Лікування в Німеччині набирає все більшої популярності серед медичних туристів з України, країн СНД і Східної Європи. Чому ж лікування в Німеччині так популярно? Справа в тому, що Німеччина ось вже впродовж багатьох років відрізняється традиційно високим рівнем розвитку медицини, а лікування та діагностика в Німеччині по праву вважаються одними з кращих не тільки в Європі, але і у всьому світі.

Переваги лікування в Німеччині

Серед основних переваг лікування в Німеччині можна відзначити:

  • Медичне обладнання найвищого класу. Клініки Німеччини відповідають найвищим міжнародним стандартам, оснащені новітнім медичним обладнанням і технологіями.
  • Висококваліфіковані лікарі. Лікарі і медичні працівники отримують якісне навчання в кращих європейських традиціях в провідних клініках, постійно проходять підвищення кваліфікації.
  • Можливість виконання складних медичних процедур і операцій. Лікування в клініках Німеччини дозволяє пацієнтам отримати якісну медичну допомогу з чудовими результатами лікування за рахунок сучасного обладнання.
  • Безпека. Німеччина - стабільне європейське суспільство, в якому спостерігається низький рівень злочинності і відсутність політичних хвилювань; всі ці фактори гарантують безпеку медичним туристам.

Популярні послуги в клініках Німеччини

Серед пацієнтів кращих клінік Німеччини, як правило, користуються популярністю такі послуги:

Реабілітація. Рівень центрів клінічної реабілітації в Німеччині дуже високий. Поєднання чистого повітря, лікувальної води, мінералів з надр Землі і прекрасних пейзажів багаторазово підсилює ефект від лікування в Німеччині.

Діагностика в Німеччині (CheckUp). Клініки Німеччини традиційно надають такі види діагностики:

  • Стандартна діагностика (Basis Check-up)
  • Розгорнута діагностика (Basis Plus Check-up)
  • Спеціалізовані Check-Up (онкологічний, кардіологічний тощо)


Офтальмологія. Новітні методи діагностики в клініках Німеччини дозволяють виявити наявність захворювань очей ще на ранній стадії, що в більшості випадків дозволяє запобігти складним хірургічним втручанням, які неминуче пов'язані з певним ризиком для здоров'я пацієнта. Результати лікування - завжди на висоті.

Ціни на лікування в Німеччині

Якщо Вас цікавить, за якими цінами Ви можете поїхати на лікування до Німеччини з Києва та Україні, Ви можете звернутися в Українську Асоціацію Медичного Туризму і отримати якісну консультацію, а також рекомендації щодо конкретних випадків, що стосуються лікування в Німеччині та його вартості.