Лікування пухлин головного мозку в клініках Ізраїлю

Рак головного мозку

Згідно з медичними дослідженнями, тканину головного мозку - дуже щільна і досить міцна. Але, разом з тим, навіть найменші об'ємні утворення в області будь-якого з півкуль, нерідко можуть привести до пухлини головного мозку. Число хворих з таких страшним діагнозом, не тільки в нашій країні, але і у всьому світі збільшується з кожним роком рівно на третину. Причини різні, від спадковості до впливу на здоров'я людей поганої екології.

На сьогоднішній день, лікування пухлини головного мозку в Ізраїлі вважається одним з найбільш результативних методів боротьби проти раку. Статистика вдалих операцій з лікування головного мозку в Ізраїлі прямо говорить про те, що саме ця країна є лідером в цій галузі охорони здоров'я і має найсучасніше обладнання.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Передові методи діагностики пухлин головного мозку в Ізраїлі

Діагностика пухлини головного мозку

Багато з тих, кому поставили такий лякаючий, на перший погляд, діагноз, добре знають, що медицина в Ізраїлі славиться своїми передовими методиками лікування та точною діагностикою. Хороші результати показує медицина в Ізраїлі і в області лікування пухлин головного мозку. Для того, щоб лікування пройшло успішно, висококваліфіковані Ізраїльські фахівці застосовують такі діагностичні методики:

 1. МРТ. Як показує практика в галузі нейрохірургії, саме МРТ може безпомилково виявити пухлину в мозку, причому абсолютно будь-якого розміру.
 2. Сцинтиграфія. Після того, як пацієнту ввели радіоактивний датчик через гамма-камеру, з'являється можливість для повного дослідження ракових тканин.
 3. Імуногістохімія. Цей метод, поряд з МРТ, є найбільш ефективним і точним. Завдяки імуногістохімії, підтверджуються або навпаки виключаються результати вже наявних колишніх діагнозів.
 4. Вентрікулоскопія. Це ще одна діагностична методика. Вона вважається однією з найскладніших, але, разом з тим, і найрезультативніших.
 5. Біопсія. Унікальність проведення даної процедури, в стінах клінік Ізраїлю не вимагає розтину черепа, що в свою чергу сильно полегшує роботу хірургів.

Чому лікування раку головного мозку в Ізраїлі набагато ефективніше, ніж в країнах СНД?

Операція з видалення раку мозку

Ефективність лікування раку головного мозку в Ізраїлі загальновизнана і вважається однією з найвищих в світовій медичній практиці. Так чому ж пацієнти з усього світу довіряють лікарям Ізраїлю? Серед головних причин:

 • Висока кваліфікація нейрохірургів;
 • Унікальні і самі передові методики лікування метастазів головного мозку;
 • Передове унікальне медичне обладнання;
 • Прийнятний і максимально прозорий рівень цін;
 • Відповідальний, турботливий персонал;
 • Зручні умови розміщення в стаціонарі під час або після реабілітації.

Сучасні методи лікування пухлин мозку в клініках Ізраїля

Найбільшу ефективність лікування раку головного мозку в клініках Ізраїлю показує при комбінуванні різних методів терапії, при цьому якісь методи використовувати доктор вирішує індивідуально в кожному конкретному випадку. В цілому ж зазвичай використовуються:

 1. Безопераційна терапія:
  • Променева і стереотаксическая радіохірургія. Включає в себе поетапне опромінення ракових клітин, з метою запобігання виникненню рецидивів;
  • Хіміотерапія. Як правило, такий метод призначається пацієнту індивідуально і має колосальний успіх (допомагає приблизно в 40% безнадійних випадків).
 2. Хірургічне лікування пухлин головного мозку:
  • Ендоскопічне трансназальное видалення пухлин гіпофіза. Стосується навіть для найменших пухлин, не вимагає свердління отворів в черепній коробці.
  • Безпечна відкрита операція з видалення пухлини головного мозку. Зазвичай застосовується в тих випадках, коли неможливо видалити злоякісні утворення операбельним шляхом. В даному випадку нейрохірурги Ізраїлю застосовують найпотужніший мікроскоп і МРТ, за допомогою яких і проводиться ювелірна робота по розкриттю черепа.

Вартість лікування раку мозку в кращих клініках Ізраїля

В Ізраїлі ціни на послуги охорони здоров'я регулюються державою, а значить Ви можете бути впевнені, що отримаєте максимально якісну допомогу за справедливою ціною. Звернення до лікарського персоналу ізраїльських клінік допоможе уникнути рецидивів захворювання в майбутньому, а значить і здешевити загальну вартість медичної допомоги.

Ціна лікування раку головного мозку в Ізраїлі буде залежати від обраної процедури - буде це хіміотерапія або хірургічне втручання. Підсумкову вартість Ви можете отримати після обстеження і діагностики в обраній клініці.

Процедура Клініка Ассута Клініка Шиба Клініка Сураски Клініка Хадасса
ПЕТ-КТ 1000$ від 1900$ 1000$ -
Консультація онколога від 720$ - 650-1100$ -
Біопсія - - від 650$ -
Біохімічний аналіз крові від 45$ - від 610$ -
Гістологічне дослідження біоптата 650-780$ - 550-850$ 650-700$
Консультація нейрохірурга від 475$ 450-600$ 650-750$ -
Аналіз крові на онкомаркери від 20$ - 350-400$ -
Сцинтиграфія - - від 450$ -
Консультація хірурга від 475$ від 450$ від 750$ 500-600$
Електроенцефалографія 750-800$ - від 750$ -
Розгорнутий аналіз крові від 45$ - - -
МРТ головного мозку з контрастуванням від 1450$ від 1000$ - 1000-1400$
Стереотаксична радиохірургія - від 19000$ 22500-31000$ -
Краніотомія від 30000$ від 29000$ 32000-36000$ -
Видалення гліобластоми - - 25000-36000$ -
Видалення гліоми - - 25000-36000$ -
Променева терапія від 10000$ - від 7000$ від 10000$
Опромінення однієї ділянки - від 195$ - -
Хіміотерапія від 620$ - - від 1200$
Віолетта Янишевська
Віолетта ЯнишевськаАвтор і медичний редактор