Лікування в кращих клініках Німеччини

Лікування в Німеччині

Лікування в Німеччині по праву вважається одним з кращих в світі. Медичні установи цієї країни, як приватні клініки, так і медичні заклади при університетах мають в своєму активі найбільш сучасне обладнання і передові методи лікування. Новітні розробки в області світової медицини в німецьких клініках практично відразу стають частиною стандарту надання медичних послуг. Саме ці чинники і роблять лікування в клініках Німеччини найбільш ефективним і популярним серед медичних туристів.

Переваги лікування захворювань в Німеччині

Німецькі медична та фармакологічна науки досягли світових вершин завдяки німецької педантичності і старанню укупі з розвитком технічного прогресу. Медичні клініки Німеччини беруть на озброєння найбільш передові методики і доводять їх до досконалості, надаючи медичні послуги найвищого класу. Немає жодної галузі медицини, в якій німецькі лікарі не займали б провідні місця. Лікування в кращих клініках Німеччини слід обрати з наступних причин:

 • Використання в лікуванні передових медичних практик. Як тільки нова методика проходить сертифікацію, вона тут же починає застосовуватися;
 • Рівень оснащення клінік. При наданні медичних послуг використовується найсучасніше обладнання та препарати;
 • Високий професіоналізм лікарів. Вони мають за плечима тривале навчання в кращих німецьких університетах і досвід тривалого стажування в провідних німецьких клініках;
 • Добросовісний медичний персонал. При наданні послуг, на перше місце ставляться здоров'я пацієнта і його інтереси, тому догляд забезпечується з німецькою педантичністю.

Як поїхати на лікування в Німеччину з України?

Медичний туризм в Німеччину з України

Хоча сьогодні громадянину України і не важко самостійно відправитися на лікування до Німеччини, оскільки між Україною та країнами Європейського Союзу діє угода про безвізовий режим, все ж не варто займатися організацією поїздки самостійно. Незнання мови і профілю лікування тієї чи іншої клініки може істотно затягнути процес у часі. Найбільш оптимальним варіантом буде укласти договір з агентством, що надає послуги з пошуку клініки і організації лікування за кордоном. У договорі слід вказати весь перелік послуг, що надаються, аж до придбання авіаквитків і варіантів проживання. Крім самої вартості лікування в Німеччині Ви також повинні мати на увазі, що агентство надає послуги не безкоштовно і може знадобитися додаткова комісія.

Тому плануючи лікування в Німеччині для українців хорошим варіантом буде скористатися послугами громадської організації "Українська асоціація медичного туризму". Послуги організації безкоштовні для пацієнтів, вона фінансується державою для забезпечення комфортного лікування громадян України за кордоном.

Провідні медичні клініки Німеччини

Кращі клініки Німеччини

Клініки Німеччини є провідними світовими медичними установами. І не важливо, клініка при університеті або приватна - рівень надання медичних послуг незмінно високий. Як приклад наведемо лише кілька медичних клінік Німеччини, що спеціалізуються в різних областях медицини:

 • Лікування кардіологічних захворювань краще довірити берлінському Німецькому кардіологічному центру, або Кардіологічному центру, розташованому в землях Північний Рейн-Вестфалія. Дана клініка проводить складні кардіологічні операції на найсучаснішому рівні. Найвищими досягненнями центру вважається велика кількість успішно проведених операцій по трансплантації серця;
 • Найбільшим нейрохірургічним центром в Європі по праву вважається відділення нейрохірургії університету в Кельні. В даному медичному закладі проводять особливо складні операції на головному мозку з застосуванням сучасного магніторезонансного обладнання, що виключає пошкодження здорових тканин;
 • Діагностична клініка міста Вісбадена спеціалізується на проведенні всебічного обстеження пацієнтів, а також постановці діагнозу пацієнтам зі складними випадками, які не змогли виявити недуги у себе на батьківщині.

Ціни на лікування в німецьких клініках

Ціни на лікування в Німеччині перебувають на рівні вище середнього, проте істотно нижче, ніж в Англії або Швейцарії. До того ж вони повністю відповідають тарифам на медичні послуги встановленим на державному рівні. Виходячи з цього пацієнти можуть бути впевнені, що клініки не зацікавлені в нав'язуванні непотрібних послуг, щоб отримати більшу суму. До того ж, в більшості випадків до лікування приступають після озвучення підсумкових тарифів та внесення пацієнтом 100% передоплати.

Приблизні ціни в клініках Німеччини виглядають наступним чином:

 • Загальне обстеження пацієнта - 2500-9000 EUR;
 • Обстеження серцево-судинної системи - від 5000 EUR;
 • Виявлення онкології - від 9000 EUR;
 • Операція на серці - від 20000 EUR;
 • Видалення злоякісної пухлини - від 30000 EUR.

На формування вартості лікування впливають такі чинники:

 • Популярність клініки;
 • Належність клініки до тієї чи іншої федеральної землі;
 • Діагноз і умови перебування в клініці конкретного пацієнта;
 • Вид і рівень послуг, що надаються.

Для точного визначення вартості лікування в клініках Німеччини слід звернутися в профільне агентство з результатами обстежень, проведених за місцем проживання. Агентство, на підставі наявних документів, зможе зробити запит в одну з профільних клінік для отримання вартості лікування в даному, конкретному випадку.

Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор