Лікування в санаторіях, курортах та реабілітаційних центрах України

На відміну від багатьох країн Європи та Північної Америки, де слово «курорт» щільно асоціюється з поняттям «відпочинок», санаторії та курорти України розвивалися переважно в напрямку «лікування - оздоровлення - відпочинок», а не навпаки. З даним підходом пов'язано те, що в українських санаторіях та реабілітаційних центрах завжди багато уваги приділялося розвитку лікування та діагностики і рівню професійної підготовки медичного персоналу.

Трускавець

Переваги лікування в українських санаторіях та реабілітаційних центрах

В даний час прогресивні санаторно-курортні та реабілітаційні центри України досягають чудових результатів при оздоровленні пацієнтів завдяки синергії традиційного підходу до лікування та реабілітації, а також сучасних технологій та обладнання. Також багато з них успішно працюють з медичними туристами з інших країн.

Кращі курорти, санаторії та реабілітаційні центри України

Санаторії України

Далеко за межами України славиться унікальними властивостями своєї цілющої води «Нафтуся» курорт Трускавець. Спеціалізація даного курорту - профілактика і лікування захворювань нирок та сечовивідних шляхів. Чудових результатів при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату досягають реабілітаційні центри з радоновими джерелами курорту Хмільник та інших регіонів України. Допомога при лікуванні захворювань травної системи нададуть курорти Моршин і Миргород. В ці та інші курортні зони України приїжджають медичні туристи з країн Європи та СНД. У деяких реабілітаційних центрах України, завдяки хорошим результатам лікування та доступним цінам, існує черга очікування, переважно з іноземних пацієнтів.

Детальніше про санаторії України можна почитати тут.

Методи лікування та реабілітації в Україні

Методи реабілітації в Україні

У санаторіях, реабілітаційних центрах України використовуються всі найсучасніші методи лікування та реабілітації. Завдяки модернізації, яка проводилася в останні роки, використовується сучасне медичне обладнання та технології. Обов'язковою умовою є використання природних факторів курортних зон: мінеральні води, грязі і т.п. Також, широке поширення в українських оздоровчих центрах отримали такі методи лікування і реабілітації як іпотерапія, дельфінотерапія, апітерапія; використання різних методів східної і нетрадиційної медицини. Багато методик з даних напрямків лікування - запатентовані і дають пацієнтові шанс на оздоровлення.

Що потрібно врахувати при виборі санаторію або реабілітаційного центру?

Якщо Ви, плануючи відпочинок, поїздку в санаторій або реабілітаційний центр, думаєте, в першу чергу, про якість лікуванні та реабілітації - важливо врахувати безліч чинників. Клімат, властивості лікувальних вод і грязей, технічне оснащення, професіоналізм медичного персоналу, досвід і результати лікування в тій чи іншій патології - все має значення.

Українська Асоціація Медичного Туризму допоможе Вам отримати кваліфіковану пораду щодо вибору санаторію або реабілітаційного центру та надасть Вам рекомендації з усіх питань, пов'язаних з лікуванням та реабілітацією в Україні та їх вартістю. Лише заповте заявку або замовте зворотній дзвінок