Лікування та діагностика раку простати в клініках Латвії

Рак простати

Рак простати - онкологічне захворювання, яке зустрічається досить часто серед чоловічої половини населення. Небезпека недуги полягає в тому, що її досить складно виявити на ранніх стадіях, оскільки протікає вона практично безсимптомно. Але якщо рак виявлений, то необхідно негайно приступити до його лікування.

Лікування простати в Латвії - це застосування інноваційних методик, які дозволяють повністю знищити хворобу і виявити її на початкових стадіях. Лікарі активно застосовують передові технології, що діагностують та лікують патологію. Це ПЕТ-КТ (позитронно-емісійна томографія) і радіохірургія, іншими словами "кіберніж".

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Ефективна діагностика раку простати в Латвії за допомогою ПЕТ-КТ

Діагностика раку простати в Латвії здійснюється різними способами - ультрасонографія, комп'ютерною томографією, магнітним резонансом. Але більш точним методом, що дозволяє виявити найдрібніші вогнища уражених раком клітин є ПЕТ-КТ:

  • Висока точність при діагностиці, особливо у випадках ймовірності утворення рецидиву після операції;
  • Маркер дозволяє визначити чітку грань між ураженими і здоровими клітинами, і виявити злоякісне скупчення клітин;
  • Висока чутливість методу, що дозволяє визначити найдрібніші метастази кісток;
  • Методика дозволяє чітко встановити наступний план лікування;
  • Точні дані про розміри, стан, функціональність пухлини.

Кіберніж - інноваційне зброю проти раку простати

Лікування раку простати в Латвії зробило крок далеко вперед, коли почалося застосування нового сучасного методу радіохірургії - кіберножа.

Особливість даного способу полягає в тому, що процедура не вимагає хірургічного втручання, немає необхідності в анестезії. Іонізуюче випромінювання в деякій дозі впливає на клітини, в результаті пухлина знищується і припиняється її зростання.

До позитивних моментів кіберножа можна віднести:

  • Короткостроковий курс терапії, що полягає в 5 сеансах по 45 хвилин;
  • Більш щадний метод, при якому не страждають тканини поруч і здорові органи;
  • Більш швидке відновлення;
  • Мінімальний ризик розвитку рецидиву;
  • Повністю безболісний метод, після закінчення якого пацієнт може займатися звичними справами.

Переваги сучасного лікування

Лікування раку простати в Латвії

Радіохірургічний метод і ПЕТ-КТ - це єдині два методи, що застосовуються в балтійській медицині, які дозволяють точно виявити і провести лікування раку простати у чоловіків, при цьому не пошкодивши і не задіявши ділянки здорової тканини, органів, судин і нервів.

Безсумнівно, ефективність методів визначається тим, що відсутні ризики відновлення хвороби, а також повністю залишається працездатною статева функція у чоловіків. Навіть більше, в ряді випадків потенція зберігається на високому рівні.

Післяопераційний період після кіберножа багато в чому відрізняється від звичних методик лікування. Наприклад, відсутні больові відчуття, печіння, свербіж в паховій області. Але присутній такий побічний ефект, як труднощі сечовипускання. Якщо після стандартного опромінення процес сечовипускання супроводжується болем, печіння, то після кіберножа все проходить в рази легше, і не так травматично.

Вартість лікування раку простати в Латвії

Більшість пацієнтів вважають за краще вибирати балтійські центри та клініки для боротьби з раком простати тому, що тут в рази дешевше обходиться лікування, в порівнянні з іншими європейськими країнами. Ціна лікування раку простати в Латвії в середньому становить 9500-10000€, в той же час - в Німеччині вилікуватися можна за 23000€.

На базі сучасних медичних установ працюють професійні лікарі зі світовим досвідом та визнанням. До того ж, в роботі застосовується передове обладнання, техніка і останні новинки в медичній сфері. Весь медичний персонал володіє російською мовою, що дозволяє будь-якому пацієнтові відчувати себе "як вдома" під час перебування в клініках.

Загальна вартість лікування простати в Латвії становить - 9000€. Це практично в два рази менше, ніж в Ізраїлі, Чехії, Туреччини. При цьому, суми лікування можуть бути і вище, якщо консультації фахівців в клініках платні.

Пацієнти з онкологічними захворюваннями вибирають лікування в Латвії, оскільки ризики появи рецидивів в балтійських клініках мінімізовані, що дозволяє знизити витрати на повторні процедури.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор