки популярний курорт для активного морського відпочинку, а й затребуваний напрямок медичного туризму, який в останні роки збільшився в кілька разів.

Лікування в Туреччині привабливо не тільки вартістю, яка в 2-3 рази нижче, ніж в клініках Німеччини або Ізраїлю, але і наявністю всього необхідного для проходження висококласних медичних процедур.

Туреччина для лікування підходить багатьом іноземним громадянам сусідніх країн, оскільки тут швидше проходить акліматизація або вона зовсім відсутня. При цьому, тут найбільше число акредитованих клінік, в порівнянні з іншими країнами Європи.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Основні переваги лікування в Туреччині

Висококваліфікований персонал і лікарі зі світовим досвідом та практикою - не єдині переваги лікування в Туреччині.

 1. Більшість турецьких оздоровниць мають акредитацію JCL, що є гарантією надання якісних послуг;
 2. Комфортне перебування і відсутність мовного бар'єру. Збыльшення потоку медтуристів сприяв появі фахівців, які володіють кількома мовами одночасно;
 3. Державні програми модернізації сприяли появі в клініках сучасного обладнання і технологій, що дозволяє проводити операції будь-якої складності;
 4. Результати лікування контролюються юридично.

Індивідуальні медичні розробки, програми лікування, складені турецькими фахівцями, дозволяють якісно і безболісно позбутися від будь-яких проблем.

Чи можна поєднати відпочинок з лікуванням в Туреччині?

Відпочинок і лікування в Туреччині можна, і навіть потрібно поєднувати! Якщо у пацієнта немає протипоказань до активних прогулянок, до прийому сонячних і морських ванн, до зміни клімату, то можна сміливо відправитися після відвідин клініки на відпочинок.

У великих містах функціонують сучасні санаторно-курортні комплекси, де можна провести період відновлення і реабілітацію після терапії.

Ціни на лікування в Туреччині

Скільки коштує лікування в Туреччині - питання, що цікавлять багатьох іноземних пацієнтів. За останніми даними, вартість лікування в турецьких медцентрах на 40% нижче, ніж в німецьких чи ізраїльських клініках. Однак, ціна діагностики і лікування багато в чому залежить від призначуваних процедур, поставленого діагнозу і самих цін тієї чи іншої лікарні.

Турецьке керівництво охорони здоров'я не особливо обмежує установи у встановленні цін, але жорстко стежить за тим, щоб не виникали махінації - в іншому випадку лікар позбавляється ліцензії і отримує заборону на ведення будь-якої діяльності.

Вартість лікування в Туреччині визначається наданими цінами на базові послуги:

 • Консультація профільного фахівця - від 145 $;
 • КТ від 1300 $;
 • Роботизована хірургія - від 10 тис. $;
 • ЕКО - від 4000 $;
 • Хіміотерапія - від 2900 $;
 • Трансплантація нирки - від 26 тис. $.

Провідні напрямки турецької медицини

Медичні клініки Туреччини

Медичні турецькі установи працюють за такими напрямками:

 • Онкологія. За останні роки медикам вдалося домогтися найвищих результатів у лікуванні лейкозу. Передове устаткування і висококласні фахівці - ідеальна формула успіху навіть найбільш складних операцій кісткового мозку.
 • Офтальмологія. Швидке і безболісне лікування, що базується на застосуванні лазера, дозволяє проводити корекцію зору. У багатьох центрах країни здійснюються операції по заміні кришталика ока та інші оперативні втручання.
 • Пластична хірургія. Туреччина славиться неперевершеною якістю виконання пластичних операцій будь-якого типу і виду. У 95% випадків вдалося домогтися позитивного ефекту з трансплантації волосся.
 • Штучне запліднення (ЕКЗ). Ще один популярний напрям медичних послуг. Турецькі медики зуміли збільшити число позитивних результатів, яке в рази перевищує показники європейських клінік.
 • Трансплантологія. Найбільш затребуваний напрямок медтуризму в Туреччині. Мінімальний відсоток операцій з відторгненням органу, дозволяє медикам успішно проводити пересадку будь-яких внутрішніх органів. Великою популярністю користується пересадка волосся.
 • Ортопедія. Завдяки оперативній та ефективній реабілітації, напрямок користується широким попитом серед іноземних пацієнтів. Фахівці успішно вирішують проблеми з заміною гомілковостопного і колінного суглобів.
 • Кардіохірургія. Практично всі лікарні Туреччини виконують найскладніші операції в даному напрямку. Аортокоронарне шунтування, установка стентів на працюючому серці, операції по заміні клапанів - і це тільки невеликий перелік того, на що здатні турецькі кардіохірурги.

Однак, є ще маса інших вузькопрофільних напрямів, де турецькі фахівці показали найвищі результати. Саме успішне і ефективне лікування, де всі ризики зведені нанівець, зробили медичний туризм в Туреччину настільки популярним.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор