Лікування в кращих клініках Німеччини

Лікування в Німеччині

Лікування в Німеччині по праву вважається одним з кращих в світі. Медичні установи цієї країни, як приватні клініки, так і медичні заклади при університетах мають в своєму активі найбільш сучасне обладнання і передові методи лікування. Новітні розробки в області світової медицини в німецьких клініках практично відразу стають частиною стандарту надання медичних послуг. Саме ці чинники і роблять лікування в клініках Німеччини найбільш ефективним і популярним серед медичних туристів.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримаєте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Переваги лікування захворювань в Німеччині

Німецькі медична та фармакологічна науки досягли світових вершин завдяки німецької педантичності і старанню укупі з розвитком технічного прогресу. Медичні клініки Німеччини беруть на озброєння найбільш передові методики і доводять їх до досконалості, надаючи медичні послуги найвищого класу. Немає жодної галузі медицини, в якій німецькі лікарі не займали б провідні місця. Лікування в кращих клініках Німеччини слід обрати з наступних причин:

 • Використання в лікуванні передових медичних практик. Як тільки нова методика проходить сертифікацію, вона тут же починає застосовуватися;
 • Рівень оснащення клінік. При наданні медичних послуг використовується найсучасніше обладнання та препарати;
 • Високий професіоналізм лікарів. Вони мають за плечима тривале навчання в кращих німецьких університетах і досвід тривалого стажування в провідних німецьких клініках;
 • Добросовісний медичний персонал. При наданні послуг, на перше місце ставляться здоров'я пацієнта і його інтереси, тому догляд забезпечується з німецькою педантичністю.

Як поїхати на лікування в Німеччину з України?

Медичний туризм в Німеччину з України

Хоча сьогодні громадянину України і не важко самостійно відправитися на лікування до Німеччини, оскільки між Україною та країнами Європейського Союзу діє угода про безвізовий режим, все ж не варто займатися організацією поїздки самостійно. Незнання мови і профілю лікування тієї чи іншої клініки може істотно затягнути процес у часі. Найбільш оптимальним варіантом буде укласти договір з агентством, що надає послуги з пошуку клініки і організації лікування за кордоном. У договорі слід вказати весь перелік послуг, що надаються, аж до придбання авіаквитків і варіантів проживання. Крім самої вартості лікування в Німеччині Ви також повинні мати на увазі, що достатньо часто агентство надає послуги не безкоштовно і може знадобитися додаткова комісія.

Тому плануючи лікування в Німеччині для українців правильним варіантом буде скористатися послугами громадської організації "Українська асоціація медичного туризму". Послуги УАМТ безкоштовні для пацієнтів, вона фінансується за рахунок членських внесків та грантових програм для організації лікування громадян України за кордоном.

Провідні медичні клініки Німеччини

Кращі клініки Німеччини

Клініки Німеччини є провідними світовими медичними установами. І не важливо, клініка при університеті або приватна - рівень надання медичних послуг незмінно високий. Як приклад наведемо лише кілька медичних клінік Німеччини, що спеціалізуються в різних областях медицини:

 • Лікування кардіологічних захворювань можна довірити багатьом клінікам Німеччини - складні кардіологічні операції проводяться на найсучаснішому рівні. Найвищими досягненнями кардіохірургічного центру вважається велика кількість успішно проведених операцій на серці;
 • Великим нейрохірургічним центром, наприклад, є відділення нейрохірургії в Гамбурзі. В даному медичному закладі проводять особливо складні операції на головному мозку з застосуванням сучасного магніторезонансного обладнання, що виключає пошкодження здорових тканин;
 • Діагностичні клініки Мюнхена спеціалізуються на проведенні всебічного обстеження пацієнтів, а також постановці діагнозу пацієнтам зі складними випадками, які не змогли виявити недуги у себе на батьківщині.

! Важливим є те, що всі німецькі клініки, з якими співпрацює УАМТ, входять до авторитетного рейтингу Focus і повністю сертифіковані.

Ціни на лікування в німецьких клініках

Ціни на лікування в Німеччині перебувають на рівні вище середнього, проте істотно нижче, ніж в Англії або Швейцарії. До того ж вони повністю відповідають тарифам на медичні послуги встановленим на державному рівні. Виходячи з цього пацієнти можуть бути впевнені, що клініки не зацікавлені в нав'язуванні непотрібних послуг, щоб отримати більшу суму. До того ж, в більшості випадків до лікування приступають після озвучення підсумкових тарифів та внесення пацієнтом 50%-100% передоплати.

Приблизні ціни в клініках Німеччини виглядають наступним чином:

 • Консультація лікаря, послуга "друга думка" - від 200 EUR;
 • Загальне обстеження пацієнта, Check-up - 1500-6000 EUR (залежить від кількості включених методів дослідження);
 • Виявлення онкології, онкологічний Check-up - від 2000 EUR;
 • Операція на серці - від 20000 EUR;
 • Видалення злоякісної пухлини - від 10000 EUR.

На формування вартості лікування впливають такі чинники:

 • Популярність клініки;
 • Належність клініки до тієї чи іншої федеральної землі;
 • Діагноз і умови перебування в клініці конкретного пацієнта;
 • Вид і рівень послуг, що надаються;
 • Наявність і якість проведених раніше діагностичних досліджень.

Для точного визначення вартості лікування в клініках Німеччини залиште запит або замовте зворотний дзвінок.

Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор